giyim tarsi

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve TATLIM1988 tarafından 25 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : TATLIM1988
  1. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar,
    ya benim nisanlim hic bana cok guzel giyinmisin ustundeki yakismis cok hos duruyor vs vs hic böyle guzel sözler söylemes daha dogrusu giydigim seyler fark ettmes. nisanlimiz oldu orda bille guzel olmusun demedi sizin nisanliniz yada esinizde öyle yada sadece benim nisanlimi ve arkadaslar niye öyle. cok uzuyor beni bu durum sonucda hep onun icin yapiyorum bunlari ama o farkina bille varmiyor. Tarsimimi degistirsem diye dusunuyorum. onunda farka ettmeze. nasil yapacam billmiyorum arkadaslar.

2. 25 Mayıs 2009
  3. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok daha neler tatlım..
    o istedigi için bişey yapma kendin nasıl olmak istiyorsan öyle giyin ,davran a.s.
    benım eşim nikaha kadar hep derdi onu giymee bunu giymeee yokyok bu sana daha guzel yakısıyor filan ama benim tarzım değil sonucta onun dedıklerını gıymedım tabeküü :)) nikah ne zaman yaptık benımkinde değişiklikler oldu ,dedım aşkım sunu gıyım mı nasıl duruyorum filan ağzını aradım bana ne dedi biliyomusun?
    -ne giyersen giy,artık benımsın!! ne giysen yakışıyor sana ,karımsın artık benim dedi :)))

yani bu erkek milleti gariptir anlamak zordur...

4. 25 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

canım emin ol farkediyodur ama dile getirmiyodur.. mesala benim aşkımda ne giysem ne farkeder

herşeyi farkeder beğenir de ama çok güzel olmuşsn filan demez ama bu onun yapısı

mesala ben derim aşkım ne değişiklik var bugün bende derim hemen sayar döker ne varsa:1rolleyes::nazar:

ama kendiliğinden dile getirmez :asigim:sıkılma sende güzelim.. arada sende sor olmadı ne giyeyim filan de

bi mağazada filan bu bana yakışır mı sor bunun gibi şeyler iştea.s.a.s.

6. 25 Mayıs 2009
  7. kk_bayansu

kk_bayansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    belkide söyleyemiyordur...
    mesela benim eşim yanımda gözlerime bakarak sevdiğini söyleyemez ama mesajla hergün yazar
    o söylemiyorsa sen sor yakışmışmı aşkım die işve yap:sm_confused:

8. 25 Mayıs 2009
  9. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    erkeklerı yonlendırmek ıdare etmek lazım cogu zaman.bı cok erkek senı sevıyorum demez ooo bugun ne kadar sıksın cok hos olmussun demez sacında degısıklık yaparsın yıne soylemez bısey.bazılarının dogası bu malesef.ama bu onun gormedıgı ılgılenmedıgı fark etmedıgı anlamına gelmez.boyle zamanlarda on ayak olmak en ıyısı mesela yenı bısey yaptın sacını kestırdın baoyadın vs sen soracaksın.nasıl olmus yakısmıs mı yada begendın mı bak boyle boyle yaptım gıbı.zamanla o da soyleye soyleye alısacaktır elbet.ama sessız kalırsanda bır omur boyu beklersın.mutluluklar dılerım...

10. 25 Mayıs 2009
  11. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    erkeklerı yonlendırmek ıdare etmek lazım cogu zaman.bı cok erkek senı sevıyorum demez ooo bugun ne kadar sıksın cok hos olmussun demez sacında degısıklık yaparsın yıne soylemez bısey.bazılarının dogası bu malesef.ama bu onun gormedıgı ılgılenmedıgı fark etmedıgı anlamına gelmez.boyle zamanlarda on ayak olmak en ıyısı mesela yenı bısey yaptın sacını kestırdın baoyadın vs sen soracaksın.nasıl olmus yakısmıs mı yada begendın mı bak boyle boyle yaptım gıbı.zamanla o da soyleye soyleye alısacaktır elbet.ama sessız kalırsanda bır omur boyu beklersın.mutluluklar dılerım...

12. 26 Mayıs 2009
  13. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kiyafetin acik oldumu hemen fark ederler ama surani burani kapat diye baslarlar, aslinda hosumada gidiyor bazen erkekleri bazen anlamak zor kizlar ya

14. 26 Mayıs 2009
  15. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    oncelıkle sunu soylıcem
    bir konunun başlığını yazarken bari doğru yazın giyim TARSI değil TARZI DIR .
    çok çocuksu gelıyor bana boyle şeyler konuya cvp bile yazmak istemiyorum boyle olunca

16. 26 Mayıs 2009
  17. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Tabi canimm.. kapatilacak biryer varsa aninda söylenir.. güzel seyler söylemek ise asla akillarina gelmez.. bizdede bu böyledir, aman bosver cok fazla üstüne gitme simarirlarsa daha beter olur söyliyim:smiley-cool:

18. 26 Mayıs 2009
  19. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya bunuda dert diye yazıyorsunuz ha pes vallahi pes ne giyersen giy yani