gerçekten çivi çiviyi söker mi? birini unutmak için illaki başka birini mi bulmalı?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve aydan__22 tarafından 6 Haziran 2010 başlatılmıştır.

6 Haziran 2010
    Konu Sahibi : aydan__22
  1. aydan__22

aydan__22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kızlarr!! önceki konumu takip edenler bilirler.beni terkedip giden ve başkasıyla evlenme aşamasında olan sevgilimi bir türlü içimden söküp atamıyorum ne yaparsam yapıyım nafile olmuyo:KK43:( kime sorsam başkasını bul görüş unutursun diyo:KK43:( ama ben buna inanmıyorum neden bilmiyorum ama hiç içimden de gelmiyo açıkçası geçmişe saplanıp kaldım:KK43:( sizlerden de akıl almak istiyorum gerçekten çivi çiviyi sökermi???? bi başkasını bulunca diğeri unutulurmu??? cevaplarınızı bekliyorum.

2. 6 Haziran 2010
  3. bahar544

bahar544 hakkımda hayırlısı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben geçmişe saplanıp kaldım ve su anda cok yalnızım kımsenın benım gıbı olmasını ıstemem :KK43:
    sadece bırıyle gorusmek sana ıyı gelebılır, tabı gorustugun kısının duygularıyla oynamaycaksın, saygı gostereceksın yoksa onu kullanmıs olursun.
    tabı bu da garantı dııl belkı de asla unutamayacaksın ılk askını bılemıyorum
    hakkında hayırlısı

4. 6 Haziran 2010
  5. aydan__22

aydan__22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    işte bende unutamamktan korkuyorum cnm:KK43:(şimdi bizim akrabanın bi tanıdğı var polis bana onu yapmak istiyolar ama çocuğun niyetide direk evlenmek:KK43:( bende diyemedim ki böyle böyle bi başkasını seviyorum hala şimdi ondna korkuyorum çocuğun duygularıylada oynamak istmiyorum:KK43:( napıcam bilmiyorum çok canım yanıyo ya:gitme:

6. 6 Haziran 2010
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.348
    Ödül Puanları:
    363
    Allah Allah!!!
    Ne garip arkadaş çevreniz var..
    Acınızı hafifletmek yerine size daha çok zarar veriyorlar..
    İnsan birini severken nasıl başkasıyla görüşebilir?
    Ne kadar çirkin tavsiyeler bunlar!!!

8. 6 Haziran 2010
  9. bahar544

bahar544 hakkımda hayırlısı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    akrabalarında varsa ısın ıcınde temkınlı davranmalısın
    elbette gorusebırsın ama yapacagın ılk sey ona, su anda evlenmek gıbı bır planım yok hayatıma arkadas olarak gırebılırsın bırbırımızı tanırız .....gıbı bır cumleyle ona beklentılerını anlatmalısın
    zaten dıger kısıye asıksan ılk once onu bıtırmelısın kafanda

10. 6 Haziran 2010
  11. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bazilarina abes gelebilir ama ben buna kesinlikle inaniyorum..
    Ben kendimden biliyorum,
    eger birisiyle ayrildiysam görüsmüyorsam, kesinlikle siler atarim evet ama yanlizliktan biktigim anlarda mutlaka gene gelir o aklima,
    napiyor acaba derim, pismanlik hissi duyarim, barismak isterim vs..
    Ama yeni birisi, bana eskileri mutlaka unutturur. aklimin ucundan bile gecmez ozaman..

Tabi herkesde ayni olmayabilir ama ben bunun dogruluguna inaniyorum, dene derim..

12. 6 Haziran 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kafanı başka şeylerle meşgul et. çivi illa ki yeni bir sevgili değildir

hayatına birini alacağın zaman buna hazır olmalısın , boşlukta olup hayatına aldığın insanın ne suçu var :dilcikar:

14. 6 Haziran 2010
  15. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    allah aşkına çivi çiviyi söker diye ozaman hemen sevmediğin biriyle beraber ol.ne saçmalık ya yaptığın hatanın üstüne bir hata daha yapıyosun

16. 6 Haziran 2010
  17. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla aşk acısını hafifletmek için bulunan sevgiliden kimseye hayır gelmiyo. mutlaka bi hata oluyo sonucu ve pişmanlık... ayrıca iyi biri bile olsa o kişiye yazık diil mi ? resmen kullanmış olucaksın onu unutmak için. acaba kendimiz bu duruma düşsek ne hissederiz ? kendine bi aktivite bulmalısın. kafanı meşgul et bişeylerle. yeni biri sana mutsuzluktan başka bişey getirmez.

18. 6 Haziran 2010
  19. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    çivi çiviyi söksün teoremini gerçekleştirene de o aklı insanların aklına sokuşturanlarada yazıkkk hemde çok...

ne demek bu yaa karşıdaki insanın duyguları ile oynamak aldatmak resmen sen bi başkası için yanarken o sana yanıyor büyük bir sevdaya hapis oluyor belkide??
    vicdanı olan hangi insan bile bile ateşin içindeyken bir başkasını ateşe çekmeye çalışabilir??
    ancak sağlıksız hastalıklı bir ruh halinde olan birisi yapar bence...
    sizden bunlardan biri iseniz buyrun söktürün çekiçle çiviyi bir başkasına:enbuyukkk: