Gitti paracklarm bo yere

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve SELOPXIX tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : SELOPXIX
  1. SELOPXIX

SELOPXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar. yardım edin..dün kızıltoprkata ünlü bir kuaföre gittim...önce upuzun saçlarımı kesti kısacık....oysa ben toplanacak kadar olsun demiştim...neyse kesimde sorun yok....rengini değiştirelim karamel balyaj istiyorum dedim....saçlarım siyah çünkü...aman sakın çok açıcı kullanma benim saçlarım turuncu oluyor kapatamayız dedim..neyse, zaman geçti...aynaya baktım....AMAN ALLAHIMMMM...KARAMEL İSTEDİM BLYAJLARIM RESMEN TURUNCU....bozuldum,önce söllemek istemedim ama bu saçla yaşamak istemedim.söledim.....bu kez tekrar bi işlem yaptı ve boyadı......ŞU AN SAÇLARIM KAHVE GİBİ...üstelik balyaj falan da görünmüyo..üzgünüm...eşim çok kızdı..tam bi fiyasko dedi...250 tl boşıuna vermişsin dedi :uhm: haklı...
    kızlar...bugün telefon açıp internetten bulduğum resimleri götürüp ben bundan istiyorum...napacaksan yap desem olur mu......

2. 6 Temmuz 2009
  3. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım bence 1-2 günde saç bu kadar yıpratılmamalı kesinlikle öle kullan saç dinlendikten sonra degiştir derim...........

4. 6 Temmuz 2009
  5. SELOPXIX

SELOPXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol cnm ama bunu eşime nasıl açıklayacağım bilmiyorum

6. 6 Temmuz 2009
  7. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    canım bence sen birazcık bekle, saçın sanırım ööle beklenemeyecek kadar kötü diil, acil bişi yok yani...balyajların saçını yıkadıkça alttan akacaktır ve mutlaka belli olmaya başlayacaktır..bi ööle gör saçını, ondan sonra karar ver bence..

8. 6 Temmuz 2009
  9. angel22

angel22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    iyide 1-2 ay sonra kuaföre giderse düzelt derse kuaför şimdi mi aklın başına geldi memnun kalmasan şimdiye kadar gelirdin demezmi :eek:lmaz: kesilip kahveye boyanmış saça 250 lira çok fotoğrafları götürüp istediğinizi yaptırın bence yıpranır dersenizde bitkisel boyalar kullansın 250 lira vermişsiniz az bir para değil üstelik saçınızda kısa

10. 6 Temmuz 2009
  11. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence gıt resımlerı goster adama vede dekı 1 hafta sonra gelecegım ve benım sacımı hıc para almadan bu hale getıreceksın..ve o 1 haftayıda sacını dınlendrmek ıcın ıstedıgını soylekı bılsın..1 hafta boyunca sacına yag sur bakım yap mfazla tarama sampuansız yıka vs sac toparlansın ve gıt boyat:asigim::kahve:

12. 6 Temmuz 2009
  13. esmer556

esmer556 esmer barbie Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay canım kıyamam ya üzüldüm valla helede eşlerin tepkisi insanı bunalıma sokuyo:KK43:

14. 6 Temmuz 2009
  15. bOniTO

bOniTO Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    kesinlikle katılıyorummm
    yapman gerekn sey tam olarak bu cnmm
    hiç üzme kendini parayı alıyosa hizmetide yapmak zo-run-da !!:eek:klava:

16. 6 Temmuz 2009
  17. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    canım 250 tl az para mı yaa git nasıl istiosan yaptır saçlarını bakım falan yapar bi şekilde yıpranmasına mani olur saçlarının ve olmalı da zaten :KK43:

18. 8 Temmuz 2009
  19. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    birkere benim takıldığım nokta şu ki çoğu kuaför saçı boyayıp işlemini yapıp öyle güzelce kesimini yapıyor ki boyadan açıcıdan yıpranan saç uçları kendine gelsin. yani ben hep böyle biliyorum yanlış mı tesadüf mü bilmem.
    ama tabi kestiği saça 250 ytl almış saçlarım uzun demiştiniz kimbilir ona ne kadar isteyecekti.