Genital Herpes Rahatsızlığı olan var mı? (Herpes,Uçuk HSV)

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve masumgul tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : masumgul
  1. masumgul

masumgul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba.Genital siğil rahatsızlığı olan arkadaşların oluşturduğu platform pisikolojik olarak bence en büyük destek onlara. Genital herpes hastası olan varsa bizde burda konuşup bilgi ve tecrübelerimizi paylaşsak istiyorum.Herkese acil şifalarbilmiyorumkismile

2. 5 Mart 2010
  3. ikiziz

ikiziz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    .....

Son düzenleme: 2 Nisan 2010
  4. 15 Mart 2010
  5. elmin

elmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende10 aydır uğraşıyorum ve ataklar sürekli tekrar ediyor. avtiviral ilaç kullanıyorum 3 aydır ama sanırım bir faydası olmuyor.çok sık tekrarlıyor :sinifsinif:

6. 23 Mart 2010
  7. ikiziz

ikiziz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ..........

Son düzenleme: 2 Nisan 2010
  8. 23 Mart 2011
  9. unlimited68

unlimited68 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben de genital herpes hastasıyım 8 senedir ve hiç ummadığım birinden kaptım. 8 senedir hayatım karardı. Bunu insanın birine söylemesi de çok zor ve yıpratıcı.

Genital herpes sahibi bir eş de bulmak imkansiz gibi. Herkes ya gizliyor ya da sonradan mecburen ortaya çıktığında nasıl açıklayacak diye kara kara düşünüyor. Bunun vicdan azabı bile insanı her dakika mutsuz etmeye yeter :KK43:

Son düzenleme: 23 Mart 2011
  10. 3 Kasım 2012
  11. SonSavasci

SonSavasci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    8 senedir nasıl bir tedavi uyguluyorsun bununla ilgili önerebileceğin iyi bir doktor varmı? Turkiyede bu konuda cok bilgili değiller bide kan testi nerede yaptırılıyor biln varmı yurtdısında kiminle konustuysam kan testi yaptırmadn karar vermek istemiyorum bende arasıra cıkıyor gibi oluyor cıkmıyor regli donemimde batma hissi oluyor ama olmuyor yani cok ilginc kan testi yaptırmak istiyorum.!

12. 11 Kasım 2012
  13. lionwomen

lionwomen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaşlar, piyasada güvenilir ilaç firmalarına ait bağışıklık sistemini güçlendiren besin destekleri var, bunlardan biri imuneks kapsul 10 mg. 40 kapsul formu var bir de bi ara kanser gibi ağır hastalıklarla mücadele için daha yüksek mg. içeren bi formu daha olacaktı.Bu tip beslenme destekleri, ace plus selenyum adındaki vitamin bu iş için idealdir.Bunlar bağışıklık sistemini güçlendirerek bu hastalıkların semptomlarını baskılar,BU İKİ ÜRÜN BİR ARADA KULLANMAK DAHA ETKİLİ OLACAKTIR.Normal biri bireyde önerilen 10mg. için 1-2 kapsül ama sizlerin durumunda bağışıklığın biraz daha zayıf olması nedeniyle daha fazla alabilirsiniz imuneksi, yan etkisi yoktu bu ürünün, ekmek mayasının hücre duvarındaki bir madde olan beta-glukandan elde ediliyor.
    Eğer yeni bir bilgi bulursam yine sizler için paylaşacağım, moralinizi yüksek tutmalı, uykusuzluk çekmemelisiniz, sigara içiyorsanız lütfen bırakın, bu güçlü bir bağışıklığa çok yardımcı olacaktır.Bir de arkadaşımızın dediği çok acı, bir partner bulmak sorun, söylesen dert, söylemesen dert demiş çok haklı, çok zor bir durum,Allah yardımcınız olsun.Önümüzdeki yıllarda bilim bir çare bulsun diye dua edelim.

14. 6 Aralık 2012
  15. esineren

esineren Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar testler bir çok sağlık kuruluşunda yapılıyor. Hsv tip 1 ve tip 2 için igg ve igm değerlerine baktırmalısınız öyle çok pahalı değil.şüphesi olanlar ilk bulaşmadan 20 gün sonra ve 3 ay sonra baktırarak emin olabilirler.igm 2haftada, igg 2-3 ayda yükseliyor ve ölçülebiliyor .4 testi bu aralıklarla yaptırıp yükselis incelenebilir.Tip 1 ağızda yaparken Tip 2 genital bölgede yapıyor.Tip 1 in genitalde de yapabileceği söyleniyor.Tip 1den olabilen genital herpesin daha az nüks edip (yılda 1) daha hafif geçtiği söyleniyor..Tip 2 ise yılda 4 ve daha fazla atak yapabiliyor.İgm bazen yanlış pozitiflik verebilir deniyor...

16. 7 Aralık 2012
  17. hel_in

hel_in Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    Bende hem hpv hem hsv vardı doktorum
    Korkudan uzak durup

C vıtamını ve cınko tuketmemı onerdı

Her gun portakal suyu ve vıtamın alıyorum 2008!den berı cok sukur su zamana kadar vıtamınımı aksatmadım ve hıc cıkmadı

18. 11 Aralık 2012
  19. dila82

dila82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Genital herpesin belirtileri nelerdir aci agri gibi belirtileri mi var birde yarami oluyor yasayan biri anlatabilur mi bende birsey var ama ne oldugunu hala cozemedim sigil degilmis boyle sert icinde sikinca hicbirsey cikmiyor kasinmiyor acimiyor yara seklinde filanda degil genital herpes boyle birsey mi