genital bölgede siğil

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve tuba88 tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Mart 2010
    Konu Sahibi : tuba88
  1. tuba88

tuba88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba..nasıl yazacağımı bilmiyorum..bekarım..20 yaşındayım..hiç bir birlikteliğim olmadı..fakat bende siğil gibi bşey var.yani siğil olduğundan emin değilim.küçük bir et parçası..çok utanıyorum..evet biliyorum ilerde böyle muayenelerden geçicem..ama korkuyorum..ve napacağımı bilmiyorum..yani ultrasona bile utana sıkıla giden ben??muayeneye nasıl giderim??...düşünün artık.nekadar utangacım..şimdi napcam ben gerçekten bilmiyorum.....

2. 15 Mart 2010
  3. Cilek

Cilek 03.10.2010 Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    153
    vakit kaybetmeden dr.a gitmelisin

4. 16 Mart 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, böyle bir durumda doktor korkusu olmamalı çünkü önemli olan sağlığın ayrıca bekarsan zaten sadece ış bölgeye bakarız. sürtünme ile olan ilişkilerde dahi genital siğil bulaşabilir. aklında olsun. sevgiler.

6. 16 Mart 2010
  7. tuba88

tuba88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç sevgilim,birlikteliğim olmadı ki sürtünme ile olsun..doktor hanım internetten araştırdım bu sadece cinsel yolla bulaşan bir hastalıkmış..yani bende ki sebep ne olabilir?böyle bişey hiç yaşamadım ki

8. 16 Mart 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman endişelenme bunlar kıl kökü iltihabı gibi basit birşeyde olabilir. doktora git ki kafanda bu sorularla uyuyup uyanma lütfen.

10. 27 Mayıs 2010
  11. gloria

gloria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktor hanım, ara ara cikan kucuk et beni seklindeki sigiller icin onerebileceginiz bir ilac adi varmidir? verrutol ya da padofilm olabilirmi??

bir de sigillerden temizlendikten sonra genital bolgemizi korumak icin neler yapmaliyiz? oraya surebilecegimiz herhangi bir krem, solusyon vb. varmidir?? biokadin solusyon suren arkadaslar var, ne kadr dogrudur bilemiorm..

tesekkurlerr..a.s.a.s.

12. 31 Mayıs 2010
  13. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam siğilleriniz daha önce doktor tarafından görülüp değerlendirildi ise, aldara krem ya da podofilin kullanabilirsiniz ama dediğim gibi öncelikle muayene olmanız gerekir. ben herhangi bir hijyenik madde önermiyorum en güzeli sudur, temiz çamaşırdır. sevgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.