Git-Gel'lerdeyim..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Larosw tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Larosw
  1. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    merhabalar..
    kafamın karıştığı bir konuda size danışmak istiyorum.
    Eşim adanalı ankarada yaşıyor ve 2 .5 yıllık evliyiz..
    iş nedeni ile Eskişehire taşınacağız eşim önden gitti yeni açılan yerde mimar ile düzenlemeler yapıyor-muş
    sorun şu :
    ben 19 aylık kızımla evde tek başıma kalıyorum. ne gelen var ne giden nede arayan soran..
    ankarada bir annem var 15 yaşında kardeşimle kalıyor. onlara teklif ettim dolaylı yönden yanımda kalmak istemediğini söyledi. (bahaneler yok kardeşim eski mahalleleri bana yakın ordan çıkmazmış vs..)
    oturduğum sitede hırsızlık söz konusu çoğunluk daireye girdi. geçenlerde de akşam kızımla sitemizin parkında oynarken hapımın saati gelince kızı komşuya emanet edip eve gittiğimde dış kapının iç üst mandalı içeriden takılıydı hemen güvenliği çağırdım yangın merdiveninden atladı daireye girdi kapıyı açtı ama evde hiçbirşey ellenmemişti.(gerçi altın para vs yok sadece digital foto mak. laptop vs.)
    o olaydan sonra anneme gittim 2-3 gün kaldım yapamadım ne rahat edebildim nede kızımı götürüp zaman harcıyacağımız park bulabildim..
    birde annemden biz gelemiyoruz ama en azından sen burda kal evde yalnız kalmak olmaz vs. cümlede işitmedim gidiyorum dedim tamam dedi..
    malum geri döndüm şuan evimdeyim ama bir o kadarda huzursuz..
    işin kalbimi kırdığı yanı : eşim aramıyor. günde 1 kere ararsa arar.. onun zamanında hiçbir yakınımdan merak edilmiyorum..
    kendi ailemden bi annem var babam istanbulda. eşimin ailesi adanada onlar oldum olası hayırsız gelemiyorlar derimde en azından sen gel diyende yok :)
    sabaha kadar saat başı uyanıyorum yere yatak yapıp kızımla yatıyorum ama ne yatmak huzursuz..

eşime telaşlıyım huzursuzum bi an önce ev bul diyorum iş açılmadan olmaz en az 1 ay diyor.
    e sen gelmiyecekmisin diyorum kaçmaya çalışırım diyor. ama inanın çok ilgisiz o aramayıp sormazsa başka kim merak ederki bizi?
    7/24 kızımla yalnızım. adanada eltim var sevdiğim onun yanına gitmek istedim aradım baya konuştuk halimdende az bahsettim çık gel demedi o demeyincede geleyimmi demedim..
    ama şuan inanın çok bunalımdayım mafoldumben
    bi sevdiğim komşum / ablam var o da tatile gitti.
    yukarı tükürsem bıyık aşşağıya tükürsem sakal..
    akıl istiyorum..

Son düzenleme: 20 Ağustos 2010
  2. 19 Ağustos 2010
  3. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    allah kolaylık versin,gerçekten çok zor bende yaşadım 1 sene. senin korkularını,yalnızlığını...ne kadar zor olduğunu biliyorum.

4. 19 Ağustos 2010
  5. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    bence eltinin teklif etmesini bekleme sen teklif et,çünkü bazı insanlar ince düşünmezler.belkide eltin anlamadı.

6. 19 Ağustos 2010
  7. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ayy üzüldümm sana valla
    ya bence annene git nede olsa annenn gel demesini bekleme
    enazından rahat uyursun geceleri

8. 19 Ağustos 2010
  9. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    canım bencede eltine müsaitsen biraz sana gelmek istiyorum de,gel derse gidersin

10. 19 Ağustos 2010
  11. yyagmurr

yyagmurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çalışmıyorsun galiba ben olsam anneme giderdim. en rahat onun yanında olurdum galiba. benimde böyle bi durum olabilir yakın zamanda, ailem uzakta... çalıştığım için bi süre eşimin yanına gidemem gibi üstelik hamileyim. uff bakalım şimdiden stres oldum.

12. 19 Ağustos 2010
  13. melahatt

melahatt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bence eltin anlamıştır ama anlamazlıktan gelmştir gibime geldi.
    eşin ne durumda olduğunuzu bilmiyor mu? en çok onun sizi düşünmesi gerek. çağrı bırakın çalışmadığı ,telefona bakabieceği zamanlarda arasın sizi. gerekirse naz yapın. ilgilenmeli sizinle.

14. 19 Ağustos 2010
  15. yyagmurr

yyagmurr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada yanlış anlamadıysam sen ankaradasın eşinde eskişehirde. biliyosun hızlı trenle 1 buçuk saat sürüyor artık eşin hafta sonları gelse en azından belki daha iyi hissedersin?

16. 19 Ağustos 2010
  17. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    Zor bi durum gercekten..
    Allah kolaylik versin.
    Aslinda annenin evi varmis,
    ama annende kizim bizde kal gitme demedikten sonra
    annenin evi olmus olmamis neye yarar ki...

18. 19 Ağustos 2010
  19. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    allah kolaylık versin ama annen neden yalnız bırakıyor seni bide sitenizde hırsızlık olaylarıda oluyormus çok eşini ara söyle bence adanaya git kaynanana yada eltine ama eşin söylesin yalnız size gelsin fln diye