Gizli nikah yapmak istiyor.. :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ozlemim tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ozlemim
  1. ozlemim

ozlemim hasreti yendik biz bir'iz Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    en güzel ve sağlıklı bir şekilde atlattık bu dönemi de..
    yanıtlayan, yorumlarını belirten tüm arkadaşlarıma sonsuz sevgi ve teşekkürlerimle,

Son düzenleme: 21 Mayıs 2009
  2. 28 Şubat 2009
  3. Lacivert.

Lacivert. tartıda 53ü görene kadar! Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    İnsanlar iş bulamıyor, para sıkıntısı çekiyor...
    Senin güzel rahat bir işin varken bunu neden bırakasın ki? Çok saçma...
    Gizli nikah, bu da saçmalık...Ne gerek var böyle birşeye...

Bence ''asker psikolojisi'' olayı tamamen...Bir şekilde idare etmelisiniz bence...İlerde de her şeyi böyle dikta mı ettirecek?

4. 28 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

aa takmış gerçekten de çalışma mevzusuna.. ama tek derdi o diil, oraya gitme, askılı giyme..
    ne bilim benim hiç gelemediğim şeyler bunlar; bunalmıyo musun, afakanlar basmıyo mu seni? iyi sabır varmış ne diim..
    askerde olması da önemli tabii.. ayrıca şu gizli nşkahı hiç anlamadım ne saçma bi istek, ne münasebet gizli gizli şeyler yapıcaksınız, suçlu musunuz siz nedir yani?.. çok yanlış..

6. 28 Şubat 2009
  7. ozlemim

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    işten nikahım olmadan çıkmam dedim.. sskdan evlilik tazminatımı almak isterim benim şuanda 5.5 yıllık emeğim var sonuçta dedim.. beklemiyor.. 7 ay dayanmış 7 ay daha dayanazmış.. üstüme geldiğini de farkındaymış ama benim rahatım ve huzurumuz içinmiş sadece.. ne yapıp edip geleceğim diyor :KK43:
    gizli nikahımızı yapacağız sonra geldiğimde düğünümüzü yapacağız diyor.
    onun ailesi de benim ailemde durup dururken hadi bu kadar beklediniz nikahınızı yapalım demez biliyor bunu. hem bence de yanlış. o yüzden gizli gelmeyi planlıyor.. kafayı taktı..

ellerim titriyor şuanda :KK43:

Son düzenleme: 28 Şubat 2009
  8. 28 Şubat 2009
  9. zuza

zuza emo emo fuck you emo!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok cnm nısanlında haklı orda senden uzak ne yaptıgını bılmıo bakarlarmı bakmazlarmı basına bısı gelrmıı erkekler bu donemde herseyı bahane sorun ederler ıdare et tamam cnm sole bole yumusak davran benım esımde askerdı cok severek evlendık neler yapıodu sen yıne ııı sın benı eve kıtlettırcektı nerdeyse bı ara ole bunalmıskı benden bosanamayı bıle ıstedı hep guzel yaklastım cok bunalımlara gırıolar bı kere tartıstık ona ınanmıorum dıe kolunu yarmıs kemıgıne kadar heryer kan olmus zor yetıstrmısler hastaneye cok bunalım gecıolar malesef cnm ılımlı ol sakın kotu bısı soleme yoksa hersey olabılıo

10. 28 Şubat 2009
  11. EU1

EU1 Guest

istemiyorum gizli nikah filan desene.. aa biraz tavır koy sen de pamuk gibisin ama canım..

12. 28 Şubat 2009
  13. katrem

katrem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    canım askerlik psikolojisi sanırım
    idare etmek senin elinde sert bir dille söyleme şuan için nikahı istemediğini
    belli ki orada bunları düşünüp kendini yoruyor
    aslında yeterince açıklama yapmışsın ama belli ki sağlıklı düşünemiyor
    onun için de üzüldüm Allah yardımcınız olsun

14. 28 Şubat 2009
  15. eceda2003

eceda2003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canim o bu kadar kararliysa, sende kararli ol.Yani gizli nikah yaptiktan sonra sen ailene karsi cok zor durumda kalirsin.(oyle demi) Nikahi kesinlikle dugunden 1 hafta once yada dugunde yaptir.Istende sen geldiginde ayrilir tazminatimi alirim de.Bence o senin calismani askerlikteki kiskanclik psikolojisi yuzunden istiyor.Cunku erkekler kizlarin onlari askerdeyken beklemez korkusu yasiyor.Benden sana abla tavsiyesi simdiden dediklerini yaparsan arkasi gelmez.Tecrubeyle sabittir.:nazar:

16. 28 Şubat 2009
  17. ozlemim

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    askerde olmasa daha rahat tavır koyabilirdim. ama oradayken ne desem anlamıyor.. ters anlıyor.. onu üzmekte istemiyorum. orada psikolojisi çok hassas.. şimdi nikah istemiyorum desem yanlış anlayacak diye endişe etmekteyim. sonuçta biz bu yüzden beraberiz niye korkuyorsun birinden mi çekiniyorsun şu bu.. der o.şimdi orada sağlıklı düşünemiyor.. birde o kadar sabit fikirli bir adam ki anlatamam.. saatlerce dil döktüm bu konuda.. anlamadı.. kıbrısta zaten.. tamamen bozulursa psikolojisi nasıl gidipte düzeltirim sonra..
    arada kaldım.. :KK43:(

geçen ben burada ölürsem başkasıyla evlenirmisin diye mesaj atmıştı.. psikolojisi çok bozuldu orada..

Son düzenleme: 28 Şubat 2009
  18. 28 Şubat 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    herşey onun istediği gibi olsun istiyor...
    yok öyle yağma ....
    ne karışıyormuş öyle sizin çalışmanıza...
    her dediğinede evet demeyin canım....
    şimdiden ipleri vermişsiniz eline...