Gitsem mi?????

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gamze_8 tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : gamze_8
  1. gamze_8

gamze_8 Guest

Merhabalar
    Daha önce bi konu açmıştım arkadaşlar erkek arkadasım var 4 yıllık ılerıye donuk gıtmeyen benı oyalayan bırı ben ıngıltereye gıttım kısa bı zamanda kandırdı benı gerı dondum ama yıne aynı devam ettı hep.Belalı biri rahat bırakmıyo ne yapsam.Bi aile var benı aradı bugun gelırmısın dıye evt dedım ama su an aılem gerı dondum dıe gondermek ıstemıyo ama ben ondan kurtulmak için gıtmek ıstıyorum(tabıı bu sefr bana ulasamıcak tel bıle goturmıcem sadece kendım aılemı arıcam.)Ama bı yandanda gıtmek ıstemıyorum.Çok zorlanıp aılemdende ayrı kalınca cok üzülüyorm.Gitmesem hayatıma hep mudahale edıp rahat bırakmıcak.Ne yapsam bılmıyorum...Yardım ederseniz sevinirm

2. 11 Eylül 2008
  3. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    :uhm::uhm::uhm:
    hiç bişey anlamadım kafamçokkarıştı

4. 11 Eylül 2008
  5. Needababy84

Needababy84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Canım anladığım kadarıyla au-pair din ingilterede...bir kere herşeyi bir kenara bırak geleceğini düşün..o kadar masraf yapıp gitmişsin birde bu şans herkese gülmez vize alamayanlarda çok fazla...
    9 ay kaldım bende londrada ve inan şuanda burnumda tütüyor..senin yerinde olsam 1 dk bile beklemeden düzgün bir aile bulup ( gumtree diye bir site war orda iyi aileler bulabilirsin ) GİDERDİM !!!
    hem burdaki telaşından kurtulurdun hemde erkek arkadaşının sana uygun olmadğını daha iyi görürsün..senin yerine olsam 10 kez gitmiştim şimdiye kadar...kal 6 ay daha orda emin ol geldiğinde aranız soğumuş olacak..

6. 11 Eylül 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    ailenin yanında kalsanız erkek arkadaşınız sıze ne gıbı zararlar verebılır.yada gıdersenız sızı bulabılırmı zarar verebılırmı.. yada daha onceden sıze ne gıbı zaralar verdı.biraz açarsanız konuyu daha ıyı yardımcı olabılırız...

8. 11 Eylül 2008
  9. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    bide sız ıngıltereye okumak içinmi yoksa çalışmak içinmi gidiyorsunuz.sanırım çocuk bakıcılığımı yapıyorsunuz..

10. 11 Eylül 2008
  11. gamze_8

gamze_8 Guest

son iki senedır zaten pek anlaşamıyoruz son zamanlarda dahada cok kavga edıyoruz bıttı dedıgımde eve kadr gelıo telımı kapasam butun aılemı arıo bana ulasana kadr... dedım cıddı bıseyler olsun tmm deyıp ıkı senedır hep bı bahane uydurdu yok aılem burda deıl yok sorunlar var bende gelecegım olmadıgını gorup gıttım sonra aılemle konusmus bız gelcez ıstemeye gamze gelsın sonra konustuk faln kandırdı geldm ama tekrar basladıbugun yarın sankı ben soruom ole oldukca daha sınırlerım bozulmaya basladı ondan sonra yok bekle problemlerım var hep bahaneler...bende oyuzden tekrar gıtmek ıstıyorum donmekle cok buyuk hata yaptım ama aılemıde nasıl ıkna edıcem gondermelerı ıcın bılmıyorum?

12. 11 Eylül 2008
  13. gamze_8

gamze_8 Guest

evt aupair olarak gıtmıstım aıle yanında kalıp cocuklarına bakıp kursa gıtmek ama gıttıgım aıleylede anlasamamıstık yıne problem yasarmıyım bılmıyorum ama onu beklemekte ıstemıyorum artk kendı gelecegıme bı yon vermek ıstıyorum

14. 11 Eylül 2008
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    ailenizi ikna emey bakın ve gidin derim:icecream:

16. 11 Eylül 2008
  17. moilolita

moilolita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şimdiden böyle sorunlar yaşadığın biriyle geleceğin nasıl olur kimbilir... bence kesinlikle git.. bu senin kendi hayatın kendi geleceğin.. ileride ayaklarının üzerinde durabilmek tamamen bağımsız olabilmek için elinden gelen herşeyi yap.. bence aileni ikna etmeye calış.. sonra gitmediğin için pişmanlık yaşayabilirsin...

18. 11 Eylül 2008
  19. EU3

EU3 Guest

Onu unutman için gitmen çok iyi olur...
    Mantıklı düşün, duygularınla değil mantığınla karar ver...
    Aileni özlemek falan herşeyi bir yana bırak, gitmek senin için nasıl olucak kalsan ne olucak bunu düşün?
    En doğru kararı sen verebilirsin...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.