gidicekse gitsin,artık dayanamıyorum..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kivilcim tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar daha öncede bundan bahsetmiştim yaklaşık bir yıl önce yine ağlayarak yazmıştım satırları..şuan yine aynı ama daha ağır duygular içerisindeyim..içimdekileri anlatacak kimse yok şuan ve yine içim acayip sıkılıyo..erkek arkadaşım geçen sene yazın yurt dışına gidicekti dil eğitimi için..fakat son anda gitmedi..o günden sonra o konu kapandı ve gitmek istemediğini gitmeyeceğini söyledi..geçenlerde babasınla konuşmuş ve askerden sonra girmek istedediği çok iyi bir firma var fakat orası için ing şart..dün bana msj da aşkım ing halletmem lazım kursa gidicem ama yeterli olmazsa yurt dışı şart dedi.şok oldum yine..bu olayla ilgili 2. şokum..ne güzel gitmeyeceğine alıştırmıştım kendimi..bu yaz en fazla 3 aylığına giderim diyo..ortada henüz kesin birşey yok fakat ben biliyorum kurs yeterli olmucak onun için ve gidicek..dünden beri ruh gibiyim..onu yurt dışında düşünmek bile istemiyorum..geleceği için şart ingilizce fakat ben olaya maalesef olumlu yaklaşamıyorum..olaya hemen başka açılardan bakıyorum..dünden beri içim sıkılıyo..daha gitmesine çok var ama ben şimdiden yıprattım kendimi..yaza kadar böyle yıpratırsam sonumu iyi görmüyorum...okadar bağlıyım ki ona 6 yıldır birlikteyiz ve ben hiç ayrı kalmadım ondan uzun süre..nasıl dayanıcam kızlar ya?

2. 25 Eylül 2008
  3. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    özlem mi kıskançlık mı asıl dert ettiğin

4. 25 Eylül 2008
  5. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    başta kesinlikle özlem..ben ondan uzun süre hiç ayrı kalamdım..1 saatte bir telefonda görüştüğüm her aradığımda ulaştığım bir insan o...şimdi görmemeyi bırak aradığımda bile kolay kolay ulaşamıcam belkide..başta özlem ve tabi biraz da kıskançlık...

6. 25 Eylül 2008
  7. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    özlemse önceliğin daha iyi
    belki de olumlu yansıyacaktır ilişikine bu ayrılık
    demişsin ya hiç ayrılmadık diye.birbiriniz için ne demek olduğunuzu daha bi farketeceksiniz
    daha bi kıymetleneceksiniz
    sıkma canını onunla olduğun günlerin tadını çıkar
    3 ay çok uzun bi zman değil
    ve bazen özlemek bile güzeldir

8. 25 Eylül 2008
  9. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bana özlemden ziyade kıskançlık gibi geldi.
    askere gitmedi sanırım. askerde de aynı özlemi duyacaksınız, ona nasıl sabredecekseniz , buna da sabredin.
    onun kendini geliştirmesi demek, ileride daha iyi şartlarda ,daha iyi işlerde çalışması demek. önce kendi , sonra ikiniz için bir yatırım gibi görün. bu tür konularda destek verin.

10. 25 Eylül 2008
  11. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    klasık bır soz vardır hanı
    ayrılıklar buyuk askalrı alevler kucuk askalrı sondurur du sanırım yanlıs olmasın
    eger ıkı tarafta hıssettıklerıne ınanıyorsa ve Allah da nasıp etmısse onune bırsey duramaz zaten
    hıc ayrılmadık demıssınız
    hayat o kadar seylerhaö cıkarıyorkı karsımıza bırazda bazı seylerı yasamasakda yasayanlardan ıbret almak lazım
    ve kım olursa olsun hayatımızda hıc kımseye yuzde yuz endekslnmemek lazım
    etrafınıza bakın oyle ayrılıklar varkı evlılıgının ılk gecesı esını kaybedenler
    askere gıdıp donmeyenler
    esı hamıleyken cocgunuda esınıde amelıyat masasında bırakanlar
    dılım daha otesıne varmıyor varın sız dusunun
    ayrılıgınız sızı yıldırmasın..
    hakkınızda hayırlısını dılerım

12. 25 Eylül 2008
  13. EU2

EU2 Guest

Geleceği ve kariyeri için çaba sarfetmesi gayet anlaşılabilir ve güzel bir şey
    Özlem muhakkak ki zordur fakat bazen ilişkilere daha iyi gelebiliyor
    Askerliği zamanında da ayrı kaalcaksınız,bu ilerisi için bir ısınma dönemi olabilir
    Hem önümüzdeki yaza gidecekmiş.neden şimdiden zehir ediyorsuznu ki hayatı kendinize?
    O zamana kadar kim öle..kim kala..
    Bugünü yaşayın bence

14. 25 Eylül 2008
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim hepinize..çok doğru şeyler yazmışsınız ama benim öyle bir yapım varki isyan ediyorum kendime bazen..ne sabır var bende ne de dayanma gücü..ipekin söyledikleri çok doğru gidipte dönmeyenler var ama ben daha gitmeden isyan etmeye endişe duymaya başladım..belkide şükretmem gerekirdi şimdiye kadar ayrılmadığımız için..ama elimden gelmiyo...inanırmısınız bu güne kadara skerliği düşünrüdüm hep..askere gittiğinde nasıl dayanıcam diye ama birden yurt dışı çıktı ortaya..bi ara belki yurt dışına giders easker yolu beklemek daha kolay olur benim için diye düşündüm ama o da zor geldi..arka arkaya ayrılık yaşamak ağır geldi bana..önce yurt dışı sonrada askerlik..bukadar ayrılığı kaldıramam diye düşündüm..inşallah dediğiniz gibi olur da bu ayrılık bize iyi gelir kızlar :KK43: çok sağolun hepiniz..

16. 25 Eylül 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Keyfine gitmis olsa belki bir derece hakli olabilirdin tepkinde!:nazar:

Ama eglenmeye gitmiyorki egitimi ilerdeki kariyerinin daha güzel olmasi bir bakima ikinizin gelecegi icin gidiyor!!benneyaptımki

Böyle davranmaman lazim daha olgun düsünmelisin, yarin öbür gün güzel ve kazancli bir iste calismasini iyi bir maas almasini istemezmisin??:kahve:

Cefa cekmeden sefa sürülmez, ne kendini nede erkek arkadasini simdiden yipratma!!a.s

Allah baska ayriliklar vermesin:Saruboceq:

18. 25 Eylül 2008
  19. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım..Allah hiç birimize ayrılık vermesin..ben daha yaşamadan nekadara cı olduğunu anladım..daha öncede bu duyguları yaşamıştım ama gitmemişti kursa yazılmıştı ama kurs yeterli olmadı ve şimdi gitmesi gerektiini söylüyor..yine de kesind eğil diyor..ama bukadarı bile bana yetti.girmek istediği şirket kocaelide çok iyi bir şirket yani oraya girse gerçekten ilerde hayatımız çok güzel olur..o da aynı şeyleri söylüyor hayatımız mükemmel olur diyor..keşke gitmiş gelmiş olsa :KK43: ya da bir an önce gitsede kurtulsam artık..böyle gitmesini beklemek daha mı zor ne ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.