Gitmek ya da Kalmak...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sally_jack tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : sally_jack
  1. sally_jack

sally_jack Guest

Merhaba arkadaşlar, benim erkek arkadaşım(3 yıldır birlikteyiz) ocak ayında mezun olacak ve şimdiden uluslararası bir şirkette uzmanlık pozisyonu
    için sınavı kazandı,işler yolunda giderse şubatta işe başlayacak.
    Fakat işi Bursada olacak ve biz şu an İzmirdeyiz..

Benim okulumun bitmsine daha 1.5 yıl var.

-sizce bu ilişkiyi uzaktan sürdürebilir miyiz?

-evliliği düşündüğünüz erkeğin kariyeri için ailenizden uzaklara taşınmayı göze alabilir miydiniz?

2. 29 Aralık 2008
  3. Elis

Elis Guest

ben sevgili iken ailemi birakipta onunla ayri bi sehire asla gitmem............

aranizda gercek sevgi ve baglilik varsa,dunyanin obur ucundada olsa sevdigin yurutulur ask,,,

bu benim tercihim,,,,,,,mutluluklar dilerim sanaa.s.

4. 29 Aralık 2008
  5. Eftelya6122

Eftelya6122 YaŞıYoRsAm AşK sEbEbİm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım üzülme eğer sevginiz kuvvetliyse fizanada gitse sürer bu ilişki ben eşimle sevgiliyken 4 sene uzak kaldık ama bitmedi dahada kuvvetlendi sevgimizki şu anda evliyiz onun için bu konuda korkma eğer sevginize güveniyorsan yerimseniben işine gelince çalışacağı pozisyona bakılırsa iyi bir iş hemde bu zamanda çalışsın evlenir sende gidersin onunla beraber ailenle uzak olursun ama napalım her sefanın bir cefası var demişler :1hug: o kadarınada katlanırsınız türkiyeden yurtdışına evlenen o kadar çok kişi varki sen böle yaparsan onlar ne yapsın dimi ? ben eşim nereye giderse gitsin onunla giderim sorunun cevabınıda vereyim bu arada :eek:

not: bu söylediklerim gitmek anlamında yani evlendikten sonrası için söyledim yoksa sevgiliyken asla gitmem....

Son düzenleme: 29 Aralık 2008
  6. 29 Aralık 2008
  7. ravzaaa84

ravzaaa84 miniğim bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevginiz gerçekse ne kadar uzakta olduğunun bi önemi yok bence bunu askerlik gibi düşün sevgilin askere gitse mecburen bekliyceksiniz mesafeler sevginizi güçlendirir

8. 29 Aralık 2008
  9. sally_jack

sally_jack Guest

desteğiniz için teşekkür ederim :) benim okulum bitmeden zaten biyerlere gitmeye niyetim olamaz. bu 1.5 yılda zaten oda mesleğinde uzmanlaşır ve evlilik olur anca öyle diye düşünüyordum.

-güven sorunumuzda çok çok şükür :)

ama annem, ben kızımı şehirdışına değil semt dışına bile vermem demiş sevgilime :bbo:
    oda bu yüzden huzursuz. benimde öyle düşündüğümü sanıyor.

10. 29 Aralık 2008
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

bence uzakta olmak daha iyi yakın olunca sıkılıyor insan

12. 29 Aralık 2008
  13. glsh85

glsh85 Guest

zaman ne gosterır bılınmez dusunupte yıpratma kendını

14. 29 Aralık 2008
  15. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    elise kesinlikle katılıyorum uğrunda çok şeyleri feda edip sevgin aşkın uğruna peşinden gttiğin insanlar hayatları değişince çok kolay kendileride değişebiliyor canım...
    seni üzmek asla istemem am bazı kararları alırken hem iyi hem kötü tarafınıda düşünmelisin canım o yüzden sevgii olduğun insanla ciddi şeyler yşamadıkça adımlarını daha düşünerek atmalısın derim....

16. 29 Aralık 2008
  17. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım daha okulunun bitmesini 1,5 yıl var... bursa da otobüsle 5 saat... benim ev arkadaşım her haftasonu giderdi sevgilisinin yanına... üzülme... arada mesafe olsa da ilişki yürüyebiliyor... benim sevgilim de iş için istanbula gitmişti... tabii ki yanında gibi olmuyor ama bazı şeyleri gözününde bulundurursan sorunlar azalıyor...

bence sen daha sonrası için de şimdiden plan yapma... işi bursada şu anda ama belki daha sonra başka şehre geçecek... inan yarın ne olacağını bile bilemiyoruz... şimdiden sakın düşünüp de tatlı canını üzme ...

18. 29 Aralık 2008
  19. EU1

EU1 Guest

3 senelik bi ilişkiniz olduğuna göre ayrılık sizi çok etkilemez gibime geliyo
    yeni bi ilişkiolsaydı kopuş olurdu belki