gerçekten nasıl davranmam gerekiyor bilmiyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bucakmagduru tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : bucakmagduru
  1. bucakmagduru

bucakmagduru XXL KIYAFET GİYMİCEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar eğer buraya yazıp birilerine bişileri anlatamzsam biraz daha durursam boğulacağımı hissetmeye başladım sözlüm akşam işinden ayrıldığını söyledi bana neden sorma sakın yazmış tamam hayatım ne zaman istersen ozaman anlat dedim yaklaşık 2 saat sonra nasılsın hayatım dediğinde lütfen yarına kadar bana bişey sorma yalnız bırak demiş ben bu insanla hayatımı birleştiricem ama o her sorunu olduğunda böle yapıyo konusmak istemiyor benimle kendi ailesiyle veya kendi içinde yaşıyo olaylarını en son bana anlatıyo bundan 15 gün önce ben işimden çıkarıldım ilk aradığım oydu ama o devamlı beni ikinci plana atıyo buda benim canımı yakıyo şuan aramıyorum mesaj atmıyorum ama canımda çok yanıyo on azından buraya yazıp biraz rahatlamak istedim değerli vaktinizi ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim

2. 7 Mart 2010
  3. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim belki senden çekiniyor olabilir...
    Ama bunu aşabilmesi için zaman gerekli..Tabiki bunda senin büyük payın olacak...
    Kendince nedenleri vardır..Bazen insan en yakınına bile anlatamıyor herşeyi...
    Bunu sürekli irdeleyip dile getirirsen bi düzelme yaşamassın...
    Yavaş yavaş bir ara bence su daha doğru olur yada böyle paylaşsak die sakin zamanlarında anlatabilirsin...
    Sonucta suan zor bir süreçte işten ayrıldı..Yeni başlangıçlar gerekecek...En önemlisi maddi olarak zor bi zamana girecek...
    Arama o arayana kadar da bekle...
    Umarım herşey gönlünce olur...

Son düzenleme: 7 Mart 2010
  4. 7 Mart 2010
  5. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bazı insanlar bazı şeyleri içinde yaşamayı sever. ışten çıkarılmasına muhtemelen çok üzülmüştür ve içinde sindirmeye çalışıyor olabilir. Ama yine de tuhaf geldi bana, insanın canı yandığında en çok paylaşmak isteyeceği kişi sevdiğidir. Sen daha iyi tanırsın sözlünü, seninle paylaşımı mı az, yoksa gerçekten bazı şeyleri içinde yaşamayı mı seviyor ?

6. 7 Mart 2010
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    erkekler için böyle şeyler daha zordur. anlatınca güçsüz aciz olacağını düşünüyordur. üzerine gitmeyin birkaç gün hiç soru sormayın.
    ne zaman istersen yanındayım seni seviyorum gibi msjlar atın. onu eleştirmenizden korkuyordur.
    üzerine giderseniz kırıcı olabilir.

8. 7 Mart 2010
  9. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    karakter meselesi aslında
    bu seni ikinci plana atmasıyla ilgili değil bence
    insan bazen morali bozuk olunca kimseyle konuşmmak, kimsenin sorularını cevaplamak istemiyor
    onunki de öyle sanırım
    eğer hiç paylaşmak istemiyorsa elbette sorun ama kendini biraz toparlayıp paylaşacaksa çok dert değil
    soru sormadan yanında olduğunu hissettirebilirsin
    o konuyu hiç açmadan konuşabilirsin

10. 7 Mart 2010
  11. bucakmagduru

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aramıyorum zaten msjda atmıyorum biliyorumki sabah uyandığı zaman kendine geldiğinde tosunum diye mesajını atacak bana ama sabahın nasıl olacağını bilmiyorum ben onunla konusmadan uyuyamam çünnkü sanırım sabahı sabah ederim bu gece

12. 7 Mart 2010
  13. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    eskiden bende böyleydim ama sevgilim tepkisini koydu,artık paylaşıyorum onunla
    zamanında beni anlamayacağını düşünüğü için anlatmazdım fazla

14. 7 Mart 2010
  15. bucakmagduru

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    az önce seni çok seviyorum iyi geceler mesajı geldi kızlar o bile mutlu etmeye yetti beni ama dedim ya uyku haram bana bu gece sesini duymadan asla uyuyamam

16. 7 Mart 2010
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.180
    Ödül Puanları:
    463
    valla canım başka sorunlarınız varmı bilmiyorum ama bi erkek için işten çıkarılmak gerçekten travma, bugun hatta yarın konuşmak istememesi çok normal bence, üstüne gitme, bi kaç gün sonra anlatır:hulya:

18. 8 Mart 2010
  19. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bazı seyleri sevgilimle paylasmazdım aynen bir arkadasın dedigi gibi icimde yasamayı severdim..

Hatta kızdıgım,sinirlendigim zaman aramam,konusmam konusturmaya calısır ben daha cok sinirlenirim cünkü sakinlesmem icin yalnız kalma ihtiyacını duyuyorum ben..Yani belki kisili böyledir ama bi yerde sizinle de paylasması gerekir..Hep böyle oldugunu söylemissiniz.. :eek:lmaz:

Ciddi ciddi konusun sözlünüzle ben bu sekilde davranmıyorum senden de aynı sekilde bekliyorum,İkinci plana atılmıs gibi hissediyorum kendimi deyin..bilmiyorumkismile