Geri sayım başladı :(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ozlemoy tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ozlemoy
  1. ozlemoy

ozlemoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar.
    Böyle yararlı bir site olduğunu biraz geç farkettim ama yine de çok geç kalmış sayılmam.Aylardır estetik dr. araştırıyorum ve tanıdık tavsiyesi üzerine Dr. Ercan Karacaoğlu'ndan 23 şubat salı için ameliyat günü aldım.Bir yandan da araştırmalarıma devam ettim ama maddi açıdan düşünürsek en en en uygun fiyat bu doktora ait.Diğerlerinin üçte biri kadar diyebilirim.Aranızda Dr. Ercan beyi tanıyan veya tavsiye eden var mı? İyi bir hastanede çalışıyor ve iyi bir eğitim almış.Yardımcı olursanız sevinirim,hepinize sağlıklı ve kavisli burunlar :)

yerimseniben

2. 19 Şubat 2010
  3. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu doktor hangi şehirde bulunuyor.ısminin duyulmuş olması önemli değil,önemli olan onun yaptığı burunları görmüş olman.Eğer örneklerine baktıysan,iyi de olduğuna inanıyorsan hiç dert etme.Ben de malatyada ameliyat oldum.Benim doktorumde türkiye de ünlü bir doktor değil ama Malatya da ünlü bir doktordu.ben memnun kaldım.Ercan karacaoğlunu hiç duymadım ama bişey de diyemem.Peki plastik cerrah mı yokda KBB doktoru mu?

4. 19 Şubat 2010
  5. ozlemoy

ozlemoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Asilem44 ilgin için teşekkürler canım.Bence de doktorun eğitimi ve marifeti isminden daha önemli.Bazıları isimlerinin önündeki Prof. ibaresi için çok büyük paralar istiyor ama sonuç hüsran olabiliyor.Ercan Bey ıstanbul Kadıköyde özel bir üniversitenin eğitim ve araştırma hastanesinde Plastik cerrah olarak görev yapıyor.Bir arkadaşımın akrabalarının burnunu yapmış ve arkadaşım bu doktorla ilgili hiç bir şikayet duymamış.(Ercan bey ile aynı hastanede çalışıyorlarmış bir ara) Briaz oldu bittiye getirmeye çalıştı gibime geldi.Sadece bir gün görüştüm kendisiyle ve bir sonraki görüşmemiz ameliyat günü olacak :) genelde böyle mi olur bu ameliyatlar??

6. 19 Şubat 2010
  7. snbjk23

snbjk23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba özlem insallah ameliyatin cok basarili gecer acaba doktorunun fiyati ne kadar ??

8. 20 Şubat 2010
  9. ozlemoy

ozlemoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşım
    ıyi dileklerin için teşekkürler ama ben hala ameliyatı bu doktora mı olmalı mıyım diye düşünüyorum.Muayene sırasında yeterince ilgiliydi ve yapmış olduğu ameliyat fotoğrafları da gayet başarılı görünüyordu.Tek sıkıntım bu doktora ait çok fazla bilgi yok internette bir de bir iki olumsuz eleştiri yapılmış kendisine.Fiyata gelince 2.000 tl istedi.Önceleri daha yüksekti ama tanıdık sebebiyle indirdi epey.Bir de senin ameliyatın benim için referans olacak,seni gören beni soracak diye iddialı konuştu.Söz veriyorum ameliyatta sonra döşeyeceğim bütün fotoları :)

10. 20 Şubat 2010
  11. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim başka şehirde çalıştığım için ben de doktorumla görüşememiştim.SAdece ameliyattan önce bir gün görüşebildim.Ama bazı doktorlar ön görüşmeden sonra tekrar tasarım için falan çağırıyorlar.yani 2-3 kez gidilen durumlar olabiliyor. bu doktordan doktora değişiyor.

12. 20 Şubat 2010
  13. kellyr

kellyr Guest

merhaba özlem,
    ercan beye çok yakın bir arkadaşım ameliyat oldu . kendisinin sinüziti vardı kbb uzmanı ve ercan bey ameliyata beraber girdiler. kapalı teknikle amlyt yaptı. arkadaşm amlyt olalı 1.5 yılı geçti ve burnu yüzüne tam oturmuş halde şu an çok memnun kendisi ben de çok begeniyorum. revizyon ameliyatım için ercan beyle ben de görüşmüştüm temmuzda, ancak kapalı teknik olunca revizyonun iyi olamayacağını düşündüm ve emre ilhana amlyt oldum şu an çok memnunum. aradaki farkı sorarsan ercan beyin oldu bittye getirir gbi bi tarzı oalbilr, ben de öyle hisettim bir an, emre bey ise beni sadece görüşüp yapacağı işlemi anlatmak için 3 kere çağırmıştı, birz daha araştır ve içine tamamen sinmedn aklına yatmadan sakınnnnnn amlyt olma, iyi şanslar dilerim...

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Şubat 2010
  14. 20 Şubat 2010
  15. snbjk23

snbjk23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkes emre beye yada daha ünlü doktorlara ameliyat olmak ister emre beye ben mesaj attim bana 4500 tl dedi hemde pesin herkesin bu parayi pesin verme sansi yok malesef ya bekliyip para biriktircen yada birazcik risk alicaksin sonucta etrafta ne burunlar var cok unlu doktorlar tarafindan yapilmamis

16. 20 Şubat 2010
  17. ozlemoy

ozlemoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Evet genelde bir ya da iki kez görüşme yeterli oluyor sanırım.Nihayetinde burnunu gördüğü an ne yapacağına karar veriyor doktorlar.Hasta değil de müşteri gözüyle bakıyorlar sana ve bu duruma alışmak zorundayım :KK43:( Çünkü henüz içime sinen bir dr. çıkmadı karşıma.

18. 20 Şubat 2010
  19. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    risk almaktansa beklemek daha mantıklı... o risk yerini bulursa eğer, bu sefer revizyon icin beklersin artı cebinden de 3 estetik parası cıkar.. düşüncem bu..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.