Genital siğil için aldara krem kullanan varmı?

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve meloshko tarafından 23 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : meloshko
  1. meloshko

meloshko Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar aldara krem kullanan varmı aranızda.ben dun doktora gıttım genıtal siğil oldugunu söyledi.aldara krem verdı 10 gun sonra yıne gidicem.ilk kez dun gece kullandım ama 2 tane daha çıkmış allahım kabus gıbı.bu kremı kullanıp bunları yaşayan ve siğillerden kurtulan varmı.psikolojim bozuldu bır gunde :KK43::KK43::KK43::KK43:benneyaptımki
  2. 23 Mayıs 2008
  3. burcumm23

burcumm23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım ama bende Allaha şükür öyle problem yok moralini yüksek tut kremi biraz kullan faydasını görmezsen hemen doktoruna git canım Allah şifa versin
  4. 23 Mayıs 2008
  5. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    moral bozma canım, aldara genelde iyi geliyor. bu virusun yayılmaması için bağışıklık sistemini güçlendir mutlaka. biokadin sölisyonu gün aşırı kullan bence bir de eski çamaşırlarını toptan değiştir. biraz inatçı bir hastalık ama tedavisi var, canını sıkma. çok geçmiş olsunnn.
  6. 24 Mayıs 2008
  7. meloshko

meloshko Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim.beni asıl üzen cinsel yolla bulaşıyormuş bu hastalık nadiren havuz hamam vc gibi yerlerdende geçiyormuş.cinsel deneyımım yok ne kadar sanssız bı ınsanım ben ya.destegınız için teşekkürler
  8. 24 Mayıs 2008
  9. tugce32

tugce32 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende 25 yaşımdayken bu hastalığa yakalanmıştım. Birçok doktor yakma,dondurma gibi hem çok pahalı hemde çok zahmetli yöntemler önermişti ve dediğin gibi hepside cinsel yolla bulaştığını söylemişlerdi. Oysaki benimde öyle bir durumum yoktu ve annemle doktora gidiyordum o yüzdende çok zor durumda kaldım. Bende iş gereği çok sık seyahat ediyor otelde kalıyordum yada iş yerimde genel tuvalet kullanıyordum o şekilde bulaşmış olabileceğini düşünüyorum. Neyse başka bir doktora gittik ve bana verrutol diye bir ilaç verdi solüsyon şeklinde sürdüğümde çok kısa bir sürede siğillerim yokoldu. şu an 34 yaşındayım ve hiç siğil çıkmadı allaha şükür.Bende o zamanlar çok sıkıntı yaşamıştım geceleri uyuyamıyordum ama devamlı kendimi takip ettim. Evlendim kızım oldu hiç bir sorun yaşamadım. o yüzden moralini yüksek tut.
  10. 24 Mayıs 2008
  11. meloshko

meloshko Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tugce32 yazdıkların benı çok mutlu ettı çünkü bende hep hamıle kalırsam ve bebektede bu hastalık olursa dıye korkuyordum.umarım şuan kulladıgım ilaçla yok olurlar yaktırmaya veya dondurmaya gerek kalmaz.gerçekten insanın çok sinirlerini bozan bir hastalık teşkkür ederim olumlu yazılarınız için
  12. 8 Temmuz 2008
  13. cincinnatus

cincinnatus Guest

tugce32 merhaba
    ben de aynı dertten muzdarip biriyim.Bu konuyla ilgili bildiğiniz, tanıdığınız iyi bir doktor ya da klinik adı alabilir miyim ? Lütfen çok acil !!!
  14. 8 Temmuz 2008
  15. cincinnatus

cincinnatus Guest

aldara kremi bana da verdiler.Peki işe yaradı mı ? Bu arada gittiğin doktor ya da hastane iyiyse bana da tavsiye edebilir misin lütfen ?
  16. 8 Temmuz 2008
  17. meloshko

meloshko Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aldara iyi bir krem hep olumlu şeyler duydum benımde onunla geçti.bir arkadasım krem geçirmeyınce yaktırdı avrasya hospital zeytınburnu çok iyi bir hastane ve jinekoloğu var.özel hastane.ben tavsiye ederim.ama geçer aldara ile moral bozma canma.s.
  18. 8 Temmuz 2008
  19. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar, aldara krem geçirecektir büyük ihtimalle canım moralini bozma, sıkı sıkı tedavini uygula ve stres yapma sakın olur mu, bu hastalık stresten etkileniyor.
    benim doktorum, Özel Göztepe Hastanesi Op. Dr. Fatih Esen. çok iyi bir doktor tavsiye ederim.