gittigidiyor'dan parfüm???

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve pembelii tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

8 Kasım 2009
    Konu Sahibi : pembelii
  1. pembelii

pembelii oğluşum aşkımm Üye

Beğenildi:
    237
    Ödül Puanları:
    163
    aranızda gittigidiyor.com'dan parfüm alan oldu mu hiç hanımlar? gerçekten orijinal midir acaba burda satılan parfümler? tester diyo bazısında ama emin olamadım :uhm: yardımcı olursanız sevinirim a.s.

2. 8 Kasım 2009
  3. aslxixhan99

aslxixhan99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 1 kez aldım ve orjinal değildi maalesef, bir daha da parfüm alışverişi yapmadım.:eek:lmaz:

4. 8 Kasım 2009
  5. pembelii

Beğenildi:
    237
    Ödül Puanları:
    163
    ben de almayı düşündüm bi parfüm ama orijinal çıkmazsa diye tereddüt ediyorum ne yapacağımı bilemedim :sm_confused:

6. 8 Kasım 2009
  7. TheShe

TheShe Guest

gittigidiyora güvenme
    strawberrye bak, yılbaşı indirimi var orjinal parfümlerde, çok ucuz :sinifsinif:

8. 8 Kasım 2009
  9. pembelii

Beğenildi:
    237
    Ödül Puanları:
    163
    strawberrye de bakıyorum ama istediğim bi parfüm vardı da gittigidiyorda ucuz o yüzden sormuştum.ama vazgeçtim zaten orijinal olcağını sanmıyorum.teşekkürler

10. 8 Kasım 2009
  11. Malice

Malice WTF?! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben cesaret edemem açıkçası gittigidiyordan parfüm almaya CADIARZU oradan bir çok şey aldım ama parfüm riskli bişey gerçekten de.. bence kullanıcı bazlı değil de şirket bazlı satış sitelerinden parfüm alırsan daha iyi olur, markaların kendi ürünlerini koydukları bir takım online alışveriş siteleri var onlara yönel bence

12. 8 Kasım 2009
  13. pembelii

Beğenildi:
    237
    Ödül Puanları:
    163
    evet ben de biraz daha inceledikten sonra vazgeçtim cesaret edemedim.teşekkürler

14. 11 Kasım 2009
  15. fulya6118

fulya6118 İcra memuru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gittigiddiyorda satış yaapn biri olarak söylüyorumki; ürün alırken mutlaka satıcı profilini inceleyin.profilindeki yorumlardan analrsınız orjinal olup olmadığını..

16. 24 Kasım 2009
  17. Zeynepce2011

Zeynepce2011 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    aman kızlar gitigidiyor mu uzak durun ben malesef bir gaflet anında aldım satıcıda iyi rol yaptı ysl cinema istedim allahtan orjinalini kullanıyorum bana çok kötü bir şişede kolonya tarzı birşey yollamış korkunçtu fiyatıda çok düşük değildi siz siz olun o siteden parfüm almayınn...

18. 24 Kasım 2009
  19. angelism

angelism Bütün bunlar düş... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de Gittigidiyor'da satış yapıyorum. Mesela şeye dikkat edin; 1 TL'den satanlar filan %90 sahte oluyor ama daha yüksek meblağlarda atıyorum 60 - 70 gibi bir fiyatsa parfüm orijinaldir ama defoludur. Bunlara dikkat edin. Benimkiler de bu şekilde mesela. Bir de satıcıyla iletişimi bırakmayın ve tüm konuşmaları kaydedin. Eğer sahte gelirse ürünü geri gönderin ve Gittigidiyor'a da para iadesiyle ilgili bir mesaj atın. Durumunuzu belirtin iade ediyorlar parayı. Burada kanıt olarak kaydettiğiniz mesajları gösterebilirsiniz. Korkulacak bir şey yok yani. Bence kesinlikle Gittigidiyor ya da Sahibinden.com gibi sitelerden bu tarz alışverişleri yapın hem taksit imkanı sunuyorlar hem de çok daha ucuza orijinal malzemeleri bulabiliyorsunuz. Korkmayın o kadar yani, her şeyin bir çözümü var :)