Gidiyorum

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve eylul166 tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

2 Kasım 2008
    Konu Sahibi : eylul166
  1. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    bu akşam gidiyorum :KK43:(( ama kızımla dönücem inşallah :)))

döndüğümde birçok arkadaşım doğurmuş olacak ; hepsini şimdiden tebrik ediyorum..1 hafta doğumdan önce 1 hafta doğumdan sonra olmak üzere aranızda olamayacağım ve çok üzgünüm..yarın yapılacak muayene ve nst sonucuna göre günüm belli olacak ..ama en geç 8 kasım cumartesi

şimdiye dek çok şey paylaştık birlikte ;
    ağladık güldük , üzüldük birlikte sevindik..çok klasik cümleler kurmak istemiyorum ama dökülüyor işte tutamıyorum..şimdiye dek bu konuştuklarımızı başkasına anlatsam ya artık sıkılır dinlemez ya da görgüsüz filan derdi..ama bizler birbirimizi sabırla dinledik, çözümler ürettik , hasta olduk beraber aştık.bebeklerimizin ilk tekmelerini paylaştık ; bunlar çok güzel duygulardı benim için..

evet şimdi gidiyorum ,hepinizi çoooookkk seviyorum ve kocaman öpüyorum sizi ve bebişlerinizi..umarım döndüğümde bu sayfa doğum hikayeleri ile dolar ve bizde aranıza katılırız..

HOŞÇAKALIN ; DUALARINIZI BEKLİYORUM...:asigim::asigim:

2. 2 Kasım 2008
  3. inanna13

inanna13 nil'im.. Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım sağlıkla kucakla işallah bebeğini,umarım herşey çok rahat olur.Allah kolaylık versin:))benim içinde dua et lütfen:))

4. 2 Kasım 2008
  5. ERVUS

ERVUS CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    ccanım hayırlısıyla dğur kolay bi doğum olur umarım neden 1 hafta önce gidiyorsun onu anlamadım

6. 2 Kasım 2008
  7. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı doğumlar eylülcüm.inşallah kızın aldığın güzel cicileri iyi günlerde giyer.eğer 8 kasımsa ben de aynı gün doğum yapcam.bütün anne adaylarına hayırlı doğumlar.sevgiler

8. 2 Kasım 2008
  9. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok güzel yazmışsın gerçekten doğru burada paylaştıklarımızı etrafımızdaki kişilerle asla paylaşamazdık sıkıcı birer insan olur çıkardık ama biz burda bırak sıkılmayı keyif aldık umarım bebeklerimizin gelişimlerinide buradan paylaşacağız.

Bende çarşamba günü 8.30'da doğum yapacağım hizmet hastanesinde benim için de dua et olur mu? Çünkü biz doğuma gidene kadar burada kimse kalmayacak anlaşılan birbirimizi unutmayalım. Dualarımızla birbirimize çok destek olduk benim oğlumun ense kalınlığında bile ben buradaki arkadaşlarımın dualarının etkisinin olduğuna inanıyorum allah hepimize sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin inşallah

dualarım seninle ve bütün doğum yapacak olan arkadaşlarımla

10. 2 Kasım 2008
  11. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eylülcüm güle güle git güle güle gel canım benimm Şeniz
    Aynı gün olucak gibi gözüküo bebişlerimiz canım insallah
    saglıcakla alırız bebişlerimizi kucagımıza :1hug: :asigim:
    Çabuk dönn senağlamasenağlama

12. 2 Kasım 2008
  13. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım annemde kalıcam bir hafta hastanem anneme yakın ..malum doğumdan önce 2 günde bir nst var ..gidip gelmem zor olur diye ..

14. 2 Kasım 2008
  15. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcın olsun. inşallah sorunsuz bir şekilde kavusursun bebişine. şimdiden tebrikler...

16. 2 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

eylülcüm güle güle git bebişin kucağında dön inşallah, allah kolay doğum nasip etsin:) iyi haberlerini bekliyoruz

18. 2 Kasım 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Eylül, canım... Umarım çok güzel ve kolay bir doğum tecrübesi yaşar ve o tipsiz, çirkin bıcırığı bir an önce kucağına alırsın...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek: