Giyim Tarzınız Nedir?

Konusu 'Moda Haberleri' forumundadır ve kivilcim tarafından 7 Nisan 2008 başlatılmıştır.

7 Nisan 2008
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar giyim tarzınız nasıldır?? mesela ben genelde spor giyinirim..yada spor kıyafetlerimi değişik takı ve aksesuarlarla bütünleştirip şık bir görünüm elde ederimm..çok kalsik giyinmeyi sevmiyorum.bazen işim gereği klasik olmam gerekiyor fakat rahat edemiyorum..takıp takıştırırken bile çok kalsik ve abiye takılardan uzak dururum mesela...Şeniz

2. 7 Nisan 2008
  3. ozicelcius

ozicelcius üçüzlerime kavuştum.:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben bu senenin ve gecen kısın trendini cok sevdim bi kış boyu,taytlar üzerine uzun tunikler altına çizmeler,dar pantolonlar, bavul cantalar ve geniş sac bantları kullandım....allahtan bu yazda cicekli tunikler elbiseler renkli babetler moda,bu yazıda öyle geciricem sanırım....tamamen beni yansıtıyo...

4. 7 Nisan 2008
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Giyim tarzı benim neyime :)) Üstüme uygun bi şey bulursam konuşmaya hakkım yok benim.Başkasının dizine gelen etek bana mini oluyor :)) Ama günlük yaşamda spor giyinmeyi severim.Rahat olsun yeter :)) Babet benim de vazgeçilmezim.Yazın etekler ,elbiseler yeter bana.a.s.

6. 7 Nisan 2008
  7. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    şu tayt üzerine uzun tunik giyme işine bir türlü cesaret edemedim..çok hoşuma gidiyordu fakat denemek nasip olmadı..bu yaz tayt üzerine kısa kot etek denemeyi düşünüyorum fakat işe giderken giyebileceğim uygun bir kıyafet değil maalesef o yüzden daha farklı ortamlarda giyebilirim..hem oldukçada spor bir kıyafet gibi görünüyor..başkalarında gördüğümde çok beğeniyorum fakat almaya kalktığımda ya yakıştıramıyorum yada cesaret edemiyorum :KK43:

8. 7 Nisan 2008
  9. ozicelcius

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    kıvılcım hem şık oluyor hemde rahat....bi kere denesen vazgecemezsin....dene ya nolcak,içinde kalmasın en fazla denedim bana yakışmıyo dersin...ya da cok yakıstıgını görür devam edersin...

10. 7 Nisan 2008
  11. ahhhu

ahhhu şafağımıza 325... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim Giyim Tarzim Degiskendir Aslinda Her Yolu Denemekte Fayda War Die Dusunurum Hep Ancak Su Siralar Tunik Alti Strech Kot Kot Giyiniyorum Babet We Conwerse Ise Fawori Tercihimdir Hep Bu Donem Yeni Moda Kiyafetler Tam Bana Gore Hem Cok Siklar Hem Sirin Kiz Modeli Cizebiliolar[/b]

12. 7 Nisan 2008
  13. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende ayni sekilde tum sene tayt uzerine ya tunik yada kot mini etekle gezdim gercekten cok hos oluyor bencede:nazar:

14. 7 Nisan 2008
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    seni mi kırcam canımcım denerim tabi Şeniz valla canım vitrinlerde görüyorum öyle hoşuma gidiyorki..bi ara alıcaktım vitrinde gördüm mağazaya girip fiyat filan sordum ..hatta satıcı bayan deneyin filan dedi ama ya birde benim bacaklarım biraz ince o yüzden çekiniyorum aslında nasıl duru ki :eek:

16. 7 Nisan 2008
  17. EU1

EU1 Guest

skinny jeanler ve uzun bluzler vazgeçilmezlerimden.Babetlerle de eksiği kapatıyorum.Gündüzleri ise adidas çizgili eşofman altı,spor ayakkabıyla ve sweat.İşte hayat budur....

18. 7 Nisan 2008
  19. ozicelcius

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ya kıvılcım sanki giyenlerin fizikleri cok düzgün...önemli olan senin kendine yakıstırman ....ayrıca ince bacaktada bence hos durur...