Genital bölgeyi lazerle bitirmeyi başarabilen var mı?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve sentimental tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sentimental
  1. sentimental

sentimental pamuk şekeri Üye

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşlar ben de yeni başladım bi arkadaşımın tavsiyesi ile. O çok menun kalmıştı ama burda okadar çok şey okudumki 7 seansa rağman inceldi az kaldı diyenler... 4 seansta bitti diyenler... 6 seans oldu bitmedi diyenler....kafam iyice karıştı.bacak kol ve yüüzn daha geç bittiğini duydum ama özellikle koltukaltı ve genital bölgeyi tamamen bitirmeyi başaran varsa benim için umut olucak en azından.cevaplarsnız çok sevinirim.

2. 23 Ağustos 2009
  3. sentimental

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    cevap gelmemesini olumlu mu algılamam gerek :) çünkü bitiren birinin forumda pek işi olmuyo artık başka konularla ilgilendiği için bida buraya uğramıyo bizde yaptırmaya devam edenler birbirimize sorup duruyoruz.. :) yoksa kendimimi kandırıyorum :)

4. 23 Ağustos 2009
  5. selena

selena araştırmacı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende senin gibi bu konuyu çok merak ediyorum canım. ama kimseden duymadım tamamen kurtum dediğini benimde eltim yüzü için gidiyor tam bir senedir daha ne kadar sürer bilmem

6. 23 Ağustos 2009
  7. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    bende yakın bi zamanda başlıyorum.. bu sitede duymadım tamemen bitti diyen ama çevremde tamamen bitmiş kişiler var

8. 23 Ağustos 2009
  9. sentimental

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    ya aslında yüz için gidenlerden duyduklarım genelde olumsuz bacak ve kollar için de öyle
    ama genital ve koltukaltında çoğunluk 4-5 seanstan sonra halloldu demiş.Valla ne yalan söyleyeyim bu iki bölge için %80 azalma olsada razıyım yeterki azalsın

10. 25 Ağustos 2009
  11. bilkem

bilkem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yok sanırsam :KK43:

12. 25 Ağustos 2009
  13. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    benim annemin arkadaşınınki 6 yıldır çıkmıyor 6 yıl önce lazer yaptırmış herkese tavsiye ediyor ki
    ozamanlar teknoloji daha az gelişmişti şimdikilere kıyasla bende yaptırıyorum 3. seanstayım 3-4 tel var
    inş. bitirebilirim

14. 25 Ağustos 2009
  15. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cybernurana katılıyorum arkadaşlar

bende kendimde çok uzun yıllar önce yaptırdım daha lazer ile epilasyonun ilk çıktığı zamanlar ozaman almanyadaydım şimdi türkiyede yaşıyorum 3yıldır
    bence tamamen azalır ben yüzümden başladım bacaklar koltuk altı genital bölgenin dış çevreleri ve çok memnun kaldım ama tam bitene kadar gitmedim her birine iki seans gittim bacaklara 3 seans gittim ama yüzde 90 azalma oldu azıcık bişe kaldı ondanda rahatsız olmuyorum okadar vallaha ben çok memnun kaldım arkadaşlar

ben samsunda ikamet ediyorum aslında güvenilir bir yer bulsam burada belki şu genital bölge için giderim tekrar tamamen yok olması için o bölgeye 1seans yaptırdım bitek e insan evli olunca uğraşmak istemiyor fazla bıkıyor zamanla
    ama herkese öneririm ben fakat dediğim gibi iyi sağlam güvenilir bir yer bulmak lazım burda fiyatları duyunca şaşırıyorum ben ozamanlar sadece 1 bacak için tek seasa bura parasıyla 300milyon veriyordum düşünün artık aradaki farkı
    çok ucuz fiyatlar duyuncada terredüt ediyorum acaba yanlışmı uygulanıyor diye

16. 25 Ağustos 2009
  17. sevval888888

sevval888888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım bende samsunda yaptırıyorum..gittiğim merkezin ismini istersen özelden verebilirim

18. 25 Ağustos 2009
  19. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben yaptırmadım ama benim teyzem tüm vücut yaptırdı ve genital bölgesinin tamamen bittiğini söylüyor ve de tavsiye ediyor.ben de kadın doğum doktoruma sordum sakıncası olur mu diye hayır olmaz yaptırabilirsiniz dedi.