girip olupta bebeklerine bulaştırmamayı başaran anneler varmı nasıl korudunuz bebekle

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kocayanak tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kocayanak
  1. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    normal girip olupta bebeginize bulaştırdınızmı emzirirken zemuszemus nasıl korucak bebekler

2. 15 Kasım 2009
  3. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna Bilmemek Mutluluktur. Pro Üye

Beğenildi:
    6.472
    Ödül Puanları:
    238
    Ben bir çok kez bulaştırmamayı başarmıştım, yüzüme maske takardım, yüzünü yüzüme hiç değdirmezdim, ellerimi sık sık yıkardım, her gün kıyafetlerimi, pijamalarımı değiştirirdim, ayrıca emzirirken anne sütünden grip virüsü bulaşmaz el temizliğine daha fazla dikkat etmek gerekiyor sadece a.s

Son düzenleme: 15 Kasım 2009
  4. 17 Kasım 2009
  5. Tasilali

Tasilali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım.maske kullanmanı tavsiye ederim ama ev içinde muhakkak geçiyor.

6. 17 Kasım 2009
  7. moonsoon

moonsoon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    2 ay önce çok kötu grıp oldum ve kızıma bulastırmamayı basardım babası grıp oldu 20 gun önce falan yıne gecırmemeyı basardık ama dun kızım hastalandı ablamın kızından gecmıs olmalı cunku oda 3 yasındaanlamıyo ben arkamı dönduğum an onu öptu bı kaç defa onu kırmak ıstemedım hıc ama kızım hasta oldu:KK43:

8. 17 Kasım 2009
  9. carpe_diem

carpe_diem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende kızım 25 günlükken grip olmuştum. şu anda 52 günlük. anne sütü önler diyorlar. ama ben yinede ellerimi sık sık yıkadım. annemde yanımdaydı. emzirme haricinde pek kucağıma almadım.evi sık sık havalandırdım. pijamalarımı da sık sık değiştirdim. çok şükür kızıma geçmeden bende iyileştim.

10. 17 Kasım 2009
  11. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim hepinize gırip olcak gibi oldum ama olmadım kırgın heryerim emziritorum çok şükür ama insan ya olrsamda nasıl korusam diye telaş yapıyp işte