genital siğil yaktırma sonrası şişlik olurmu??? lütfenn??

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ruat tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : ruat
  1. ruat

ruat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba, dün genital siğilimi yaktırdım bu gün vajinamda aşırı bir şişlik söz konusu sanki dünkünden daha da fazla şiş yakma işlemi sonrasında verilen yanık kremini temizliğini falan uyguluyorum ama saat geç olduğu için doktora soramyiorum yarın arıycam sizce normalmii ??

2. 9 Mart 2010
  3. melek_09

melek_09 iyilik_meleği Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaktırmak cözüm diyil igşallah cıkmaz ama cıkarsa bana ulaşırsanız size yardımcı ola bilirim. gecmiş olsun.

4. 11 Mart 2010
  5. durusucan

durusucan durusucan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    canım selam ya merak ettim bendede var o dert nedir çözümü ya çok merak ettim?yardımcı olursan çok sevinirim...bilmiyorumkismile

6. 11 Mart 2010
  7. hel_in

hel_in Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    sewgılı arkadsım vajıanl sıgıl kosemısde onerımlerımız okumanı tawısye ederım

tekrar sıgıl cıkmamamsını ıstıosan koter sonrası mutlaka ası ol kı yuksek tııpten korun
    ben mesela 10 aydır cıkmıyorrrr gunde b bır tane balık yag kapsulu ıcıorm
    yesılı bol tuketıyorm bıde apıkobal arada wıtamın ıcıormmm sıgılın arasıtırmalara gore tekrar cıkması ıcın a we c wıtamını eksıklı den kaynaklandı soylenmekte amerıkada bır turk doktor hatta rahım kanserıyle alakalı vucutte kanserı tetıkleyen seyın glıkoz vucuttakı seker mıktarı oldunu belırttı sımdı kendıne ıyı bak ası ol wıtamınsız kalmaaaaa hepsı buuuu tabı bıdeee koter sonrası agdacıya havuzaa hamama gıtmeeee ortak kımsenın esyasını kullanmaaaa eskı camasırlarını attt... bıde bızım kosemızı bı oku derım

hı bu arada aktardan bı macun all arı sutu polen cınseng ıcınde bulunan acayıp ıse yarıoooo dedım gbı sayfamızı okursan gorursun :KK70:

8. 18 Mart 2010
  9. ruat

ruat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende bir kaç gün içinde gidip aşımı olacağım kurtulacağımmm umarım bir dahada çıkmaz