Gitti gidiyor dan alışveriş yapan varmııı

Konusu 'İndirimler Kampanyalar' forumundadır ve ada67 tarafından 23 Kasım 2009 başlatılmıştır.

23 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ada67
  1. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar... bugun tesadufen uzun zamandır istedıgım çantadan uygun fıyata buldum netten... vakkonun modelı hiç modası geçmeyen..gıttı gıdıyorda acık artırma usülü satılıyor..ve cok uygun..normalde cok pahalı onlar...ama orjınal mı acaba...ve güvenlı olurmu merak edıyorum ...ordan alısveriş yapan varmıııııı !!!!

2. 23 Kasım 2009
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben yapıyorum uzun zamandır gercekten guvenli zaten e-bay le ortak oldugu icin gozunu kırpmadan alısveris yapabilirsin

4. 23 Kasım 2009
  5. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    peki ürünler orjınalmı...cunkı acaıp ucuza gelıyorda....

6. 23 Kasım 2009
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ürünler arada coook fahiş fark varsa orjınal deil parfümler fln deil onları biliorum eşim bana abercrombıenin montunu almıstı ve hayal kırıklıgı beklediğimizin ötesinde iğrenç bişi geldi satıcıyla defalarca irtibata gectigimiz halde cevap gelmedi gunler sonra ödemeyi yaptınız urunun farklı olması sorunum deil diye bir cevap geldi satıcıyla alakalı cnm cok iyi arastır satıcı için yapılan yorumlara bak gerci bizde baktık ama sadece 1 tane kötü yorum vardı kullanılmış urun gndermiş

8. 23 Kasım 2009
  9. aytenim35

aytenim35 değmezmişş :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ordan alışveriş yapmak istiyodum kayıt oldum çok beğendim bi ürün vardı ama kredikartı numaramı istiyodu sanırım güvenemedim oyüzden güvenirmi siz kızlar
    bide ödemeyi nasıl yapıyoruz hiç anlamadım ben??
    :uhm:

10. 23 Kasım 2009
  11. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben genelde dukkanlardan alısveris yapıyorum birde islemi cok olan kullanıcıları tercih ediyorum suaan kadar pisman olmadım...odemeyi gg direk karttan cekiyor sonra urunun eline gectikten sonra onay veriyorsun para satıcıya ulasıyor eger begenmezsen urunu geri yollayıp gg yle irtibata gecip urunun dendigi gibi olmadıgını soyluyorsun onlarda parayı hesabına yolluyor ama sakın urun gelmeden onay vermeyin

12. 23 Kasım 2009
  13. maksimus

maksimus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    78
    orjinal olmaması mümkün hatta çoğu orjinal değil .ama siz kargoyu alıp onay verene kadar paranız satıcıya aktarılmıyor. Beğenmezseni geri yollarsınız ve kargo takip kodunu gg' a yollarsınız.Ve paranızı iade ederler.kargo paraları size ait.

14. 23 Kasım 2009
  15. maviperii

maviperii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizde ordan alıyoruz ama dikkat etmeniz gereken satıcının ne kadar olumlu yorum aldığı biz sadece ona bakarak alışveriş yapıyoruz ve hiç bir sorun çıkmadı.kredi kartı bilgilerini vermek zorundasın zaten başka türlü ürünü alamazsın.kimden aldığını bildiğiniz sürece gerçekten iyi bir site.

16. 23 Kasım 2009
  17. beg

beg ARIM BALIM PETEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende üye oldum üyeliğinize bir adım daha var kredi kartı no sunu girin yada süperonline.com yada doruk.net weri tabanlı bir e mail hesabı alın diyor kredi kartı nomu veremem zaten e diğer e mail adresi nasıl alınıyor yani superonline veritabanlı onu bilmiyorum yapamadım my net ve gmail adreslerinide kabul emiyor zaten bu adresleri alan nasıl alıyor birde teklif vererek alışveriş etmek için bu gerekli bunu başarabilen ve alışveriş eden arkadaşlar banada yardımcı olursa çoook sevinirim bu ikinci kayıt olayını nasıl halledebildiğinizi yaniii.

18. 28 Kasım 2009
  19. magrenta

magrenta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    153
    selam herkese bende bir gg manyağı oldum çıktım bornozdan saate ayakkabıdan badiye en sonda elbise aldım şansıma ayakkabı tam oldu elbisede badide aa bide far aldım onlarda süper oldu ilk alışverişim mp3 çalardı bozana kadar kullandım çok düzghün bir site herkese tavsiye ediyorum
    kayıt olmak için farklı bir adres istiyor ben işyeri adresinmi yapmıştım ya da kredi kartı onayı istiyor hala öylemi bilmiyorum onuda güvenle yapabilirsiniz herhangi bir sorun yaşamadım 2006dan beri ordan alışveriş yapıyorum kredi kartı ile ödeme yapıyorsunuz ürün size gelip onay verince paranız satıcıya aktarılıyor bu yüzden güvenli bide benden bir tavsiye kredi kartınızı nette kontrol edin ben alışveriş öncesi açıp param çekildikten sonra onlie alışverişe kjapatıyorum yada tel ile alışverişe kapatyıom sorun yaşamadım hiç ve alışveriş ediceğiniz kişiyi inceleyin youmlarını okuyun sonra alın derim :)))))) iyi alışverişler