Gıda Fabrikasında Elim Boya Oldu:(

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve EU2 tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

merhaba,dün gıda fabrikasında kayısının çekirdeklerini çıkardım ve elim sanki yeşil ceviz yersiniz ya aynı o tonda boyandı ve küçük küçük kesikler var,kesikler için bişey yapabilirmiyiz bilmiyorum ama bir an önce 4 parmağımdaki şu kına renginden kurtulmak isitorum,limon suyu sürdüm biraz rengini açtı başka neler yapabilirim,yardımcı olursanız çok sevinirim

2. 26 Temmuz 2009
  3. munzevi

munzevi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tiner iyi gelir

4. 26 Temmuz 2009
  5. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    çamaşırsuyu katılmış sıcak suyla elde bulaşık yıka sonra da güzel bir nemlendirici sür

6. 26 Temmuz 2009
  7. TheShe

TheShe Guest

ceviz lekesi tuzu nemlendirip ovunca geçiyor bu da geçer mi acaba :1rolleyes:

8. 26 Temmuz 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Verdiğiniz cevaplar,ilginiz için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar,çamaşır suyunu seyreltip elime sürdüm ardından elime yaş maya maskesi yaptım,zedelenen tırnaklarıma iyi geldi ve elimi yumuşacık yapıyor zaten ayrıca elimde kesik izleri vardı bu maske bu kesiklerin gitmesini kolaylaştırdı:) ve vazelin,limon suyu sürüp elime eldiven geçirdim ayrıca limon suyunu rengi biraz açtı,ardından da nemlendirici sürdüm:)