Giden Sevgilinin Ardindan Evlenen,nişanlanan Bayanlar!!!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve ooopapatyaaa tarafından 9 Ocak 2008 başlatılmıştır.

9 Ocak 2008
    Konu Sahibi : ooopapatyaaa
  1. ooopapatyaaa

ooopapatyaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    EVLİ BAYANLAR YADA UZUN SÜREN BİRLİKTELİKLERİN ARDINDAN AYRILIP BAŞKA KİŞİLERLE EVLENEN ,NİŞANLANAN BAYANLAR SORUM SİZE.SİZCE GİDEN GİTMİŞTİR ,GİTTİĞİ GÜN BİTMİŞTİR SÖZÜ DOĞRU MU,BİR ZAMANLAR SEVDİĞİNİZ KİŞİ İLE EVLENEMEZSENİZ BU ACI SİZİNLE BİRLİKTE GİDİYOR MU?VE BU KİŞİLERDEN YILLAR SONRA HABER ALANLARINIZ NELER HİSSETTİNİZ...
    fisfisfis

2. 9 Ocak 2008
  3. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    giden gider kalan sağlar bizimdir canım, eeee kalan sağ kim? ben. gideni sevmek bana göre bir işkence çeşididir. diyeceksin ki elimde mi bu. bir nevi elinde. geçmişi geçmişte bırakmaya çalışmassan acı çeker geçmişte kalırsın. ama bir kesip atıp bırakmışsan, unutmanın yarı işlemini yapmış bulunmaktasın. ben yaptım. şimdi allhıma bin şükür sevdiğimle nişanlıyım ve çok mutluyum. iyi ki onları yaşamışım. bir tecrübe bin nasihattan iyiymiş. ve hayırlısı buymuş canım.
    haber alma konusuna gelince beni bırakıp giden adamdan haber almak istemek gururumu incitir doğrusu. beni ilgilendirmez. ne hali varsa görsün derim. sende bence öyle yap :içelim:

4. 9 Ocak 2008
  5. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    ben de bunu çok düşünürüm.sanırım evlendiğin insanla ilgili birazda.geride kalanı unutturacak özelliklere sahip olması gerekir.yani attan inip eşeğe binersen aklın atta kalır...

6. 9 Ocak 2008
  7. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    birini unutmadan diğerini sewemem ama gitmişse % 90 geri dönmek hatadır kimse kimseyi unutturmaz sen kendin unutursun sonra baskasını sewersin ve onunla evlenirsin :asigim:

8. 9 Ocak 2008
  9. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    valla hayat çok garip yarın ne olacağı belli değil ve hayat süprizlerle dolu.pişman oluyorlar doğru yıllar sonra hissettiğin şey ise doğru yapmışım acılarda bitiyor herşey bitiyor zamanla bir zamanlar ondan başkasıyla olamam duygusu neden olmayacakmışımki oluyor tabi bu karşına çıkan kişiyle alakalı çok iyi biriyle düşünmüyorsun geçmişi ve iyiki diyorsun sadece

10. 9 Ocak 2008
  11. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    walla gidene nispet yaparım bide sen evlenilcek adam diildin bak adam bu işte, tabi insan kişiye değil yaşadığı şeylere acı duyuyorsa işi kolay acıtıyo ama geçiyo yok kişiye özlem duyuyorsan evlendiğin adamada yazık etme kendini onun yerine koy derim, kimse de senden değerli deil o yuzden kalan sağlara bakacaksın evindeki adama bakacaksın

12. 9 Ocak 2008
  13. ooopapatyaaa

ooopapatyaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    BU SİTEDE AŞK ACISI ÇEKEN BAYANLARI DÜŞÜNEREK AÇTIM ÖZELLIKLE BU KONUYU ÇÜNKÜ CEVAPLARI MERAK EDIYORUM.BENIMDE YAŞADIKLARIM OLDU AMA AYRILDIM UNUTMAYIDA BAŞARDIM AMA O KENDİNİ UNUTTURMAMK İÇİN BÜYÜK BİR ÇABA İÇİNDE,BAŞINDAN GEÇEN ARKADŞLARIN YORUMLARINIDA ÖZELLIKLE BU YÜZDEN MERAK ETTIM ACABA PİŞMANLIKLAR OLUYOR MU?
    a.s. TESEKKURLER BAYANLAR VE CEVAPLARI BEKLIYORUM FARKLI SEYLER YASAYAN ARKADAŞLARDAN ÖZELLIKLE...

14. 16 Ocak 2008
  15. kristal70

kristal70 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende çok sevdim severek ayrıldım .zaman zaman da görüyorum .işin tesadüfü onun oturduğu semte gelin gittim.her görüşte bende aldığı senelerim için ona kinleniyorum.2 çocuğu olmuş allah bağaşlasın.ama şu bir gerçekki geçmiş geçmişte kalsada anılar ara sıra yokluyor

16. 18 Ocak 2008
  17. bitlikedi

bitlikedi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla giden gittiği an unutulmuyo be güzelim acısı hep içinde kalıyor hemde öyle bir acıki tam bitti diyorsun yıllar sonra bir haber alıyosun tekrar kanamaya başlıyor yaran

18. 18 Ocak 2008
  19. bitlikedi

bitlikedi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    giden gitmiştir olmuyor be güzelim giden unutulmuyor tam unutuldu diyorsun bakıyosunki bide bir haber alıyosun tekrar kanamaya başlıyor yaraların