genital bölgemde 1yıldan fazladır batık sorunu ve kararma var LÜTFEN YARDIM..

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve greeneyes3543 tarafından 18 Nisan 2010 başlatılmıştır.

18 Nisan 2010
    Konu Sahibi : greeneyes3543
  1. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende epilasyon aleti yüzünden çok sorun yasıyrm..geçen yıl bi ara sürekli epilasyon aletiyle temizlik yapıyrdum uzayınca acılı oluyo diye hafif cıktıgında temizliyrdum ama epilasyon aletimi ıslak mendille falan temizledigim için mikrp kapmıs 1yılı askın süredir batık sorunum var genital bölgemde... tüyler derinin altından gidiyor sivilce gibi sisiyor icinden beyaz bi sıvı ve tüy çıkıyor neredeyse bütün kökler öyle oldu su an agdayla yapıyorum. ama yönleri farklı oldu bu hastalık yüzünden ayrıca birde derim çok karardı.4 ayrı doktra gittim ilaclar kullandım.ama yok gecmiyo dusta hafif kese yapıyorum ama çok da faydalı olmadı biraz hafifletti yaraları. ömür boyu böyle kalıcam diye korkuuyrm:KK43:

2. 18 Nisan 2010
  3. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    Bende de batik ve kararma var...
    bunlarin epilasyon aletini kullanmakla alakasi yok canim, kullanmayanlarda da oluyor.
    mesela ben agda kullaniyorum ama bende de senin sikayetlerin var.
    kese yapmayi kesme, kese cok iyi gelir.
    bi de ara sira jiletle alip killari guclendirmek gerek diyorlar cunku batiklar kil kokleri gucsuzlestigi icin olusuyormus.

benden tavsiyeler bunlar canim...kararmaya cozumu olan varsa cok sevinirim.
    limon surmek iyi diyorlar ama aylarca limon surmeye useniyor insan yaaaa...
    ne yapsak acaba bilmiyorumkismile

4. 18 Nisan 2010
  5. BenNeriman

BenNeriman Guest

bende böle bi başlık açmıştım..bende epilasyon aletiyle aldım ve sonrası felaket..sir ağdaya geçtim sana tek tavsiyem önce doktora gitmendir çünkü ben öle yaptım yokk limonmuş yok naneymiş olmaz o işler önce bi düzene sokman gerek..orası şuan sorunlu belki limon sürcen daha beter olcak..benmki düzeldi losyon verdi hergün sürdüm.ondan sorna limon falan sürersin bide ben hergün kabak lifilekesseleniyrum

6. 18 Nisan 2010
  7. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben izmir de bi kac doktora gittim ilaclarımı kullandım ama olmadı hem krem hem hap olarak ama yok gecmiyoo:S

8. 18 Nisan 2010
  9. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ya lütfen arkadslar sadece hafta sonu girebiliyorum internete fikri olanlar yazsın lütfenn.... kalıcı yöntemler bilenler var mı .. ben jiletle nasıl alınır bilmiyorum.sakal gibi cıkar dediler dye hiç kullanmadım tüylerim çok ince ve 2ay temizlemesem de cok seyrek cıkıyo.cünkü cogu derimin altından büyüyo.. sivilce gibi olanlar da sıktıgımda uzun kıvırcık olmus yani dönmüş tüyler cıkıyo:S korkuyrm ömün boyu hiç geçmeyck gibi geliyooo ..:s

10. 18 Nisan 2010
  11. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ya lütfen bi bilgisi olan yok mu???

12. 18 Nisan 2010
  13. masalruya

masalruya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canın batıklar için stopngrow kol dönmesi batık spreyi var ben bakimliolmak.com sitesinden adım 2 aydır kullanıyorum bana iyi geldi yarısından çoğu gitti birde sir ağda uygula epilasyon olarak sir ağdadan sonrada bunu kullan iyi gelir.

14. 18 Nisan 2010
  15. greeneyes3543

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0

bi yan etkisi varmı malum hasssas bölge bi de fiyatını da yazabilir misn

16. 18 Nisan 2010
  17. BenNeriman

BenNeriman Guest

canım bakımlıolmak.com dan sipariş ediliyor o losyon fiyatı 38 tl olması lazım sen bi gir bak istersen...doktorda bana bşi losyon önermişti aldım tend skin losyon diye bişiy oda bana iyi geldi fakat pahalı 59 tl arkadaşın dediği bitkisel bişiy yan etkisi olmaz diye düşünüyorum bnm kullandığım da yeni çıkan bi ürün

18. 18 Nisan 2010
  19. BenNeriman

BenNeriman Guest

canım bide ben o siteden sir ağda seti aldım sen nasıl alıyosun o gölgeyi suda kaynatılan ağdalar mı yoksa