Gerçekten çok yoruldum....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve berilsss tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : berilsss
  1. berilsss

berilsss rütbe neki......... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle vereceğiniz fikirler için şimdiden çok ama çok teşekkür ederim daha önce nişanlımla ilgili bi problemimi sizlerle paylaşmıştım ..
    arkadaşlar olay şu ki p.tesi günü saat 3 de eltim beni iftar yemeğine çağırdı görümcem oraya gidiyomuş sizde gelin dedi ve bunu saat 3 de söledi daha sonra ben gitmek istemedim nişamlımda olmaz falan dedi neyse gittim ve hiç bi şekilde surat yapmadım
    ve dün saat 4 gbi görümcem aradı annemler falan yemeğe geliyo sende gel diye ve ben daha önce onlara 2 kez iftar yemeğine gittim sadece beni çağırıyolar düşünün yani dedim gelebilirsem gelirim ... neyse telefonu kapattım nişanlımı aradım .. ablan böle böle dedi benim bi ailem var öksüz müyüm dedim yetiştirme yurdundan mı aldınız beni dedim neden ailemi çağırmıyosunuz ben yeni gelinim özeniyorum dedim .. :gitme::gitme:neyse akşam üstü kayınpederim beni almaya gelmiş dedim baba ben gelemicem ablama söledim aa dedi ben seni almaya geldim neyse ben eve gittim :sinifsinif:
    ve arkadaşlar ben neden böleyim nefret ediyorum şuan hepsinden ya ben insanlardan çok şey bekliyorum yada bilmiyorum .. eve giderken hep ağladım ... çok üzüldüm bu duruma hala şu satırları yazarken bile gözlerimden yaşlar akıyo ailesi neden böle...
    nolur yardım edin ben nasıl davranmalıyım be yapmalıyım....senağlamasenağlama

Son düzenleme: 24 Mart 2010
  2. 11 Eylül 2009
  3. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ıy canım kıyamam ağlama sen
    belkı ailenıde sonrada çağıracaklardır.
    onlar çğırmıyorlarsada ilk siz çağırın kı utansınlar.sonrada onlar çağırır belkı.
    bnm burdakı arkadasımda kız tarfı once gtti ama onlar erkek tarafını çağırmadı :)))))

4. 11 Eylül 2009
  5. berilsss

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu pazarda bize gelcekler önümüzde haftada onlar çağırcakmış çok soğuyorum ha diceksiniz iyi olunca iyyide kötü oluncamı böle bilmyorum ya bu ilişkimizede çok yansıyo şuan çok soğuk bi durumdayız...:gitme::gitme:

6. 11 Eylül 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.629
    Ödül Puanları:
    363
    Dur dur ağlama hemen..:ecrin_bebek:
    Bir bakarsan zaten her çağırdıklarında tek de olsan gitmişin..
    Onlar da yanlış bişiy yapmadıklarını düşünüyorlardır..
    Tavrını baştan koyacaksın..:KK46:

8. 11 Eylül 2009
  9. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok şey beklemiyorsun canım isteklerin düşüncelerin gayet normal şeyler.ama bu birde karşı tarafın kapasitesine bağlı bence..insan dünürünü çağırmazmı bir yemeğe canım..belli ki bunlarda yok böyle incelikler.sende ona göre davranacaksın canım hiç üzme kendini üzsenden üzülsende bu böyle değiştirebilecekmisin ? sanmam..gerekli yerlerde koy tavrını , gerekli yerlerde alltan almasını bil..kayınpederin geldiğinde söyleseydin keşke oun yüzüne böyle böyle diye..belki nişanlın şimdi yansıtmaz dağ dağa küsmüş dağın haberi olmamış hikayesine dönmesin söyle ki hatalarını anlasınlar..ona göre toparlasınlar kendilerini..

10. 11 Eylül 2009
  11. berilsss

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaten hiç biriyle çok çok sıkıfıkı değilim laale ama çok üzüyo bu durum beni ve nişamlıma bişey dediğim zaman hep sen ben yapıyo siz nedne böle yapıyonuz peki falan gibi:gitme:

12. 11 Eylül 2009
  13. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    bencede çok ayıp etmişler sanki evlenmişsin seni almışlar gibi

daha şimdiden alıştırma yapıyorlar kendi kurallarını görgülerini karşı tarafa, bence üzülme sende

söyle içinde kalmasın benimde ailem var gelmelerini istiyorum de onlar aptalsa sende daha aptal ol

ki bilsinler dişli olduğunu bi beğenmediğin bişi varsa taatlı dilli söyle niçin içine atıyorsun

onlarda seni öyle kabul etsin bastırmasınlar

14. 11 Eylül 2009
  15. Buucuuu

Buucuuu Benim tatlı tüçük yumurtam ☺ Üye

Beğenildi:
    330
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bence böyle bişey için öncelikler nişanlınla aranı bozma.
    Çağırmışlar baksana zaten. Belki onlarda ilk sizden beklediler.
    Bu iki ailenin iyi geçinmesi senin elinde ve nişanlının ve bunu sağlamalısın. Böyle küçük şeylere takarsan senin huzurun kaçar. Soğukluk filan sokma araya. En başta sevdiğim insanın ailesi onlar. Yani artık senin de ailen...

16. 11 Eylül 2009
  17. berilsss

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet cnm çok haklısın ama benim boşveren bi yapım yok hemen trip yapıyorum yani kendi kendime diyorum ki acaba ben mi insanlardan çok şey bekliyorum bilmiyorum....:gitme:

18. 11 Eylül 2009
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.677
    Ödül Puanları:
    463
    belli ki bi yanlış anlaşılma var, belkide bu onların adetlerine göre normal
    farklı açılardan bak olaya
    bu kadar basit mevzuulardan nişanlının ailesinden nefret edersen yıllar geçmez valla
    takma kafana neden gelmedin derlerse tatlı bir dille yanlız gelmekten rahatsız olduğunu söylersin
    nefret edilcek bi durum yok