gidiyorum buralardan

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevdacicegimsin tarafından 13 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sevdacicegimsin
  1. sevdacicegimsin

sevdacicegimsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :a015::a015:arkadaşlar eşimin ilgisizligi neden sizce diye bi konu açmıştım.dün eşim ayrılmak istedini söledi.beni haketmiyormuş.ben eşimin ailesiyenn yaşıyorum konumda sölememiştim.eşimin ailesiynen çoksorunlar yaşadık.evden ayrılalım dedimde kabul etmedi.maddiyaatım yok dedi.ben kuru ekmege razıydım.yapamıyomuş:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:şimdi eşyalarımı topluyorum.akşam babamgile götürecek.sabah ben isten gelince götürümdedi.okadar kötüyümki bagırmak istiyorum.iiçim öyle doluki bunasaı bşeymiş böle nasıl atlatacagım.2 tane çocugum var neyapacagım.dualarınıza ihtiyacım var.:a015:

2. 13 Ağustos 2010
  3. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcın olsun canım, zaten eşinden çok şikayetçiydin. Hayırlısı olur senin için inşallah..
    Artık dimdik durma zamanın geldi, seni istemeyen birini sen hiç isteme, ona inat mutlu yaşa..

4. 13 Ağustos 2010
  5. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Ama bu kadar kolay mı akşam seni annenlere bırakayım demek çok şaşırdım :S

6. 13 Ağustos 2010
  7. suzn

suzn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    123
    niye istemiyormus sebep neymis. aman sinirimi bozdu annesiyle otursun. sikayeti neymis?
    cocuklarida götürüyorsun demi canim? canini sikma bakalim belki aksama kadar bi gelisme olur

8. 13 Ağustos 2010
  9. sevdacicegimsin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    artık kaynancıgım zil takıp oynar 6 senelik evliligmdeistemedi beni.gidiyorum herkesrahat eder artık.benim için ömürlüksün diyen adam giiti.başka biri geldi sanki kızlar çok köüyüm ya eşşimi gerçekten sevdim.bukadar kolaymıherşey.:1no2:

10. 13 Ağustos 2010
  11. suzn

suzn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    123
    kendini üzme dicem ama o kadar kolay degil biliyorum. niye degistigine bi anlam veremedim. sormadinmi sorunu neymis ne istiyormus. birimi varmis hayatinda sorun ne.

12. 13 Ağustos 2010
  13. sevdacicegimsin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hayatında kimse yokmuş.kimseyide istemiyormuş.sorun aileden yıprandıgımız şeyler.ben şikayetçiyim eşime ailesinden dolayı.saygısızmışım onlara karşı.allah var hepsustum.kayınbabba kaynanmakarşı.arkadaşlar yorumlarınızı okumaya cabalıyacam.eşyalarımı topluyorum.anca yetişir. fırsat bulursam yazmaya çalışırım.hepiniz saolun

14. 13 Ağustos 2010
  15. poyyeb

poyyeb 2. dereceden bilinmeyenim :) Üye

Beğenildi:
    500
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba canım iki durum geliyor aklıma. İlki çoğu erkeğin ben seni haketmiyorum cümlesi genelde yaşamlarında başkalarının olmasındır. çok üzücü bir durum

Diğeri ise eşinin bilmediğiniz bir hastalığı olabilir psikolojik dengesizlik yaratan bişr anı bir anına uymayan, belirli dönemlerde çıkan, senden olmadık yere rahatsız olan şikayetler belirten(uykun gibi mesela) bu tür hastalık manik depresiflik olarak geçer belirli aşamaları vardır...

Hangi durumda eşininz bilmiyorum ama annesi de etkilemiş olabilir. Bilemiyorum ama seni akşam ben götüreceğim demiş bence çocuklarını değil sadece seni götürecek bu çok büyük bir acı olur.

Bana böyle bir şey söylenmiş olsa idi ben çocuklarımı da alır giderdim. ne yapacağı belli değil. Bu dengesizlikle o kayınvali,denle çocuklarından bir süre ayrı kalabilirsin eğer akşamı beklersen bunu göze laarak gün içinde durumu değerlendir istersen... daha iyi şeyler yazmak isterdim ama bir aydır yaşanan ayrı uymalar, ilgisizlik vs bun yazdıklarım geldi aklıma. Allah sabır versin...

16. 13 Ağustos 2010
  17. masallal

masallal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    Allah yardımcın olsun .

18. 13 Ağustos 2010
  19. cimcime eses