Genital bölgeye laze + Emla kremi yorumlarinizi bekliyorum..

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve Sensible tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : Sensible
  1. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Kizlar ben kasim ayindan beri genital bölge icin lazere gidiyorum. Bugün 4. seansim bitti. Üst kisimda %70 azalma oldu, bazi bölgelerden hic cikmiyor. Yanliz cok acidigi icin alt kisimlara gecemedim henüz. Alt kisimlar icin emla kremi kullanmak istiyorum, fakat uzmanim seanslari uzattigini, 2 müsterisi emla kremi kullandiklari icin bölgede pek bi azalma olmadigini söyledi. Bir kac uzmanla daha görüsmüs, onlarda benimle ayni fikirdeler ama istersen kullanabilirsin dedi.

Simdi alt kisimlar icin haftaya seansim var, krem sürüp gidecegim, dayanamiyorum acisina.

Emla kremi kullanipta, genital bölgede azalma yasayanlar var mi aranizda? Ayrica kac senas gittiginizide yazarsaniz, ona göre degerlendiririm.

2. 5 Mart 2010
  3. sserm

sserm beyaz orkide:D Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben gittim kremi kullanarak problem yaşamadım.bu arada seansına nekadar ödüyosun?

4. 5 Mart 2010
  5. Venus

Venus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben başladığımdan beri kremliyorum gittiğim yerde kremliyorlar haftaya 6.seansıma gidicem ve hiç çoğalma gibi bir sorunla karşılaşmadım dudak kısımlarında cok cok az kaldı(inşallah bu seansımdan sonrada bişey cıkmaz cıkmaz da dıye dusunuyorum şu ana kadar az cıktıgına göre)üst kısımda bişey yok zaten kremsizde yapamazdım kremli olduğu halde acı hissediyorum.

6. 5 Mart 2010
  7. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    canim ben yurtdisindayim o yüzden fiyat bir isine yarar mi bilmiyorum:)

Canim bende burda bir cok kisinin emla kremi kullandigini biliyorum, ama iste uzman öyle diyince bende sürmedim. Keskede kullansaymisim, kasim ayindan beri alt tarafa gecemedim, simdiye azalmisti belkide. Söyle düsünmeyede basladim, belki emla kremini farkli firmalar ürettigi icin, bazi kremlerin icine kullandiklari maddelerden dolayi fayda etmemis olabilir. Sadece bir düsünce.. Senin kullandigin kremi hangi firma üretiyor?

8. 5 Mart 2010
  9. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de uzmanınıza katılıyorum. Emla krem kılların artışına sebep olmuyor ama mesela 4 seansta bitecekken 5-6 seansa uzatabiliyor. ama acıya dayanamıyorsanız da emladan başka çözüm yok. nihayetinde zulüm çekmeye de gerek yok diye düşünüyorum.Emla kullanmasına rağmen de pek çok hastamda tüylerin bittiğini de gördüm doğrusu.

10. 5 Mart 2010
  11. ..Merve..

..Merve.. Oğlum Abi Oluyorrrr :) Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    aslında biraz daha dişinizi sıksanız katlanırsınız acısına üst kısımları yaptırmışsınız maşallah altlara da katlanırsınız gibime geliyor bu benim fikrim bende gidiyorum evet çok acıyor ama o anlık sonra acıdan eser kalmıyor. Bence emla kremi kullanmayın... yine de siz bilirsiniz ama

12. 5 Mart 2010
  13. tulesa

tulesa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emla kremi azaltıcı değil anestesik bir kremdir.yalnız hanımlar eczaneden gidip almanızı önermem ayrıca çünkü erkekler için geciktiri olarak kullanılıyor

14. 5 Mart 2010
  15. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ???????

16. 5 Mart 2010
  17. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    emla kremsiz asla lazer epilasyon yaptıramam acısına dayanamıyorum çünkü:KK43:(

ayrıca erkekler için geciktirici mi dediniz?ilginç...

18. 5 Mart 2010
  19. Dr.JldBycn

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    -----Bildiğim kadarı ile piyasada emla kremden başka muadil ilaç kullanılıyor. Emla dışı lokal anestetik kremleri de lazer de önermiyoruz.CADIARZU----

Ayyyyy yanlış yazmışım. emla dışında başka muadil ilaç KULLANILMIYOR yazacaktım. Düzeltir saygılarımı sunarım

Son düzenleme: 6 Mart 2010