Gitmem gerek bu şehirden !

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve busra_tuna tarafından 22 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : busra_tuna
  1. busra_tuna

busra_tuna Guest

Gitmem gerek bu şehirden
    Bir rüya oldun sevdamın gergefinde
    Neden çocuklar beni gösteriyor
    Yağmur yağsa güneşin yerine
    Ha gayret güzelim gayret
    Biter elbet bu yağmur sabret

bu şehride terk ediyorum sonunda...senden bir iz gördüğüm ne varsa çıkarıyorum tek tek hayatımdan..ama bu şehri terk etmek en çok
    zoruma giden...hatırlasana sevgilim bu şehirde bulmuştum seni..

Sensizlikten olsa gerek
    Çekilmez oldu buralar
    Hep benle beraber bulamadıklarım
    Bak cesaretim yok artık
    Geç oldu yorgunum
    Yine deli oldum sayende
    Saçında rüzgar
    Ha gayret güzelim gayret
    Biter elbet bu yağmur sabret

senden sonra en çok bu şehri sevmiştim ben...her sokakta,her köşede senden bir iz bulduğum ve bana hep seni hatırlatmaya mahkum bu şehri sevmiştim..sen gittikten sonra öyle çok yalnız kaldımki...öyle çok ağladımki...beni hiç yalnız bırakmadı bu şehir...benimle birlikte ağladı gökyüzü,benimle isyan etti deniz,bütün yollar teselli etti beni,söz verdiler;geri getireceklerdi seni...

aradan ne kadar zaman geçti bilmiyorum...kaç mevsimdir gökyüzüyle ağladım kaç zamandır denizle isyan ettim bilmiyorum..yoktun hala sen..beklemekten yorgun düşmek üzereyken bedenim bi karar verdim..seni bana getirmeyen bu yollardan geçip bu şehri terk edecektim..

Ayrılıktan olsa gerek
    Gecikiyor sabahlar
    Hep benle beraber unuttuklarım
    Dönmüyor epeydir başım
    Denizler yalan
    Sevmek ateş olurmuş derler
    Yanmak yalan

bu şehirde mi sana benziyordu? beni yıllardır geleceğin yalanına inandıran ve onu terk etmeme izin vermeyen bu şehirde sana benziyordu...artık inanmıyorum hiç birinize...denizler yalan...sevmek ateş olurmuş derler yanmak yalan...

Şimdi öyle uzak ki geldiğim yollar
    Yanlış bir öyküdeyim beni yeniden yaz
    Bir çocuktum sevmiştim
    Avuçlarımda aynalar
    Gayret et güzelim elini uzat
    Ha gayret güzelim gayret

bir yerde okumuştum.."bi şehre aşkın için gelmek güzel fakat sakın bi şehri aşkın için terk etme" diyordu..bu şehir bunu hakediyormu bilmiyorum...bildiğim tek şey seni unutmayı beceremiyorum...geri dönersen beni bulurmusun onuda bilmiyorum...ama ne olur bu şehre haksızlık etmeme izin verme...