gerçekten kaliteli saçbakım ürünü arıyorum,help

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve hammer tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : hammer
  1. hammer

hammer papatya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Saçlarıma röfle yaptırdım,aynı zamanda boncuk kaynak,fakat kendi saçlarım o kadar yıprandı ki naylona döndü,gerçekten fiyatı önemli olmaksızın çok başarılı bir ürün alıp saçımı kurtarmak istiyorum,kuaför ısrarla kendi sattığı serumu öneriyor ama bana o yeterli gelmiyor,denediğiniz ürünleri önerirmisiniz?

2. 19 Ocak 2010
  3. ahter1

ahter1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    cnm benim saçalrım da röfle mağduru, dün yeni bir üçlü set aldım epey araştırdım biraz pahalı ama sonuçlar iyi diye okudum akşam elime geçti ürünler, bu gece itibaren kullanmaya başlıycam, BC bonacure 'nin şampuan ,kür , nemlendirici spreyi.. sonuçlarını paylaşırım burda, haftadır bende ürün araştırıyorum şimdilik buna karar verdim, Loreal ve bu ürün arasında kaldım.. her kuaför kendi malına iyi der, her saça ayrı etki ediyor bakımlar aslında , araştırmaların bunu gösterdi, mesela yılar önce yine bu durumdayken kuaföre uyup kerastes in bir maskesini almıştım, muhteşem pahalıydı ve inan ıpek saç kreminden berbat yaptı saçımı :KK43:

4. 19 Ocak 2010
  5. Matmazel Green

Matmazel Green yine berbat görünüyorum :( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim saçlarım da çok yıpranmış ama ben lushdan maske aldım sarı saçlara ışıltı ve nem için çok güzel gerçekten tavsiye ederim ama çok az buldum :KK43:((((

6. 20 Ocak 2010
  7. egerolursa

egerolursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Lush bazı ürünleri güzel birde kuaförlerde 27 dk. Organicum bakım seti var özellikle maskesi çok işe yarıyor

8. 20 Ocak 2010
  9. ahter1

ahter1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    cnm akşamürünleri kullandım:
    şampuan ve kürü uyguldım, saçım yumşadı rahat tarandı, mis gibi koktu.. ardından nemli saça nem spreyi ni uyguladım.... aha dedim değdi verdiğim paraya.... taa ki saçım kuruyunca, kuruyan saçım sertleşti, sabah kaltığımda yün yumağı gibi oldu :KK43:
    sonuç yine fönleşekil vermek zorunda kaldım, ilk denemede etkisi olmaz pek belki ama fön çektikten sonra ne anlamı var bu ürünlerin ? saçlarım asi dağınık tipi , röfle işlemi de tuz biber oluyor, ancak illa fön çekip kullanıcaksak sıradan bir kremle işimizi zaten görürüz :KK43: sonuç olarak ben artık araştırmayı braktım, röfleden vaz geçip kendi saçımla mutlu olmaya bakıcam, çünki gerçekten bakımından bıktım :KK43: oğluma 75 liralık gösteri biletine kıyamadım, ama lanet saçıma harcadığım paranın hesabı yok :KK43: sondur bu röfle

10. 29 Ocak 2010
  11. paspak

paspak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kuaf almayında ne alırsanız alın.saçım yıpranmıştı.kuaförüm föne başlayıp bitirene kadar hep bu maskeyi övdü.30 liraya benim için olabilecek fiata sattı.sonrada her köşebaşında 10 liraya satıldığını gördüm.beş parada etmez.o ayrı mevzu.

12. 1 Şubat 2010
  13. softmusk

softmusk casablanca Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR BEN AVONUN SAÇ YAĞINI KULLANIORUM.UÇLARA SÜRÜORM Bİ KUYRUK YAPIORUM VE SONRA EMİNCE AÇIORUM SAÇLARIMI SÜPER OLDU ÇOK MEMNUNUM Kİ BEN AVONUN ÜRÜNLERİNİ PEK TE KALİTELİ BULMAM KULLANMM AMA BU YAĞ AYNIZAMANDA IŞILTI VERİO.SAÇLARIM İPEK GİBİ ŞUAN..TAVSİYE EDERİM AMA DÜZ SAÇLARIM BENM PARLAKLIĞI DAHA ÇOK BELLİ OLUYO DÜZLEŞTRP KULLANABLRSNZ..aklinialirimsmile

14. 2 Şubat 2010
  15. bluemaqic

bluemaqic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benimde inanılmaz bi şekilde saçlarım dökülüyor. Kansızlık ve demir eksikliği var sebebi onlarmıdır bilemiyorum ama önerebileceğiniz bi bakım var mı? Teşşekkür ederim

16. 15 Şubat 2010
  17. yoknedemek

yoknedemek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kansızlık ve demir eksikliğinin olması saç dökülmesinin 1 numaralı sebebidir cnm.Ayrıca trioid hormonu bozukluğu da saçları çok dökebiliyor.Bence cilt doktoruna gidip yeniden tahlillerini yaptır ve doktorun zaten demir ve kan eksikliğini gidermek için sana çinko hapı ve gerekliyse başka hap ya da iğne verecektir.Kesinlikle azalıcaktır dökülmen.Vücudun içinden gelen rahatsızlıkları uygulayacağın hiçbir şampuan hiçbir maske ile düzeltemezsin.Bu arada geçmiş olsun cnm...

18. 16 Şubat 2010
  19. gavgav

gavgav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bonacure'ün repair rescue saç maskesi boyadan yıpranmış saçları ipek gibi yapıyor. bonacure ürünleri satan kuaförlerde bulunuyor yalnızca.