genital lazer: kanama+yanık

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve KirazS tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1 Ocak 2010
    Konu Sahibi : KirazS
  1. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar ben 2 gün önce genitale lazer epilasyon yaptırdım(Alexander ile). yapılırken canım çok ama çok yandı, işlem bittikten sonra bir baktım kanayan yerler var hatta kanayıpta kurumuş yerler bile vardı. Siz de de oldu mu böyle bir durum yani normal mi? Epilasyondan 3- 4 saat sonra kızarıklık kaybolmaya ve yanma hissi geçmeye başladı fakat tam olarak nasıl anşatacğımı bilemiyorum vajinaya yakın yerde ağrı hissediyordum ama önemsemedim hassaslaşmıştır dedim bu sabah dayanamdım aldım elime aynayı bir baktım yanmış, kahverengi lekelerle dolu her yeri ve ağrıyorda. Madecassol kullanıyorum sizce bunlar geçer mi iz kalır mı?

2. 1 Ocak 2010
  3. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hiç bi fikrim yok yaptırmadım yaptıramam da zaten. ama leke kalmaz sanıyorum.

4. 1 Ocak 2010
  5. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah leke kalmaz, o kadar cesaretimi toplayıp gittim açtım yaptırdım, içime dert oldu şimdi :KK43:

6. 1 Ocak 2010
  7. sevval888888

sevval888888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende yaptırdım ama kanama falan olmadı ..hassasiyet oluştu oda sonra geçiyor..çok yüksek ısı ilemi yaptılar acaba

8. 1 Ocak 2010
  9. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilmiyorum ki cilt tipime göre güya ayarlama yapmıştı. Utanmasam çekip fotografını koycam kahverengi bile değil oluşan lekeler mosmor duruyor ve hala ağrıyor artık yanma değil ağrı var. iç çamaşırım değdiğinde bile ağrıyor. yaptırdığım yere tekrar mı gitsem yoksa cilt doktoruna mı gitsem, utanıyorum ya :KK43:

10. 1 Ocak 2010
  11. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun. Sıkıntınız bir kaç gün içinde geçecektir. Bölgeyi ılık su ile çok sabunlamadan yıkamanızı ve sonra da bepanten krem ile nemlendirmenizi öneriyorum. Bir kaç gün içinde iyileşmeye bağlı kaşıntı başlarsa eğer bepanteni bolca kullanabilirsiniz. Lekeler de bir süre sonra kendiliğinden geçecektir. Oluşan bu durumu yaptırdığınız yerdeki doktorunuzla paylaşmalısınız, bu konuda en iyi yardımı ve önerileri o yapacaktır bence.

12. 1 Ocak 2010
  13. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok teşekkür ediyorum önerileriniz için, lazeri yapan kişi malesefki doktor değil önce doktorun kendisi gördü baktı ama sonra yanında çalışan estetisyen bayan lazer uyguladı güvenin bize dediler:S yarın telefon edip yaşadıklarımı anlatcam bakalım elimde şu an bepanten krem yok, yarın onu da alıp sürmeye başlıcam, yaptırdığım yerdeki doktor sadece madecassol almamı söylemişti günde 3 kez sür demişti ama ben sürekli sürüyorum inşallah fazlasının da bir zararı olmaz

14. 2 Ocak 2010
  15. sentimental

sentimental pamuk şekeri Üye

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    çok geçmiş olsun ya gerçekten üzüldüm. ben 3 seanstır gidiyorum ama hiç böyle bişi yaşamadım ne leke ne yanık hele kanama hiç olmadı. bence cildiye ye görünseniz fena olmaz sonuçta hassas bir bölge.belki farklı bir tedavi gerektiren bir durumdur. sonuçta merkezine gittiğinizd edoktor orada bulunmaabilir oradaki estetik uzmnı olmadığı için yanlış yönlendirebilir. yerinizde olsan çoktan gitmiştim doktora.

16. 8 Ocak 2010
  17. KirazS

KirazS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tekrar merhaba arkadaşlar belki merak eden olmuştur yanıklarıma ne oldu diye. Hepsi geçti, bir güzel soyuldu ve hala soyulmalar devam ediyor altından tertemiz bir cilt çıkıyor 12. ayın 31inde yaptırmıştım, tüylerim yeni yeni dökülmeye başladı. Hadi bakalım hayırlısı diyorum

18. 8 Ocak 2010
  19. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrar geçmiş olsun. Kabuklar döküldükten sonra da bir kaç gün nemklendirici kullanırsanız iyi olur.a.s.