gittiiii......

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve solemaree tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

21 Aralık 2009
    Konu Sahibi : solemaree
  1. solemaree

solemaree Guest

selam herkese,

evet terkedildim .....9 ay gitti

kavga anında damarıma bastıııııı soledigim cumlenın ustune bitirdi herseyi GURUR anlıcaıınıs gbiii...beni facebooktan silmiş ...ama blocklamamıs işte resim falan deısmeler.baska bı sıtede benı sılmemıs ark lıstınden ama medenı durum deıstırılmıs hicbirisi işaretlenmiş ilişkide yasarken.msnde de silmio. dun karsısında salya sumuk aglarken ki su an pişmanım bana kesınlıkle bıttıgını soledııı kaldıramazmıs edılen lafı...ama arabadan ındıgınde bı on dakka agladım ben gitti sandım durmus benı ızlıomus ole sona geldı falan.aksam gene gittim gene geldı falan ama bitti işte ben napıcam nasıl davranmalıyım: :KK43:

2. 21 Aralık 2009
  3. solemaree

solemaree Guest

:sinifsinif: kimse yokmuu

4. 21 Aralık 2009
  5. gxuxlixsx

gxuxlixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bitmesne sebep neydi daha açık anlatırsan yardımcı olucam. ayrıca bir sözle bittiyse ilişkiniz o ilişki bitmemiştir zaten acele etme dönücektir. ama sakın ısrarcıı olmaaaaaa... arama msj atma fazla niye böyle oldu deme en önemlisi ağlamaaaaa

6. 21 Aralık 2009
  7. _etbb_

_etbb_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tartışmanız ve söylediğiniz söz neydi peki ona göre yardımcı olalım neden olmuş hem gurur varsa umarım geri gelir........

8. 21 Aralık 2009
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    nereye gittin nereye geldi

karmaşık mı biraz ne ?

hata yapıp özürünü diledi isen bu kadar çaba yeterlidir. fazla peşinden koşmaya değmez