Ginera Kullanan Varmi

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve BEYAZ MELEK tarafından 6 Ekim 2007 başlatılmıştır.

6 Ekim 2007
    Konu Sahibi : BEYAZ MELEK
  1. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    KIZLA DOĞUM KONTROLÜ İÇİN GİNERA KULLANAN VARMI.MEMNUNMUSUNUZ.BEN 3 AYDIR KULLANIYORUM PEK BİR YAN ETKİSİNİ GÖRMEDİM.49 KİLOYDUM HALA 49 KİLOYUM.İŞTAHIMI DA PEK AÇMADI HEP AYNI.AMA BURDA Kİ HERKEZ EN AZ YAN ETKİLİ HAP YASMİN DİYOR.BENİM JİNEKOLOĞUMDA 10 YIL GİNERA KULLANMIŞ.ACABA DEĞİŞTİRİP YASMİNE Mİ GEÇSEM BU HAPA DEVAM MI ETSEM.
    LÜTFEN GİNERA KULLANANLAR BİLGİ VERSİN.HEPİNİZE TEŞEKKÜRLRRRa.sa.sa.s

2. 27 Aralık 2007
  3. BEYAZ MELEK

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kizlar Ginera Kullanan Yok Galibaaaaaaaaaaaa

4. 27 Aralık 2007
  5. seherim

seherim MELEKLERİM BENİMLE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bak ben burayada geldım bende ginera kullanıyorum şuan bende kist varya bir ay kullan dedi doktr kistlerın cözülmesinede yardımcı oluyır bende cok uyku yaptı ama başka yan etki görmedım zaten bir ay kullanıcam gecen yaz yine kist olmuştu o zamanda yasmin vermişti ama o beni ck kötü yaptı 6 gün kullanabilmiştim yani ben memnun kalmadım evet herkles yasmin iyi diyor ama ben gineradan daha ck memnunum canım sendede uyku yapıyormu

6. 27 Aralık 2007
  7. BEYAZ MELEK

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canim Bende çok Aşiri Memnunum Gineradan Doktorum Da Ginera Kullaniyormuş Bence En Iyisi Ginera

8. 27 Aralık 2007
  9. mavi deniz

mavi deniz son 4 gün Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm cnm bende ginera kullanıcısıyım ve ondan mı bilmiyorum ama ben evlendikten sonra 5 kilo aldııım ve daha yeni 2 kilo verdim o da zayıflama tableti spor yediklerime dikkat etme sonucu tabii ki kilo aldıgım dönemde öyle çokta dikkat etmedim yediklerime ondan da olabilir kiloalımım baş agrılarım biraz sıklaştı öncedende vardı ama bu kadat degil..bende doktor tavsiyesiyle kullanıyorum..aslında benim kafama takılan bişe var ve doktora gitmedim bunu sormak için ben yaklaşık1 sene 3 aydır ginerayı kullanıyormve 2 seneye yakında bebek düşünmüyorum ama bu ileride bebek istedigimizde sorun olurmu diye kafamı kurcalıyor bilen varmı aranızda?

10. 27 Aralık 2007
  11. BEYAZ MELEK

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Elmaliöznur Ben 47 Kg Dim Hapa Başladiğimda Ama O Zaman çok Yoğun Bi Düğün Telaşi Içindeydim...5 Aydir Hapi Kullaniyorum şu An 49 Kg.yani Hap Kilo Aldiriyomu Bilemiyorummmmm.genel Anlamda Memnunum Ama Haptan.pek Yan Etkisi Olmadi.tabiyki 0 Yan Etki Kimse Diyemez Ama Sonuçta Hap Yani.aspirinin Bile Yan Etki Yapiyor.
    Soruna Gelince Ben Bunu Kendi Doktoruma Sordum Canim Bende 1,5 Yil Falan Korunmak Istiyorum Bi Zarari Olurmu Dedim.kesinlikle Hiçbir Zarari Olmaz Hapi Biraktiğin An Dan Itibaren Vücudun Eski Aktivitesine Geri Döner Dedi.zaten Sende Veya Eşinde Problem Yoksa En Kisa Sürede Birakir Birakmaz Hamile Kalirsin Dedi.ama Bi Problem Varsa Hapi Kullanmiş Olsanda Kullanmamaiş Olsanda O Bebek Olmaz Dedi.yani Yüzde 1 Bile Etkisi Olmaz O Konuda Rahat Ol Dedi Avrupanin % 85 I Hapla Korunuyo Sadece Türkiyede Yabanci Bakiliyo Halk çok Bilinçsiz Falan Diyoo

12. 27 Aralık 2007
  13. -sultans-

-sultans- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    slm ben de ginera kullandim.cok memnundum baska ilac kullanmak icin sana yan etki ederse kullan yoksa gercekten cok hafif ilac memnun kalirsin sinir kilo yada killanma yapmiyor .simdi birakktim cünkü hamileyim toplam 8 sene kullandim.kendine iyi bak .....

14. 27 Aralık 2007
  15. BEYAZ MELEK

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ÇOK TEŞEKÜRLER İLGİNE 5 AYDIR GİNERA KULLANIYORUM.1 SENE DAHA KULLAANIP BIRAKÇAM ŞİMDİLİK PLANIMIZ BÖYLE HAYIRLISI SENDE İYİ BAK KENDİNEEE:a015:

16. 28 Aralık 2007
  17. BEYAZ MELEK

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi ginera sanırım memnun olmayan yokkk

18. 28 Aralık 2007
  19. yaseemin

yaseemin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ginara kullanmıştım 2 yıl önce ama benim baş ağrılarımı azdırdı birde kilo aldım bayaa 6 ay zor kullnadım bıraktım