Genital bölgemin sol tarafında mor renkte şişlik

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sinerJim tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sinerJim
  1. sinerJim

sinerJim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar.benim qenital bölqemin sol tarafında ayaktaki küçük parmağımın tırnağı :1rolleyes: :KK70: kadar birşey çıktı. yaklaşık 1 aydır var. qeçer diye düşündümm hatta çıktığı gün sıktım sivilce sıkarsınızda iltihabı akar ya onun qibi iltihabı çıktı. sonra biraz indi gibi oldu. fakat eski halini qeri aldı tekrardan. önemsemedim, bugün qene sıkim dedim kanadı :sinifsinif: deri renqinde değil. sivilce değil :s mor renkte şişik duruo.ama büyük değil tırnak kadar işte. neden çıktığını merak ediyorum ve öyle kaldı inmiyoo :s uzun yazdım ama anlattığım kadarıyla öyle :KK70: YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİMM ;( ;( ;( ;(

Son düzenleme: 18 Haziran 2010
  2. 18 Haziran 2010
  3. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    doktora gitmeketen baska caren yok.

4. 18 Haziran 2010
  5. sinerJim

sinerJim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :KK70: qitmek istemiyorum doktora felan hayatta olmazz offf niye çıktı bu yaaa. acımıyoo amaa, sıktığımda falanda acımıo.. et ben felan değil. yaa aranzda varmı önceden çıkan veya olan ;(

6. 21 Haziran 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba geçmiş olsun. bahsettiğiniz lezyonun öncelikle ne olduğunun anlaşılması ve sonrasında da gerekli tedavinin yapılabilmesi için bir muayene şart. kokacağınız bir şey yok, canınızı yakacak bir şey değil muayene. sevgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.