Gitarımla başım dertte

Konusu 'Özel Yetenekler, yani müzisyenler' forumundadır ve EU1 tarafından 4 Nisan 2007 başlatılmıştır.

4 Nisan 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

bende gıtara merak sardım aldım klasık gıtar ama oylece duruyo ltfn bılenler yardım etsın bana...

2. 4 Nisan 2007
  3. Krdi

Krdi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Orda ööölece duruyorsa hiçbi şekilde öğrenemezsin. Kendine iyi bi hoca bul. Azimle çalış. Günde en az 4 saatini ayır. 1 yıl içinde iyi bi seviyeye gelirsin 2 yıl içinde oldukça iyi olursun. Bulduğun hoca sana güzel bi nota eğitimi versin, müziği sevsin, seni teşvik etsin. Bi tane metronom al ritm tutarken sana yardımcı olur. Ama her halükarda bir an önce başla.

4. 18 Nisan 2007
  5. AYN

AYN SİDİKLİ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim gitar hocam günde 15 dk. nı ayırsan yeter diyo:)
    tabi verilen ödevleride günü gününe çalışmak kaydıyla
    ama bende ihmal ediyorum,
    ara vermiştim,şimdi yeniden başlicam

6. 21 Nisan 2007
  7. imperium

imperium Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı ben:teselli: 3 yıl önce aldıgım gitarımla 3 şarkı ileriye gitmedim sonra da kardeşim üniversiteyi kazanınca gitarımı da aldı gitti Çanakkale'ye şimdi o ögreniyor.. Onun işine yaradı:içelim: Bana da ögretecek inşallah:bbo:

8. 21 Nisan 2007
  9. shekern1

shekern1 Guest

mrb . öncelikle bnde gitar çalıorum günde 15 dakika bile bazen çok yoruyo benle ödevlerini paylaşırsan çok sevinirim. sevgiler...

10. 22 Nisan 2007
  11. litan

litan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende birara hiç merakım olmadığı halde denemeye kalktım bana göre değil ben keman için doğmuşum. sonuç olarak gitarımı sattım. hevesin varsa biran önce çalışmalara başla. sana göre olup plmadığını anlarsın belkide öylesine bir hevestir benim ki gibi... ne kadar erken başlarsan o kadar iyi olur senin için. isteklerini erteleme... başarılar...:))

12. 23 Nisan 2007
  13. cranky

cranky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende bir hevesle gitar aldım.ama bir türlü başlayamadım.kursuna ha bugün gidicem ha yarın gidicem derken kaç sene geçtiii

14. 25 Nisan 2007
  15. mainbo

mainbo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben de klasik gitar çalıyorum eşim ise pratikten çalıyor ne söylenirse hemde anında ...çocuklarımızın hevesi yok diye üzülüyorduk ki 2 side ders almaya başladı ve çokda iyi gidiyor...kızım akor basıyor ve klasikde çalıyor oğlum ise elektro gitar ve akor basıyor...bazan birarada çalıyorlar işte o zman tam süper oluyor :)))

16. 26 Nisan 2007
  17. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    oha aileye bak yakında grup konserde verirsiniz siz..
    ben bateriyi seviyom klasik gitar çok romantik kalıyo ben daha ormantiğim ne yapam