giden erkek, bekleyen kadın figürleri

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve isilsu tarafından 27 Şubat 2007 başlatılmıştır.

27 Şubat 2007
    Konu Sahibi : isilsu
  1. isilsu

isilsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bazen erkekler gider. sebepleri vardır elbet; mazeretleri sonsuzdur gidişinin... erkeler gider; peki ya kalanlar!!?? evet hanımlar; sizin de başınıza geldimi hiç bu durum? terkedildiniz mi; daha da kötüsü bir umutla beklediniz mi dönmesini terkedenin? unutamadınığız; dönse hala kabul ediceğiniz veya hala beklediğiniz birisi var mı?

2. 27 Şubat 2007
  3. selda19

selda19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hiç terkedilmedim ama terkedilseydim tekrar bana döndüğünde kabul etmezdim.Çantada keklik olmazdım yani..

4. 27 Şubat 2007
  5. CaRMiN

CaRMiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    7 yıldır beklediğim tek insanı hala bekliyorum... Arasıra terk edildim,arasıra barıştım.. Şu anda da terkedilmiş durumdayım :1yes2: Ben evlenmek için 7 yıldır bekliyorum :çok üzgünüm:

6. 27 Şubat 2007
  7. Elaaa

Elaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    terkedildim hemde baya kötü bir şekilde..çok fazla umutta verdi bana ayrıldıktan sonra baya görüştük aradı geldi.şuan benden çok uzakta hala seviyorum ama ilk kez bu kadar kararlıyım ASLA affetmeyeceğim onu.:1no2:

8. 28 Şubat 2007
  9. isilsu

isilsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım ya seni çok iyi anlıyorum; insan birini gerçekten sevdimi, 7 sene değil 70 sene bile bekleyebilir. aslında sevilenin senin sevgini anlayıp anlamaması o kadar önemli bile değil. önemli olan aşkın kendisi. ben hala böyle "gerçek aşk"ların var olduğuna inananlardanım.. ve seni çok iyi anlıyorum; ne yazıkki yapacak bişi yok. ama buna da şükür ya. ya aşkı hayatında hiç tatmamış olanlar; oların durumu daha kötü bence...:çok üzgünüm:

10. 7 Mart 2007
  11. isilsu

isilsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla banada bekleme dedi, hala da diyor. bekleme beni artık sevmiyorum snei diyo; ama ben ona dair umutlarımdan hiç vazgeçmiyorum, vazgeçemiyorum elimde değil.. offf çok seviyorum onu ya.. üstelik bende hep onunla evlilik hayalleri kurardım, şimdi bana en çok koyanda, ilerde başka biriyle evlenme ihtimalinin olması; başka birine dokunma ihtimali; öldürüyor bu ihtimaller beni..:1no2: :1no2: :1no2:

12. 7 Mart 2007
  13. EU1

EU1 Guest

ilk aşkım terk etmişti beni lisedeydim ozaman çok üzülmüştüm ben hep beraber olucamızı düşünmüştüm olmadı sonra tekrar barıştık bu sefer benim içimde hiçbişe eskisi gibi deildi yapamadım ben terk ettim onu arada bi karşıma çıkar askerdeyken mektuplar yollamıştı tezkeresini alıp istanbula geldiği sabah kapıma kadar geldi uyku sersemi karşımda görünce çok şaşırmıştım çıkmadım karşısına git burdan dedim gitti sonra bi sabah işe giderken otobüste rasladım uyuyodu bende tam karşısında açtı gözlerini beni gördü bu sefer o şaşırdı slmlaştık ve o otobüsten indi bidaha da hiç görmedim ama onu her gördüğümde her aklıma geldiğinde iiçim burkulur ee nede olsa ilk aşkım hiç bi zaman unutulmuyacak eskiden hüzünlenirdim,sinirlenirdim üzülürdüm çok ama üzüntülü günler gecirmiş olsamda mutlulukla anımsıyorum onu

14. 7 Mart 2007
  15. isilsu

isilsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu yüzden de çok ama çok şanslısın.. herkese mutlulukla hatırlamak nasip olmuyor ilk aşkını.. :1no2:

16. 10 Ağustos 2007
  17. sensiz olmaz

sensiz olmaz Guest

benimde bir anım var bende terk edildim hala unutmadım ama ona ulaşmıyorum yok artık sevdigim şark görevine gittii bir anlık sinirle ona butun telefonlarını iptal etmesini söyledim unutmusum benim her dedigimi yaptıgını keske söylemeseydim en azından sesini duyuyordum ama gelse affedermiyim bilmem içimde öyle bir yar varki bir daha asal sevemem...senağlama

18. 10 Ağustos 2007
  19. ceku

ceku Yeni açmış bir çiçek Üye

Beğenildi:
    111
    Ödül Puanları:
    163
    Allah göstermesin yaaa terkedilmek mi
    benim başıma gelmedi şimdiye kadar bi sevgilim oldu onunlada hala birlikteyiz inşallah sonsuza kadarda sürer :nazar: :asigim: