Gitmeli miyim?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pinksandoz tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

26 Haziran 2009
    Konu Sahibi : pinksandoz
  1. pinksandoz

pinksandoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mrb arkadaşlar,
    daha önceki konularımdan belki hatırlayanlar olur..Eşimle sorunlu bir evliliğimiz var..Ve biz hala bu sorunların üstesinden gelemedik..
    Biliyorsunuz kışın ailesi bizim yanımızda kaldı uzun bir süre..
    Şimdi eşim tatilde ailesinin yanına gidecek ve benim de gelmemi istiyor..
    Ve ben ailesiyle kavgalıyım..Onlar burdayken babasıyla cok sorunlar yaşadık,üzerime yürüdüğü oldu..
    Ayrıca kayınvalidemle de aram iyi değil..
    Ve diğer aile üyeleri de beni sevmiyor bende onları..
    Ben bu sartlarda nasıl gidicem oraya,zaten onlarında beni istemediğini biliyorum..
    Ama eşim ne sebeple bilmiyorum ısrarla sende geliceksin diyor..Ben kendi ailemin yanına gitmek istiyorum ama olmaz diyor..Boşanmaya kadar bile götürüyor işi her zamanki gibi..
    Şimdi ben ne yapacağımı bilmiyorum cok zor durumdayım..Sizlerden akıl almak istiyorum..

2. 26 Haziran 2009
  3. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ne kadar kalacaksın orada

4. 26 Haziran 2009
  5. newlife

newlife Guest

Gitsen de huzurun bozulucak,psikolojin daramadığın olucak,tonla laf yiyiceksin,gitmesen de..bu durumda onların kışkırtıcı bakışları ,her dakka laf sokma yarışları olmadan uzakda huzursuzluğunu yaşa derim..Onların yanına gitmedin diye de eşin seni boşayacaksa..bişey demiyorum artık..

6. 26 Haziran 2009
  7. pinksandoz

pinksandoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tam belli değil ama ay olur sanırım..

8. 26 Haziran 2009
  9. pinksandoz

pinksandoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya bıktım artık neden bu zorlama evlendiğimden beri mutsuzum :KK43:
    Gitmek istemiyorum bu kadar sorun yaşandığını bile bile beni neden götümek istiyor amacı bana eziyet etmekten başka ne olabilir ki..
    Boğulacam inanın..

10. 26 Haziran 2009
  11. sana eziyet olsun diye değil canım.eşin hala ,ailesinin sana karşı bi art niyetinin olmadığını düşünüyor bence.kimse ailesinin kötü olduğunu düşünmez ki.bence ne olursa olsun git.gitmeden önce de,ailen bana şunları yapmıştı niye gidiyoruz diye sorma.git ki tekrar yaşansın herşey.birinde değilse belki ikincide artık objektif düşünmeye başlar ve doğruyu yanlışı ayırt edebilir.
    senin için çok zor olucaktır eminim.ama dayan bi gün anlıcaktır:mymeka:

12. 26 Haziran 2009
  13. pinksandoz

pinksandoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hem de ne kadar zor..
    Her sorunda ailesinden yana ve sürekli onlarla yaşamak istiyor aslında uzaktalar ama biz yazın gidelim kışında onlar gelecek diyor :KK43: Oofff yaaa bu böyle nereye kadar..

14. 26 Haziran 2009
  15. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    mutlaka size bu duyguları hissettirecek kadar kötü olaylar yaşamışsınızdır..sizi çok iyi anlıyorum .ancak siz o adamla evliyseniz onun ailesine de onunla gitmek zorundasınız bence..sizin düşünsenize ailenizin yanına eşiniz olmadan gidip tatil yaptığınızı..hem aileniz tarafından hem çevreden hoş değil hadi bırakın başka kişileri sizin içiniz rahat etmez mutlu olmazsınız değil mi?.aynı şey eşiniz içinde geçerli...bence konuşarak orta yolu bulun bir tatil süreci içinde 1 ay çok yani.en güzel otelde 2 haftadan sonrası bayar ne o öyle 1 ay..konuşun paylaşın daha güzel daha cazip fikirler ortaya atın süresini kısaltmaya bakın..haa fikirler kar etmedimi 1 hafta sizin aileniz 1 hafta onun ailesi kalan 2 haftada sizin olsun canımmm...tatlı tatlı alttan alttan yap birşeyler sen eşinin huyunu bilirsin..ee oradaykende sıkcan dişini biraz napcan artıkkk...
    bu arada ne işler var yaaa 1 ay tatillll ooohhhhhhhhhh :)

16. 26 Haziran 2009
  17. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    off cnm yaa allah yardımcın olsun...
    15 gün onların yanında 15 gün kendi ailenin yanında kalmaya ikna et bari ..
    ama ilk 15 gün orda kal bi huzursuzluk olursa gitmen kolaylaşır..

18. 27 Haziran 2009
  19. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    gitmezsen boşanma flan diyorsun git dene bari ne denir bu durumda bilmiyorum ki gitmezsen daha kötü olacak sanki