giden ama aslında hep bende kalan aşkıma...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve aannggel tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : aannggel
  1. aannggel

aannggel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canım,
    Sana hala canım diyorum bak.yaptıgın herşeye ragmen.Benden herşeyimi alıp gitmiş olmana ragmen...Çok kızdım evet.Beddua ettim hatta.Ama bil ki sözdeydi.Senin canın yansa benim kalbim acır.Herşeye rağmen seninim ben.Sen kabul etsen de etmesen de birtanem.Hayatta en sevdiğime en sakındıgımı verdim.Canımı,kalbimi,hayatımı,geleceğimi...Sana güvenerek.Seni severek.
    Gittin.Hem de dünyanın en adi kadını diye tanıttıgın kadına.Senden 15 yaş büyük herkesin oyuncagı olmuş bir kadına.Oysa ben o kadına da üzülürdüm zamanında.Ta ki o da senin gibi sana verdiğim şeyin önemsizliğini dile getirip bir de bana namusuma dil uzatana kadar.Ben hayatımda hiç bu kadar küçülmedim sevgilim.Hiç böyle çaresiz kalmadım.Tek suçum sana güvenmek oldu.Seni sevmek oldu.Sense beni bitirdin.Hayatımı hiçe saydın.İlk tanıştıgım sen farklıydın.Tertemizdin.Gözlerine bakınca güven gelirdi bana.Şimdi ise resimlerine bakınca kendimden utanır oldum.Ölmeyi düşündüm.Ölemedim .Beceremedim.Onu da beceremedim...Seni asla bırakmam derken nasıl oldu da bana düşman oldun.Bunu hakedecek ne yaptım.Suçum seni sevmek miydi?Sana güvenmek miydi?Haketmedim sevgilim.Beni ortada bıraktın.Oysa sen değil miydin ne olursa olsun bırakmam diyen...Bak bıraktın.Hem de öyle bir bıraktın ki.Hayatımı mahvettin bıraktın.Herşeyimi aldın bıraktın.Ruhum can çekişiyor.Bedenim direniyor ölmemek için.Bense son bi umutla çırpınıyorum istediğin gibi biri olup tekrar karşına çıkabilmek için.Bi zaman sen de şakayla karışık söylemiştin bunu.istediğim gibi ol demiştin. Seni çıkarsız sevdim.Hep mutlu ol istedim.Böyle mutlusun.Bu yüzden şimdilik çekildim hayatından.İstediğin kız olana kadar.Sonra yeniden görüşeceğiz aşkım.Eğer yine git dersen giderim.Ama bu kez ölürüm.Ve emin ol duymazsın bile.Sırf üzülme diye...Yemin ettim ilktin.Son olacaksın aşkım.Bi başkası elime bile dokunamayacak.Seni herşeye ragmen çok ama çok seviyorum.Yeter ki mutlu ol sevgilim.Sen kötü değilsin.Sadece çok yanlış yaptın.Bu yanlış seni de beni de yakmadan umarım bir an önce yanlışlarını düzeltirsin.Şimdilik hoşçakal...

2. 4 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : aannggel
  3. patatesalatasi

patatesalatasi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bırakın bence artık başkası için sizi terkeden birine değmez tüm bunlar..