Gittigidiyor kullanıcılarının yardımı lazım..

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve TheShe tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : TheShe
  1. TheShe

TheShe Guest

Şimdi ben bir ürünü satıyım dedim. Alışveriş yapıyorum bir de satış yapıyım diyip
    1TLden açtım, son güne kadar teklif yoktu, iyi dedim tekrar koyarım aynı ürünü. Son gün 1.5TLde kalmış artırma :1shok:
    Bu kişiye artırma bitmeden 1 saat önce falan mesaj attım, bu miktar çok az verdiğim komisyonu bile karşılamıyor haliyle, artırın şu kadar alın falan yazdım cevap yok tabi :eek:lmaz:
    Neyse artırma kapandı, 1 gün geçti heralde yatırmıcak böylelikle kapanır dedim, gitmiş 1.5TLyi yatırmış :1shok:
    Ben satmak istemiyorum şimdi, kargo yapmam bekleniyo, yollamazsam ne olur? Kötü yorum mu verir, şikayet mi eder?
    Güzelim şeyi 1.5 TLye yollamak zorunda mıyım ben şimdi :1ninca:

2. 15 Aralık 2009
  3. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ahahaha canım benim theshem yaa tepkilerine çok güldümm :roflol: öyle tipler var işte son dakikayı bekliyorlar teklif verilmeyen ürünler için, çakal diye tabir ettiğimiz insan tipi. maalesef yapabileceğin birşey yok diye biliyorum ben :1no2: allahım yaa gitmiş 1.5 tl yi yatırmış yanii :1closedeyes: canım hemen al fiyatı koysaydın keşke bi sınır yapıp, sınırsız yaparsan kaparlar öyle :1ninca:

4. 15 Aralık 2009
  5. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hee yollamayabilirsin tabi, zorla değil ya.. ama şikayet eder ve kötü yorum yapar, başka kullanıcı hesabı açmayı göze alırsan boşver yollama

6. 15 Aralık 2009
  7. EU3

EU3 Guest

amanınnn bide gitmiş 1.5 tlmi yatırmış akannehir
    insan onun için evden çıkmaya üşenir be:umursamaz:

vala ben hiç bilmiorum, kötü yorum yaparsa noluo mesela nasıl etkilio:uhm:

8. 15 Aralık 2009
  9. TheShe

TheShe Guest

ya malicem ben hemen al fiyatı da koydum sanıyodum onu da yapamamışım :1ninca:
    verdiğim tepkiler de direk hissettiklerim yani, salak gibi hissediyorum kendimi :bbo:
    ya zaten satış yapma amacım da puanımı artırmaktı, yollamıycam puanım düşecek yada gidip marketten 1.5TLlik gofret alıp yollıcam, başka yapacağım bişey yok yani :nazar:

10. 15 Aralık 2009
  11. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kötü yorum sitedeki itibar gibi birşey, mesela başka bir ürünü satışa çıkardın diyelim, alıcı önce senin hakkında yapılan yorumlara göz atar, orada da "arkadaşlar bu kullanıcıdan birşey almayın kazandığım ürünü bana yollamadı" gibi birşey yazarsa kimse teklif vermez. ya da sen birşey almak istiyorsun diyelim, güvenilir olup olmadığını parayı gerçekten yatırıp yatırmayacağını öğrenmek adına yorumlarını okurlar. yalnız siteye şikayet giderse ve bu şikayeti doğrular nitelikte kanıt bulurlarsa hesap silme olabilir

12. 15 Aralık 2009
  13. TheShe

TheShe Guest

zaten en büyük olay o 1,5 TLyi yatırması
    dumur oldum :eek:lmaz:
    ben zaten ürünü açık artırmaya koymak vitrin özelliği falan derken 2TL falan harcadım kaydirigubbakcemile3
    bırak artırmaya koyduğum şey öyle kötü bişey değil
    kendim kullanırım yani :umursamaz:

14. 15 Aralık 2009
  15. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    yok canım yaa ...en fazla yorum kötü olur
    ama göndermek zorunda değilsin tabi...:umursamaz:

16. 15 Aralık 2009
  17. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bence bi hıyar al üstüne de kırmızı kurdele bağla onu yolla.. resmen gıcık oldum cevap bile vermemiş şuna bak.. her halükarda sen ürünü yollamazsan şikayet eder ama CADIARZU bişey sorucam ürün neydi ki? yani taklidini falan koy ya da benzer bişey koy ucuz olan

18. 15 Aralık 2009
  19. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    sen hemen al seçeneğini koymuşsun ama teklifi de koymuşsun ...dolayısıyla teklif alınca hemen al otomatikman kalkar ....:eek:bişi olmaz ama ..yollama...