gerçekten zıtlar birbirini çeker mi???

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ppelinn tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ppelinn
  1. ppelinn

ppelinn Guest

arkadaşlar sorumm basit.zıt karakterler birbirini gerçekten çeker mi?? bi tarafın sessiz öbür tarafın çok hareketli olması gibi..kaydirigubbakcemile2.ben yasadm sahsen ortak noktanızın olması gerekio.öbür türlü uyum sağlamak zor olabiliyor..

2. 10 Eylül 2009
  3. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    çekiyor zaten bir süre sonra ilişki oturmaya başlayınca kişiler bırbırınin özelliklerini kazanıyor.

4. 10 Eylül 2009
  5. boncuk_um

boncuk_um Guest

evet cekiyor ama uyum sağlayıp birarada olabilmek için yeterince olgun ve anlayışlı olması şart her iki tarafında :nazar:

6. 10 Eylül 2009
  7. apua34

apua34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çeker ama yönlerini iyi ögrenmeleri gerek anlaşabilmek için ama cidden zsorlayıcı bir ilişki olur..

8. 10 Eylül 2009
  9. ppelinn

ppelinn Guest

iki kişi de birbirinden farklı olmalı ama uç noktalarda olmamalı.cunku cok fazla anlayıs ve sabır gerektiriyor.bir insanı anlamak gercekten zor..

10. 10 Eylül 2009
  11. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çeker.. bizde öyleyiz cok zıt.. ama bazı konularda ortak düşünebiliyoruz.. ama cidden ilişkide bi zaman sonra aynı düşünleri tasıyabiliyosun

12. 10 Eylül 2009
  13. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    evet zıt kutuplar birbirini çeker...
    ve birbirini tamamlar böylece..kaydirigubbakcemile
    insanın kendisinden farklı gördüğü davranışlar ilgisini çekebilir belki sahip olmak isteyip olamadığı hallerdir onda gördüğü..
    belki yapmaya cesaret edemediği şeyleri sadece onunla birlikteyken yapabiliyordur ve bu da karşısındakini çekici kılan en büyük etkenlerdendir..
    zıt farklı oldukları için birbirlerinde keşfedecekleri çok şeyleri vardır..vs vs Şeniz Şeniz

aynı kutuplar ise iyi birer arkadaş dost olabilir aynı tür şeylerden hoşlandıkları için kolay anlaşırlar..

14. 11 Eylül 2009
  15. MiStiK

MiStiK Yeditepeli Şehrin Kadını. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu sorunun cevabı kesinlikle "evet"
    Başlarda müthiş zorlayıcı oluyor ama bir süre sonra o zıtlaşmalar ılımlı bir hale geliyor sabırda varsa
    mesela bende yoktur, o tam bir sabır abidesi ilişki yarınlara taşınıyor...opuyorumnanaktan

16. 11 Eylül 2009
  17. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    evet çeker ama çok zor. sen titizsen o dağınıksa, sen hareketli o yerinden kıpırdamazsa vs.. çok zor.
    acayip bir karşılıklı anlayış içinde olmak lazım. bunu da yapacak insan çok az. yani çok uçlarda değilse, sende ben anlayışlı bir insanımdır diyorsan eğer..