Gerçekten sevse, bunu yapar mıydı?..

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve yapayalniz tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : yapayalniz
  1. yapayalniz

yapayalniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seviyorsak affetmek zorundamıyız sevdigimiz insanı (aldatma-yalan-dayak vb.) affetmediğimde keske affetseydim dememek için soruyorum affetmeyip bırakıp giden ve pişman olan varmı? deneyime ihtiyacım var

2. 21 Temmuz 2009
  3. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hic yasamadim bunu, ama her zaman bunu derim... Keskelere yer vermeden yasamaya calis..

Insan her seyi de af edemez bence---

4. 21 Temmuz 2009
  5. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    belki her aşk ikinci bir şansı hak eder ama
    her insanda da hata yapma kredisi sınırlıdır..
    kredisini aştıysa yol verin,gitsin..

6. 21 Temmuz 2009
  7. yapayalniz

yapayalniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tamam yol verelim gitsin ama benim sormak istediğim bunu yaptıktan sonraki yeni yasam bunu yapıp pişman olan var mı ?

8. 21 Temmuz 2009
  9. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben iki kez nişan attım.birinde ailsi yüzünden diğerinde de çok dengesiz davranışları olması yüzünden.tutarlı davranmıyordu.bir öyle bir böyle psikolojim bozulmuştu diyebilirim.ikisinde de ben ayrıldım.hatta ikincisinde resmi nikah yapılmıştı eş durumu tayini için.ona rağmen sonumu göremediğim için ayrıldım.hiç ama hiç pişmanlık yaşamadım.heleki ikinciyi gerçekten sevmiştim.atlatmak zor oldu.tek fark diğer insanlar gibi uzman yardımı almadım.bu işi kendim çözdüm.depresyon yaşamadan ruhsal dengemi bozmadan sıyrıldım.şuan 9 aylık bir ilişkim var.çok mutluyum.diğerleriyle eğer sorunlara rağmen devam etseydim şimdiye çoktan boşanmıştım.belki çocuğumda vardı.her ilişkide mutlaka sorunlar olacaktır.ben de dahil kimse dört dörtlük değil.ama önemli olan sorunları iki kişi halledebiilmek.bir orta yol bulabilmek sevgiyi saygıyı koruyarak.

10. 21 Temmuz 2009
  11. yapayalniz

yapayalniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah bu sefer cok mutlu olursun

12. 21 Temmuz 2009
  13. birsam

birsam Guest

bu tarz şeyleri atlatabilmek ya da affedebilmek biraz da sevgiye olan AÇLIĞINIZLA alakalı.

şöle yani:siz sevgiye aç bir insansanız diğer insnaların kolay kolay affetmeyeceği bir şeyi siz daha kolay affedebiliyosunuz.
    diyelim ki ayrıldınız affetmediniz. sevgiye AÇSANIZ çok daha zor atlatıyosunuz.

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Temmuz 2009
  14. 21 Temmuz 2009
  15. 35ozge

35ozge bebegım dualarım senınle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aldatmak hıcbır zaman affedemeyecegım bırsey buyuk konusmaksa evt ben buyuk konusuyorummm

16. 21 Temmuz 2009
  17. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben hep şuna inanır tüm çevremdeki insanlara aynı şeyi söylerim.bu hayat bizim ,biz kimse için özel yaratılmadık.bu hayat bidaha da verilmeyecek.şunun farkına varalım bu dünyada en değerli en önemli varlık öncelikle kendimiziz ne anne ne baba ne çocuk ne koca ne sevgili ne arkadaş.isterseniz bunun adını bencillik koyun.benim vurguladığım değer vermek çıkar sağlamak değil.bizi üzen bizi inciten her kim olursa olsun ona bir sınır koymayı bilelim.ailden biriyse belki kesip atamayız ama sınır koyarız.değilse bal gibi de silip atarız.yapmamız gerekende bu olmalı.herkesten önce kendimizi sevelim.

18. 21 Temmuz 2009
  19. yapayalniz

yapayalniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım artık eskilerde kaldı yuvanı yıkma, bir basına ne yapacaksın, düzelir hersey .... gibi sözler zaman değişiyor daha mı cesur olduk yoksa silip atmak mı kolaylastı suan kararsızım....