Gerçekten eşleriyle dört dörtlük harika bir aşk ve evlilik yaşıyorum diyen varmı

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Huzur_huzur tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Huzur_huzur
  1. Huzur_huzur

Huzur_huzur Sadece huzur istiyorum huzurrrrr Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    evet arkadaşlar gerçekten aynı filimlerdeki, gibi romanlardaki gibi çok büyük bir aşk ve evlilik yaşıyomusunuz yani eşinizin size verdiği değeri sizi şımartmasını buna benzer şeyleri paylaşabilirmisiniz varmı böyle evlilik yaşıyanınız hadi paylaşın ozamanakannehir

2. 15 Şubat 2010
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    böyle bir evlilik yaşayan varsa da nazar değer diye yazmaz bence yerimseniben ama kendi adıma konuşmam gerekirse hiçbir zaman eşimin eve çiçekle gelmesini beklemedim ya da şiirler okumasını şakkıdı komik olurdu herhalde kafamçokkarıştı benim için sevginin anlamı bunlar da değil zaten. eğer karşılıklı birbirini çözdüyse çiftler, gerisi kendiliğinden geliyor bence yerimseniben

4. 15 Şubat 2010
  5. Huzur_huzur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    neden komik olsunki bence ne güzel senin için herzaman deliren özleyen el üstünde tutan her daim saçını okşayan sarılan güzel sözler söyleyen seni şımartan her zaman olmasada arada bir hiç birşey yokken çıçek getiren bir eşin olsaydı mutlu olmazmıydın hemde çok bende yaşayanlar vardır vede yazacaklardır dur bakalım

6. 15 Şubat 2010
  7. hbyrm

hbyrm Rabbim OL dedi oluverdi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    evet vaaar :)))(MaşaAllah la kuvvete illa billah)1 şubat itibariyle 1 yıllık evliyim hayatımın en güzel yılıydı..ufak tefek sorunlar elbette oldu ama hiç biri ikimizle ilgili değildi..hatta bütün tartışmalarımız onun ailesi yüzündendi..ama Allah bin kere razı olsun eşim her yönden mutlu ediyor beni..özel günler konusunda biraz sıkıntısı vardı ama 4 yıllık birliktelikle aştı..ev işlerinde yardımcıdır her işi neredeyse beraber yaparız , dırdır etmez ,şikayet hiç etmez ,sürekli sarılır öper uykusundda bile sarılıp seni seviyorum der..adımla çağırmaz hiç çok şey beklemez ama çok şey vermeye gayretlidir..Rabbim inşaAllah bir ömür bozmaz..

8. 15 Şubat 2010
  9. serefraz

serefraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :nazar:ben varımm:nazar: 3 senelik evliyim ve bir kez bile ciddi kavgamız olmadı bazen işyerinden mesaj atar beni ne kadar çok sevdiğini yazar ara sıra sebepsiz yere çiçekle gelir eve.. sabahları yanağımı okşayarak uyandırır beni işe giderken ve eve döndüğünde sıkı sıkı sarılır v.s ...
    ama tabi herşey karşılıklı, bende ona kendisini özel hissettirmek adına çabalarım sürekli...

10. 15 Şubat 2010
  11. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    Kırmızıyla alıntıladığım yerlerin olmadığını hangi cümlemden çıkardınız ki? ben sadece şiir okuması komik olurdu dedim. üstelik mutlu olmadığımı da söylemedim. allahıma şükürler olsun dünyaya birdaha gelsem yine eşimle evlenirim diyecek kadar güzel ve mutlu bir hayatım var. bu kadar çarpıtılacak birşey söylemedim sanıyordum ya neyse...

12. 15 Şubat 2010
  13. Huzur_huzur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    sende beni yanlış anladın bende sana mutsuzsun veya bunları yaşamıyorsundur demedim sadece bunlar insanı nekkadar mutlu edici şeylerdir demek istedim allah mutluluğunuzu daim ettirsin başınızı hiç bozmasın rabbim

14. 15 Şubat 2010
  15. Huzur_huzur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    maşallah nazar değmez inşallah arkadaşım allah mutluluğunuzu daimettirsin bir ömüre boyu mutlu olun inşallah

16. 15 Şubat 2010
  17. Huzur_huzur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    seninde canım allah başınızı bozmasın bir ömür mutlu olun inşallah

18. 15 Şubat 2010
  19. shekerkizcandy