Giysileriniz hiç eskimesin!

Konusu 'Püf Noktaları' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 18 Şubat 2007 başlatılmıştır.

18 Şubat 2007
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Giysileriniz hiç eskimesin!
    Biz kadınların vazgeçemeyecekleri en önemli iki şey vardır: Makyaj malzemeleri ve giysileri. Makyaj malzemelerini bir kenara bırakır ve en sevdiğimiz kıyafetlerimizden bahsedersek, onların her zaman yeni kalmaları için yapmamız gereken bazı görevler olduğunu da biliriz.

Gardırobunuzun her zaman yeni kalmasını ister misiniz? Öyleyse bu kurallara uyun:

• Bluzlarınızı, gömleklerinizi hatta pantolonlarınızı yıkarken, düğmelerinin ilikli olmamasına dikkat edin. Böylece yırtılmalarını önlemiş olursunuz.

• Takım elbiselerinizi her zaman kuru temizlemeye verin. Yıpranmalarını önlersiniz.

• Kullanma talimatlarına uyun, eğer üstünde kuru temizleme yazıyorsa kuru temizlemeye verin. Elde yıkama yazıyorsa hiç üşenmeden elde yıkayın.

• Ayakkabılarınızı kullandıktan sonra temizleyip yerine koyun. Kesinlikle ıslak bırakmayın. Özellikle yağmurlu günlerden sonra mutlaka kurulayın.

• Yünlü giysilerinizi yaza girerken mutlaka temizleyip kaldırın, yoksa istenmeyen lekelerle karşılaşabilirsiniz.

• Pantolonlarınızı asarken kemerlerini üstünden çıkarın. Çünkü kemerler pantolonlarınıza takılıp kumaşı yırtabilir.

• Gece çantası seçerken plastik malzemelerden uzak durun çünkü plastik çantalar çabuk renk değiştirebilir.

• Süet ayakkabılarınızı giyinmeden önce özel spreyleri ile temizleyin böylece dışarıdaki su, tuz ya da yağ gibi etkilerden korumuş olursunuz.

2. 14 Kasım 2007
  3. EU1

EU1 Guest

saol canım paylaşımın için güzel bilgiler a.s. a.s. a.s.

4. 14 Kasım 2007
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    asıl sen sagol ayrıca cok yakısmıssınız bırbınızıe allah ayırmasın:1hug:

6. 14 Kasım 2007
  7. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    bu kısmı anlamadım... süetler için özel ne ürünü varki? ben sadece lekeleri çıkaran silgiden kullanıyorum. onunda en yumuşak olanından...

8. 14 Kasım 2007
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    canım suet ayakkabıların ozel sıfrey koruyucuları var marketlerde satar onu sıkıosun

10. 28 Mayıs 2008
  11. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar ğiyslerimiz eskimesin diye bu kadar caba harcıyoruzda yeni aldıklarımız nereye koyacağz bana artık ğına geliyor elbiselerden nereye koyacağımı bilmiyorum sade düzenli dolabı seviyorum ama eskiler yeniler bu mümkün değil