Gerekten mutlu musunuz?

Konusu 'Testler' forumundadır ve Ardayasbu tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Ardayasbu
  1. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    Gerçekten Mutlu Musunuz?

CİDDEN DOĞRU DAHA İYİ OLABİLİRDİ:)))

Daha İyi olabilirdi
    Genel olarak olmasını istediğiniz gibi bir hayatınız var ve idare ettiğini düşünüyorsunuz. Ancak ara sıra “daha iyi olabilirdi” demekten de kendinizi alamıyorsunuz. Belki size daha fazla destek olabilecek arkadaşlara ihtiyacınız var ya da kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir işe. Hayatınızda birşeyler eksik ve onu bulduğunuz an gerçek mutluluğu da bulmuş olacaksınız.

2. 4 Temmuz 2009
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    valla şekerimmm bir bebeğim olsa herşey daha iyi olabilir mi acaba diye düşünmüyor değilim ben...
    onun haricindede çok şükür ama elbette istekler,arzular,değişiklikler hep olucak hayatımızda...
    tam olarak hiç birşey malesefki dört dörtlük değil...
    yani sorunun cevabı olarak KISMEN EVET DıYEBıLıRıM AMA evett DAHA ıYı OLABıLıRDı...

4. 4 Temmuz 2009
  5. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    süpersin özlemim valla. :KK46:

6. 4 Temmuz 2009
  7. XOXzlem

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    Daha ıyi olabilirdi
    Genel olarak olmasını istediğiniz gibi bir hayatınız var ve idare ettiğini düşünüyorsunuz. Ancak ara sıra “daha iyi olabilirdi” demekten de kendinizi alamıyorsunuz. Belki size daha fazla destek olabilecek arkadaşlara ihtiyacınız var ya da kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir işe. Hayatınızda birşeyler eksik ve onu bulduğunuz an gerçek mutluluğu da bulmuş olacaksınız.
    inanın testi yapmadan yazdım ama testte aynen çıktıı:))

8. 4 Temmuz 2009
  9. XOXzlem

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

10. 4 Temmuz 2009
  11. Elis

Elis Guest

Daha İyi olabilirdi

hicbir hayat,dort dortluk degildir,ben halime hep sukrederim,beterin beteri var bilirim,,,
    sanirmisin en buyuk dert sende var,,
    senin derdini nimet sayanlar var,

bu sozu aklima getirir,halime sukrederim,ama hayalsizde yasanmiyo,Turkiyede yasasa idim,eminimki su halimden binkat daha mutlu olacagima,ama dedim ya bunada sukuryerimseniben

12. 4 Temmuz 2009
  13. sinem_44

sinem_44 Polyanna Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Olmasını istediğiniz gibi bir hayatınız var ve çok mutlusunuz
    Hayatınızdan kesinlikle çok memnunsunuz, her günün size yeni birşeyler getirebileceğine inanıyorsunuz. Küçük şeylerden mutlu olmayı başarabiliyorsunuz ve istediklerinizi saplantı haline getirmek yerine sahip olduklarınıza şükür ediyorsunuz. Herşey her zaman istediğiniz gibi gitmesede bunu çok büyütmüyorsunuz ve geleceğe umutla bakmayı başarabiliyorsunuz.

:dance::icecream:

14. 4 Temmuz 2009
  15. elisaa

elisaa Minik Serçe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Olmasını istediğiniz gibi bir hayatınız var ve çok mutlusunuz

16. 4 Temmuz 2009
  17. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha iyi olabilirdi...

gercektende daha iyi olabilirdi.bazen istedigim fırsatlar elime gecmedi,bazende gecen fırsatları ben engelledim..iş,aşk her konuda...akısına bırak anı yasa demekte olmuyor..off bilmiyorumki dertlendim yine mafoldumben

18. 5 Temmuz 2009
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.624
    Ödül Puanları:
    363
    Daha İyi olabilirdi

Olacak inşallah..
    Çok daha iyi olacak inşallah:lepi: