Genrise Whey Protein Isolat Complex Toz 700 gr

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 14 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  14 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]


  Proteinler ve aminoasitler, ne kadar sağlıklı, kaslı, güçlü olduğumuz hakkında etkin rol oynayan vücudumuzun yapı taşlarıdır. Proteinler vücut dokularının yapımında ve onarımında, kasların yapımında ve büyümesinde yardımcıdır. Antrenman sırasında açığa çıkan protein gereksinimini karşılarlar. Tüketilen gıdalar yoluyla alınan aminoasitler hücrelerdeki ribosomlarda vücut proteinine dönüştürülmektedir. Bu sayede kas, kemik, deri, saç, tırnak gibi vücut proteinlerinin; enzim, hormon, antioksidanların yapımı ve muhafazası mümkün olmaktadır.
  Hücrelerimizdeki ribosomlar aşağıdaki kaynaklara ihtiyaç duyarlar; Protein ve aminoasit gibi yapı maddeleri, Vitamin, mineral, bitkisel maddeler gibi yardımcı yapı maddeleri, Karbonhidratlar ve yağlardan elde edilen enerji. Vücudumuzun yeterli miktarda protein üretmesini sağlamak için, yukarıda sayılan üç maddedeki faktörlerin, doğru zamanda ve doğru miktarlarda bulunması gereklidir.

  Whey ve soya proteinleri hızlı kana karışan proteinlerdir. Bu özellikleri sayesinde, Whey ve Soya proteinleri, kullanımlarından 30 dk sonra kanda görülmeye başlar, 45- 120 dk. lar arasında kanda çok yoğun görülürler ve takriben 3 saat sonra tamamen vücudu terk ederler. Aminoasitlerin ise; kana karışması daha hızlı olur. Yaklaşık 15 dk içinde kana karışarak, en yoğun biçimde görülür ve 90 dk sonra vücudumuzu terk ederler.

  Whey protein isolatlar, üretim tekniği açısından, kısa zincirli, bioaktif peptidler içermeleri nedeniyle çabuk emilirler. % 97 protein ihtiva eden yüksek değerli Whey protein isolatlar da çok hızlıdırlar. Nerdeyse aminoasitlerle aynı sürelerde etki ederler.

  GENRISE Proteinlerinin öne çıkan en önemli özelliği, protein emilimini ve vücutta sentezlenmesini artıran vitamin kompleksinin formüllerine eklenmiş olmasıdır.Süt proteinlerinden elde edilen peynir altı suyu proteini konsantresidir. Bu konsantre; yağ, laktoz ve diğer istenmeyen maddeleri içermez ve bağışıklık sistemini destekleyen proteinleri içerir.

  Whey Protein, glutatyon’un kandaki seviyelerini yükseltebilir. Glutatyon, organizmayı serbest radikallerin saldırılarına karşı korumasının yanı sıra, iyi işleyen bir bağışıklık sistemi için de gerekli bir antioksidandır. Son yıllarda yapılan araştırmalarda, bu proteinlerin antioksidan etkilerinin yanında ,antitümoral ve antikanserojen etkilerinin de olduğu bildirilmiştir.

  Aminoasit salgılaması özelliği ( 30- 40 sn içinde aminoasitler kana karışır), Whey proteinini, antrenman sonrası için etkili bir aminoasit kaynağı yapar. Sporcuların gereksinimi olan proteini sağlamada destekleyicidir. Profesyonel spor yapanların, vücut geliştirenlerin egzersiz programlarını ve ihtiyacı olan besin desteğini karşılamak amacıyla formüle edilmiştir. Protein sentezini artırmak için B vitamin karışımları içerir. Ayrıca içeriğindeki; Spinat extract: vücudun dayanıklılığını ve gücünü artırır.Yağsız kas kütlesi oluşumuna yardımcıdır. Piperin ürün içeriğindeki maddelerin emiliminin arttırılmasında yardımcıdır.

  İÇERİK
  Whey protein izolat, Spinat extract, vitamin B3, piperin, vitamin B6, vitamin B12

  KULLANIM ŞEKLİ
  Günde 1 kere 30g Whey Protein Isolat Complex 250ml sıvı ile alınması önerilmektedir.

  KULLANIM ŞARTLARI
  Genrise Ürünleri oda sıcaklığında, direk güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza ediniz.

  Genrise ürünlerini açtıktan sonra içindeki pamuğu çıkararak muhafaza ediniz. Bilinenin aksine pamuk nem çeker, bu da nem çekebilen tabletlerde çatlamalara yada dağılmalara neden olabilir. Genrise ürünlerini buzdolabında saklamayınız.

  Hammaddelerinin doğal kokusu ve rengi çeşitli dış etmenlerle değişebilmektedir. Örneğin; bir bitkinin yetiştirildiği toprağın özellikleri, yetiştirilme sırasındaki sıcaklık ve nem gibi iklim koşulları, hatta bitkinin toplanma zamanı aynı bitkinin, farklı zamanlarda, farklı renk ve kokuya sahip olmasına neden olabilir.

  Genrise Vitamin, hiçbir ürününde yapay koku, tad ve renk maddesi kullanmadığı için, aynı Genrise ürününün farklı serilerinde koku ve renk değişiklikleri olabilir.

  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.