Genital Estetik...Hangi Doktor?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve belki1gun tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : belki1gun
  1. belki1gun

belki1gun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar, vajen estetiği ile ilgili olan yazılarınızı uzun zamandır takip ediyorum. Bu konuda sayfalarca konuştuk. Yorum yaptık, bunlara ara ara ben de katıldım, fakat fark ettim ki doktor ismi konusunda amelyat olmayı düşünen arkadaşların (ben de dahil) kafası karman çorman. Herhangi bir doktora yaptırıp, başarısız sonuç alarak öncekinden daha mutsuz olanlar da var yine herhangi bir doktora yaptırıp ve az bir ücret ödeyerek güzel bir görünüme sahip olduklarını söyleyenler de. Bazılarımız da çok ünlü hekimlere gittikleri halde ve onca para saydıkları halde hiç de güzel sonuçlar alamadıklarını dillendirmişler. Bu başlıkta hangi şehirlerde, hangi doktorlar bu konuda ünlenmiş onu konuşsak? Bu amelyatı yaptırmış olan arkadaşlar kendi doktorlarıyla yaşadıkları deneyimleri anlatsalar. Bazı arkadaşlar doktorun "Ben yanlış falan keserim, sen çiz ne kadar istiyorsan keseyim." dediklerini bile söylediler! Yani böyle bir facia kimse yaşasın istemeyiz. :eek:
    Evet arkadaşlar, başta büyük şehirler olmak üzere hangi doktorlar iyi hangileri başarısız sonuçlar almış yanıtlarınızı bekliyorum. (bekliyoruz.)

Sevgiyle a.s.

2. 25 Nisan 2009
  3. birgece

birgece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım ben de ameliyat olmaya aday biri olarak tecrübenin bu operasyon için ilk tercih sebebi olması gerektiğini düşünüyorum .. ben doktorumda karar kıldım ..bu topiği sdc ameliyat olanlar için mi açtın sdc bilmiyorum ama inş. bu topik bi fikir edinmemize veya fikrimizde sabitlenmemizde yararlı olur uff çok uzun cümleler kurdum hep :çok üzgünüm:

4. 25 Nisan 2009
  5. belki1gun

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    canım, herkes bildiklerini paylaşabilir :) yani neden bir sakınca olsun ki? :) Umarım amelyatın ÇOOOKK iyi geçer ve süper haberlerle bize geri dönersin. amelyatını kime olacaksın? Ve de amelyatı olacağın doktoru neden seçtin mesela. Bu kıstaslar önemli karar vermemizde :) Sonuçta ne kadar küçük bir opresyon da olsa bıçak altına yatıyor insan.

6. 26 Nisan 2009
  7. birgece

birgece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet şeker bıçak altına yatcaz dimi :KK43: hatta neşter mi diolar senağlama wala ben deniz hanımda karar kıldım..estetisyen ..onda huzur buldum :) huzur ve tecrübe .. .operasyon sırasındaki kendi ruh halimin snrasını etkileyeceğini düşünüyorum erkek doktora kapalı diilim ama ne bilim deniz hanımı sıcak ve yakın buldum kendime :1hug:

8. 26 Nisan 2009
  9. belki1gun

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    zaten bence ENNN önemlisi o! doktora güvendiysen yani sana güven verdiyse bitmiştir o iş. bakalım ben de figen özgür'ü düşünmekteyim malum maliyet açısından biraz darda olduğumuz için :) temmuzda olacağım ama ben :KK43: neyse, güzel haberlerini bekliyoruz :) bu arada ben de estetisyenlerin yapmasını daha doğru buluyorum. :)

10. 26 Nisan 2009
  11. birgece

birgece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de temmuz inş.. memnun kalmamızı ümit ediyorum..aslında kimbilir belki bu biraz da şans işi... ama işimiz şansa kalmasın ya da şansımız yaver gitsin noolur hihoyyyt

12. 13 Mayıs 2009
  13. EU3

EU3 Guest

Arkadaşlar ben 1 sene önce oldum. Zaten çıkıntılı olan pubis bölgem hamilelikle beraber daha da belirginleşti. Ayrıca doğum yırtığım olduğunda vajina toparlama gerekiyordu. Ben plastik cerrahı pubis estetiğini kadın doğumcular yapmadığı için tercih ettim, hazır yatmışken önümdeki tomruktan da kurtulayım dedim. Bayan cerrah araştırdım çünkü bir erkeğe muayene olmaya utanırım. Aylin hanıma bayan plastik cerrah ile google'dan girerek ulaştım, randevu aldım. Tamamen tesadüfen yani. Ancak insanı o kadar rahatlatan bir havası vardı ki teslim oldum hemen. Ameliyatıma gelince pubisime lipoşaksın yaptı, vajina toparlama yaptı. Şu andaki görüntüsünden çok memnunum. Geçen yaz rahatça bikini, mayo giydim valla. Neyse çok konuştum.Hadi öptüm kızlar.

14. 13 Mayıs 2009
  15. aliyesma

aliyesma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar, doktorun bayan olmasının önemi yok diyordum en başta. Muayene ve karar aşamasında birçok arkadaşımın ufaktan fikri değişmeye başladı. Sonuçta mutlaka bayan cerrah olmasına karar verdim. Çünkü bu iş ameliyatla bitmiyor. Kafanıza bisürü soru takılıyor ve soramıyorsunuz, boşver diyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim. Burunda yüzde önemi yok ama, cerrahın bayan olmasının beni bu kadar rahatlacağını ve motive edeceğini hiç düşünmemiştim valla...

Son düzenleme: 23 Mayıs 2009
  16. 18 Mayıs 2009
  17. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ya ben bu foruma takılmadan önce hiç bööle şeyler düşünmemiştim ya bu iç dudaklarım çok gözüme batmaya başladı. Ya coşturmayın beni kızlar ya daha yeni ameliyattan çıktım ben

18. 19 Mayıs 2009
  19. pelif

pelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sanırım hepimiz bayan cerrah konusunda hem fikiriz şuana kadar bende dr cinsiyetinin bu kadar önemli olduğunu algılıyamamıştım.eee kadının halinden en iyi kadınlar anlar diyoruz sanırım ..)).fakat eğer erkekler (eş ve partnerler ) için ise bu zahmet erkek bir doktor gözüyle değerlendirilp yine erkek eliyle şekillendirilmesi de bence önemli ,sonuçta o bölgenin erkekler üzerinde ne tür bir etki bıraktığını ve yine bu uzvumuzun farklı biçimlerinin hem estetik hemde ilişki bazında travma öncesi ve sonrası farklarını ( doğum yada başka etkenler ) ve bunun ilişkiye ne kadar yansıdığını yine erkekler biliyor tabii.olaya psikilojik olarak yaklaşmak elbette önemli ama yani bir kadın olarak kendini rahat ifade etmek hayatii önem taşıyor ama birde anlattığım açıdan bakarsak erkek bir doktora da rahat ça açılabilir kii doğum yapmış bayanlar eğer jinekolokları erkek ise bu nu daha iyi anlarlar.ayrıca arkadaşlar doktor seçimi konusunda daha açıklayıcı olursak daha faydalı olucak.mesela ben ankara da iyi bir dr arıyorum bir kaç temasım oldu ama tecrubelirinizi aktarmanız benim için çok önemli ..))