Gerçek bir temizlik silahı(Sinbo Buhar tabancası)

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ferday tarafından 19 Aralık 2007 başlatılmıştır.

19 Aralık 2007
    Konu Sahibi : ferday
  1. ferday

ferday Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bayanlar televizyonda reklamını gördüm ve dikkatimi çekti. Merak ettim açıkçası kullanan var mı?
    Ürün Hakkında
    Evinizdeki tüm fayanslarda, kimyasal katkı malzemesi yada deterjan kullanmadan daha hijyenik temizlik yapmanızı sağlar. Bakterilerden arınırsınız. 100 C derecenin üzerinde ısı ile temizler ve dezenfekte eder. Böylece normal temizlikten daha üstün bir hijyen sağlar. Küçük boyutları ile istediğiniz her yerde rahatlıkla tek elinizle bile kullanabilirsiniz. Temizleme bezi veya fırçaların bile girmediği yere girer. Deterjan kullanımına gerek kalmadığı için ekonomiktir. Ovmak ve güç harcamak gerekmez bu sayede yorulmadan işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Tüm zeminlerde kullanabilirsiniz. Fayans, cam, ahşap, metal her türlü zeminde kullanılabilir. Duvar, mobilya, dolap kapaklarını rahatlıkla temizlenebilir. Fırın, ocak, küçük ev aletleri, mutfak aletleri (fritöz, aspiratör vb) gibi ağır ve inatçı kirlerin oluştuğu alanlarda zahmetsiz ve 100% temizlik sağlar. Lavabo ve tuvaletlerde 180 derecelik ısı sayesinde hijyenik temizlik sağlar. Alternatif başlıklar sayesinde köşelere ve dar alanlara rahatlıkla erişerek tüm kir ve tozlardan kurtulabilirsiniz Cihaz 185 C dereceye çıktığı zaman otomatik olarak kendini kapatır. Böylece fazla ısınmadan kaynaklanabilecek tehlikeli durumlar engellenir. Ayrıca basınç düzeyi maksimum seviyeye geldiğinde de otomatik olarak kapanır. Bu da basınçtan kaynaklanabilecek tehlikeli durumlar karşı sizi korur. 3 bar basınç. 350ml. Su kapasitesi.

2. 19 Aralık 2007
  3. ferday

ferday Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım fiyatı 59 ytl imiş.Ben televizyonda kanal d de her eve lazım programında gördüm.

4. 19 Aralık 2007
  5. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Valla bende bakip bakip duruyorum bende ufagi var biraz kullandim kucuk oldugu için suyu cabuk bitiyor ve pratik gelmedi bana...
    Cok yuksek isida acaba parke doseme gibi yerlere kullanmak ne kadar akillica olur diyede dusunmeden edemiyorum..Burayi takip edicem..Belki fikri olan cikar...

6. 20 Aralık 2007
  7. ferday

ferday Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Alsebeciğim herkes bildiklerini yazsa gerçekten faydalı olacak çünkü ben de merak ediyorum.

8. 22 Aralık 2007
  9. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    ben de almayı düşünüyorum.özellikle banyo da ve mutfakta işe yara diye düşünüyorum ama kullananlar varsa bi kaç sorum olacak...banyoda kireç artıklarını yok ediyormu???bir de mesala camlarda kullanıyoruz diyelim...camlar hep evin içne doğru açılır...camın kirini pisini bu buhar makinesiyle arıtırken pis sular yerlere akmazmı..camları, yerleri kirletmeden nasıl temizliyeceğiz????

10. 22 Aralık 2007
  11. ferday

ferday Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de merak ediyorum ama anlaşılan kimse kullanmamış.çünkü hiç bahseden yok.Umarım tez zamanda cevaplar gelir.

12. 22 Aralık 2007
  13. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende sitiyorum ama reklamlardakinden değil o ürünler güzel çıkmıyo iyi bi markadan istyorum

14. 22 Aralık 2007
  15. ferday

ferday Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben reklamda gördüm çok hoşuma gitti ama daha iyi bir marka bilen varsa yazsa çok iyi olacak.

16. 24 Aralık 2007
  17. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Ben Burdaki Arçelik Bayisinde gördüm

18. 29 Aralık 2007
  19. ece_kaan