Gida Takviyesi Sac Icin !!!

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve telaxsxlxix tarafından 2 Ocak 2008 başlatılmıştır.

?

ınneov densite kullanan var mı?

1. kullanan va mı

Oylanma: 1
    20,0%
  2. baska ürün tavsi edermisiniz

Oylanma: 4
    80,0%
    2 Ocak 2008
    Konu Sahibi : telaxsxlxix
  1. telaxsxlxix

telaxsxlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ınneov densite gıda takviyesi kullanan var mı?

2. 2 Ocak 2008
  3. Beltin

Beltin Guest

biraz bahsedersen ne oldugu blgim yok ta

4. 2 Ocak 2008
  5. telaxsxlxix

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    açıkçası içine üzüm çekirdegi ekstresi taurin çinko yeşil çay bulunan tmamiyle dogal bir hap vitamin hapı yani

6. 2 Ocak 2008
  7. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    valla canim bende kel kalmak uzere olanlardanim,banada doktorlar pantogar ve priorin onerdi ben yaptigim arastirmalara gore priorini tercih ettim,esimin isyerinde bir bayan kullaniyormus tirnak ve sacina iyi geldigini soylemis,hapini ve sampuanini 1,5 aydir kullaniyorum biraz degisiklik var yeni sac cikarmi bilmem daha erken ama basim kasiniyo sacmi cikiyo ne,priorinin sampuaninda silikon oldugu icin cabuk yaglaniyo bu bitsin plesenta alicam,ayrica otacinin isirgan ve defne sabununuda kullaniyorum

8. 2 Ocak 2008
  9. telaxsxlxix

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende bunu çok araştırdım dediğin ilaçlarıda öyle hatta bir ilaç buldum kesin sonuç veriyor ama kullanım süresi ömür boyu bu ürünü tercih nedenim doğal olması.

10. 14 Ocak 2008
  11. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    telaslı kullandın mı bu ürünü? değişiklik var mı? bende bıotinin vitaminini almstım

12. 14 Ocak 2008
  13. telaxsxlxix

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet 2 haftadır kullanıyorum dökülmem azaldı ama bunun yanında sarımsak ve arifoğullarından bir yağ karışımı aldım hep birlikte kullanıyorum sadece birine yormak haksızlık olur bence ama bunlarla birlikte çok işe yaradı tararken dökülen saç 10 adeti geçmiyor

14. 17 Ocak 2008
  15. papatyaemel

papatyaemel Guest

kıslarr bende shen mın womanı kullanıyrm tablet seklınde ama daha bı etksını gormedım 10 gun falan oldu bakalım sonuc ne olacak eczanecı 2 hafta sonra etksını gosterır 3 ay dewam edıceksın dedı doktorda ducray sampuan werdi işe yaramadı simdi o bitince revigenmi evigenmi ne onun sampuanını alıp deneyecegim zaten onlerım ıyıce acıldı sınır oldum...

16. 18 Ocak 2008
  17. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende priorin kullandım gayet iyi de geldi ama sonuçta hap içiyoruz ne kadar yan etkisi yok deselerde benim içim rahat etmiyor açıkçası:bbo:

18. 21 Ocak 2008
  19. telaxsxlxix

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlarrrrrrr ben galiba inneov'un faydasını gördüm yaklaşık 2 haftayı geçkindir kullanıyorum ve galiba sonuç alıyorum çünkü uzun süredir görmeyenler saçın çoğalmış gibi diyorr karişik bir yağda kullanıyorum ama onu öncedende kullanıyorum iştah yaptı biraz ama sayesinde düzenlide besleniyorum tavsiye ederim ama kesin etki için 3 ay kullanacakmışsın ben 2kutuyuda almaya karar verdim 1 kutu 1 aylık