Gidiyor

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Dou_You_Wanna tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Dou_You_Wanna
  1. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ...............................

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
  2. 3 Şubat 2010
  3. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kelin ilacı olsa...
    ah bi arasa ah... :gitme:

4. 3 Şubat 2010
  5. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    Allah'ım neler oluyor yahuu bu kzılara...
    herkeste ayrı dert....

canım bak eğer fırsatın var ise karşılıklı oturup konuşun öyle düşn taşın işleri ile olmuyor bu işler...
    düşün taşın ile bi anlık öfkeye neden oluyor en azından bende hp böyle olmuştu.
    imkannıda karşılıklı oturup konuşmak varsa git konuş yüz ifadeleri mimiklerini iyi gözlemle ona göre herşey ortaya çıkar zaten...bence en etkili yöntem bu...
    hakkında hayırlısı olsun canım

6. 3 Şubat 2010
  7. _NURUM_

_NURUM_ Guest

bi öle bi böle kafam karıştıı yahuu:uhm: sırayla sorunn çıkarmak için uğraşıosunuzz heraldee.ne gerek war bunlara.orta yolu bulup mutlu olmak warkenn nie böle mutsuzz olasınızz

8. 3 Şubat 2010
  9. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Evet aynen dediğin gibi cnm sırayla sorun çıkartmak için uğraşıyoruz. Dün akşam benimle bir konuşma yaptı. Kendisini ayrılık yolundan döndürdüm. Nasıl döndürmeyim çok hatalıyım. Hatamı bilip, uzlaşma yoluna gitmem lazım. Kendimi affettiricemi, tümyatpıklarımı telafi edicmi söledim. Ama yok. Bu akşamda ayrılmak züereydik. Bütün yaptığı paronayalar ve benim yaptığım sinir streslerin birikimini öyle bir çıkarttıki benden, alttan ala ala bi hal oldum. Webcam açtık birbirmize. Ben tam yumuşadık diye seviniyodum. Hazır benide görüyo bi gülüyüm, iki yumuşatma çabası daha yapıyım dedim. Gülmemle bu seni son görüşüm demesi bir oldu. Bi baktım bide ağlıyo. Neden? O ağlıyomuş ben gülüyomuşum. ılişkinin devam etmesini istemiyormuşum. Canım çıktı alttan ala ala. Msj attım 1 saat sonra. Şimdilik iyiz. Kavga etmememizi istedi. ıyi götürmek istedini söyledi. Kim isterki kötü götürmek. Öldüm öldüm dirildim kızlar onu kaybedicem die. Allahım ayırmasın onu benden. Ama ben nası yaparak onu gönlünü alırım bilmiyorum. Akıl verin kızlar. Nolur. Naparsam affeder beni. Nasıl davranmalıyım

10. 3 Şubat 2010
  11. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ona düşünme fırsatı vermiştim o da evde bi kaç iş varmış onları yapmaya koyulmuş. Ben ondan özür dilerim o da benden özür diler aşkımız devam eder kötüde olmayız diye düşünmüş. Sonrada bir sürü yaygara kopardı cnm yaa

12. 3 Şubat 2010
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Yahu madem sınavınız çok önemli halen burada ne yapıyorsunuz anlamıyorum..
    Erkek arkadaşınızın kızması,yaygara koparması falan uğraşacak başka işiniz mi yok?
    Belli ki yaşınız çok küçük..
    Bu işlere kafa yormak yerine sınavınıza hazırlanın,geleceğinizi düşünün biraz..
    Yazık bu gençlik,geri gelmeyecek bir daha...

14. 3 Şubat 2010
  15. Gamixsx

Gamixsx çapulcu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım erkek arkadasın senin bir yönden iyi olmanı istiyor haklıda bence biraz daha derslerine ağırlık verip sakin olmalısın

16. 3 Şubat 2010
  17. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Haklısın cnm. Laale abla sende öyle. Derslerim iyi çok şükür. Ama işte az kafam dağıldı bu ara. Ne yapmam lazım ilişkimi eski güzelliğine kavuşturmak için

18. 3 Şubat 2010
  19. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    tatlım bu bizim asker öncesi sendromumuz gibi olmuş 2 yazdığında...
    allah'ım hatalı hep bendim sonra dedim böle böle aşkım gideceksin burada sensiz kalıcam cart curt beni çok güzel sıvadı tabii bu arada kaydirigubbakcemile3
    sonra işte gitti toplam 3 kere tartıştık askerde de ve sorun yine bendim kabul ediyorum onun gibi sakin olamıyorum ben...
    ama sonu hiçte ayrılık lafına gelmedi çok şükür ağlaştık karşılıklı barıştık hemen...
    Bu bir dönem farzet canım sınav olarak düşünn ikinizin birbirinize tahammül ve aşkınızın sınavı...
    ona göre sakin olmaya sınavdan 100 den 5 değil 10000..... 5 almaya bak olumunekankayizsmile