gidiyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve asel06 tarafından 28 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : asel06
  1. asel06

asel06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    :a015:vazgeçtim ugraşmıycam gebelik için artık ganaphone kullandım olmadı bida kullandım olmadı klomen içtim olmadı ot içtim olmadı dogal dedim olmadı bide hiiiç bişeyi deniycem bu ay beni burda göremiyeceniz uzak durim birazda kafam boş olsun hoşçakalın kızlar duanızı eksik etmeyin:çok üzgünüm:

2. 28 Mayıs 2008
  3. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    rabbim sesini duysun snin ve hepimizin

4. 28 Mayıs 2008
  5. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    canım yaşın kaç ki bu kadar umutsuzluğa kapıldın eğer daha gençsen biraz zamana bırak dediğin gibi buralarda olmak belki strese iyice sokuyordur uzaklaş bebek fikrindende uzaklaşırsın belki.Dualarım seninle olsun tez vakitte umutlarına kavuşursun inşallah.

6. 28 Mayıs 2008
  7. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    allah bize sabır versin yaa moralini bozma herşeyin bir zamanı var demekki bizler beklicez bebişlerimizin gelmesini inş:a015:

8. 28 Mayıs 2008
  9. MORBONCUK

MORBONCUK ECRİN&SELİN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla arkadaşlar bende bebek istiyorum hatta acele etmiyordum ne zaman olursa diyordum ama bu siteye takıldığımdan beri stresli oldum ya her sayfada bebği olmayanların üzüntüleri stresleri banada geçti bende etkilendim bence arkadaş biraz uzak durup rahatlasın ama tekrar buraya gönsün :)

10. 28 Mayıs 2008
  11. sissy

sissy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede uzaklasin rahatlasin oyle seyler okuyorum ki cok uzuluyorum.ama her zaman halimize sukretmek lazim beterin beteri var.allah herkezin gonulune gore versin.

12. 28 Mayıs 2008
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    bence senin sinirlerin bozulmus arkadasim Allah sabir versin kolay bisey degil...ama bu kadar pes etmemeliydin,umut her zaman vardir...Allah im hic unmadigin bir anda bebegi kucagina verir sen de bu gunleri haytirlayip gulersin...

Yine de sen bilirsin...Allah im en kisa zamanda anne olmayi nasip etsin sana insallah...ve isteyen herkese...

14. 28 Mayıs 2008
  15. EU3

EU3 Guest

canım arkadaşım sana katılıyorum bence çok faydasını görüceksin buna inan.Bende 1 haftadır gebelik bölünmedi konuları okumuyorum,topiklere devamlı katıldığım topiklere katılmıyorum etkilenmemk için,ben bayağı faydasını gördüm.Artık hiçirşey umrumda değil kendimi yiyip bitirmişim bu zamana kadar.olursada olur olmazsada olmaz.umrumda değil bu ay ve diğer aylar üzülmek istemiyorum .Eşimde sorun var ve her ay denediğim macun ve keçiboynuzu vermiycem,bende yumurtlama günü saymıycam,ateş ölçmeyi bıraktım,ve bendeki en büyük gelişme eşimde farketmiştir ama bana bahsetmedi(1 haftadır evde çocuk ve hamilelik ile ilgili hiçbir kelime ağzımdan çıkmadı.)Kızlar gereksiz yere eşlerimizde strese sokuyoruz,buna benım hakkım olmadıgını düşünüyorum.Herşeyin başı sağlık sağlığımız ve huzurumuz olduğuna şükretmeliyiz.Verecek rabım her koşulda vericek bebeklerimizi,sadece ol demesi yeterli.Bizlere düşün görev SABIR Sabırlaaaa beklemek vakti geldiği zaman herşey olucak .Allahım bu bekleyişte hepimize sabır versin

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Mayıs 2008
  16. 28 Mayıs 2008
  17. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    ARKADAŞLAR HEPİNİZE HAK VERİYORUM..GERÇEKTEN GÜN GELİYOR..BURDAN ANLAŞILMIYOR AMA ARADA DEPRESYONLARA GİRİYORUZ MUTLAKA..BUNDAN KURTULMANIN YOLUDA DİNLENMEK BU KONUYU DÜŞÜNMEMEK VEYA BURAYA GİRMEMEK...

BEN AÇIKÇASI BAŞKALARININ YAŞADIKLARINDAN VEYA ZORLUKLARINDAN ETKİLENMİYORUM...HEPİMİZİN ALIN YAZISI FARKLI..KİM NE YAŞAR NE ZAMAN YAŞAR BİLİNMEZZZ....EVDEDE BU TARZ KONULARI AÇMAMAYA ÇALIŞIYORUM...

SARKADAŞIM SANADA TAVSİYEM ANLADIĞIM KADARIYLA HARAB OLMUŞ YIKILMIŞ BİR VAZİYETTESİN..EN İYİ YOLU KENDİN SEÇMİŞSİN..BU DÜŞÜNCEYİ KAFANDAN ATIP DİNLENMEK...HAYIRLISI OLSUN HEPİMİZ İÇİN

18. 28 Mayıs 2008
  19. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    evet hak veriyorum sonuna kadar. ilk zamanlarda bende benzer durumdaydım. ama baktım resmen psikolojim bozuldu şimdi eskisi kadar kafama takmıyorum. uğraşacak farklı alanlar edindim. dekorasyona verdim, puzzle yapmaya verdim, yemek yapmaya, gezmeye tozmaya verdim kendimi. şimdi içim daha rahat saç baş yolmakdansa kendinizi farklı şeylere verin. gerçekden insan çok etkileniyor kendini dinledikçe.