giyim tarzınız ne olmalı ?

Konusu 'Testler' forumundadır ve flamenko tarafından 17 Eylül 2009 başlatılmıştır.

17 Eylül 2009
    Konu Sahibi : flamenko
  1. flamenko

flamenko Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
  2. 17 Eylül 2009
  3. busejik

busejik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şık ve rahat
    Hem şık, hem rahat şeyler bulmalısınız. Çünkü ruhunuz ne pejmürdeliği kaldırabilir durumda ne de konforundan ödün vermeyi göze alabilmekte. Şu halde ikisinin tam arasını tutturacaksınız. Giysilerinizin renklerini seçerken gözlerinizi ve saçlarınızı dikkate alın. Ama gene de aynı anda pek çok rengi barındıran giysilerden kaçının. Sürekli kumaş pantolonlar, etekler giymek zorunda değilsiniz. Ama giydiğiniz kot pantolonu tamamlayacak şık bir gömlek ya da bluzla durumu pekala idare edebilirsiniz. Aksesuarlarınızı dikkatli seçin. Rahat olun, şıklık sizin kaderiniz...

4. 17 Eylül 2009
  5. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    hippi çıktık .. akannehir akannehir

6. 17 Eylül 2009
  7. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Klasik
    Ruhunuz klasiklerin dünyasıyla temas halinde. Giyim stilinizde fazla yaratıcılık sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden modayı takip etmek yerine, sizi tamamladığını düşündüğünüz klasik kesim ve dikimlerden vazgeçmeyin. Kumaş pantolonlar, etekler, dikey çizgiler ve ekose olmazsa olmazlarınız olmalı. Puantiyeli, çiçekli, alacalı bulacalı kumaşlar pek size göre değil. Rahatlığı da biraz gözetebilirseniz sizden iyisi olmayacaktır. Özellikle ayakkabılara ve aksesuarlara biraz özen gösterirseniz tercih ettiğiniz klasik giysilerle de pekala modayı izlediğiniz izlenimi yaratabilirsiniz

aslında şık ve rahat ya da spor takılıyorum çoğunluklaaaa

8. 17 Eylül 2009
  9. siyah-i

siyah-i Hayatı SiYaH !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Spor sengözlerimebaksanab şakkıdı

10. 17 Eylül 2009
  11. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hem şık, hem rahat şeyler bulmalısınız. Çünkü ruhunuz ne pejmürdeliği kaldırabilir durumda ne de konforundan ödün vermeyi göze alabilmekte. Şu halde ikisinin tam arasını tutturacaksınız. Giysilerinizin renklerini seçerken gözlerinizi ve saçlarınızı dikkate alın. Ama gene de aynı anda pek çok rengi barındıran giysilerden kaçının. Sürekli kumaş pantolonlar, etekler giymek zorunda değilsiniz. Ama giydiğiniz kot pantolonu tamamlayacak şık bir gömlek ya da bluzla durumu pekala idare edebilirsiniz. Aksesuarlarınızı dikkatli seçin. Rahat olun, şıklık sizin kaderiniz...

12. 17 Eylül 2009
  13. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Bi Hippi de burda .. :KK66:

14. 17 Eylül 2009
  15. dilber

dilber Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.454
    Ödül Puanları:
    238
    Şık ve rahat
    Hem şık, hem rahat şeyler bulmalısınız. Çünkü ruhunuz ne pejmürdeliği kaldırabilir durumda ne de konforundan ödün vermeyi göze alabilmekte. Şu halde ikisinin tam arasını tutturacaksınız. Giysilerinizin renklerini seçerken gözlerinizi ve saçlarınızı dikkate alın. Ama gene de aynı anda pek çok rengi barındıran giysilerden kaçının. Sürekli kumaş pantolonlar, etekler giymek zorunda değilsiniz. Ama giydiğiniz kot pantolonu tamamlayacak şık bir gömlek ya da bluzla durumu pekala idare edebilirsiniz. Aksesuarlarınızı dikkatli seçin. Rahat olun, şıklık sizin kaderiniz

16. 18 Eylül 2009
  17. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    SporCADIARZU

18. 23 Eylül 2009
  19. kxixsmetsiz kedi