Gizli Numara

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve BenTulis tarafından 13 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : BenTulis
  1. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Eşim dostum bilir.Asla ve asla gizlenmiş numaralardan aranan telefonlara bakmam.
    Bir insan durup dururken numarasını neden gizler?
    Benim numaram görünmesin,ama ben senin numaranı istediğim gibi tuşlayayım.Yani ben kimi aradığımı bileyim ama sen...
    yazının devamı için tıkla>>>

2. 13 Ağustos 2007
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Ne kadar güzel ifade etmişsin duygularını. Üzerine eklenecek tek bir kelime bulamıyorum ki...

4. 13 Ağustos 2007
  5. BenTulis

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Saolasın laalem benim.Vefalı okurum,canım arkadaşım.Yorum yapma nezaketin için ayrıcana teşekkürler.

6. 13 Ağustos 2007
  7. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Yazılarını okurken çok keyif alıyorum,gizli no olayına bende oldum olası sinir olurum zaten numarasını gizleyipte arayan biri ya dalga geçiyordur,yada ona hiçbir zaman ulaşmanızı istemeyen numarasını bilmenizden rahatsız olacak biridir ee bu durumda bu kişiyle konuşmanın,muhatap olmanın anlamı var mıdır?Birde dediğin gibi numarasını bildiğin kişinin gizleyip araması gibi saçma bir durum vardır buda herhalde karşımızdakinin bize olan güvensizliğiyle ilgili olabilir yani benim aradığımı görürse telefonu açmaz gibi bir düşünce :1rolleyes: kendine ve aradığı kişiye güveni yok,ben uzun zamandır böyle bir olayla karşılaşmadım zaten numaram sayılı kişidedir bu kişilerde genelde böyle bir yola başvurmazlar.

8. 13 Ağustos 2007
  9. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    dimi ama mesurecim, tuliana gene keyifli bi yazıydı:kahve:

10. 13 Ağustos 2007
  11. BenTulis

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Mesurem ne kadar güzel yorumlamışsın.Çok haklısın.
    Acem kızım,senin yorumuna da sonsuz teşekkürler.

12. 13 Ağustos 2007
  13. uslanmaz2.9

uslanmaz2.9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende sıkılmadan okuyorum yazılarını çok içten çok güsel hepsinede katılıyorum farklı duygular hissettiriyosun insana

14. 13 Ağustos 2007
  15. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Tulişim eline sağlık numarasını gizleyen birinin benimle işi olamaz.
    Ama arada çıkmıyor değil mesureminde dediği gibi güvensizlikle alakalı olabilir Şeniz

16. 13 Ağustos 2007
  17. EU2

EU2 Guest

Pirincin içindeki siyah taşlardan değil,asıl beyaz taşlardan korkun.Yerken dişinizi kıracak kadar gerçekmiş gibi dururlar."

Nekadar dogru bir söz.Ayrica sakizini cignemene cok sevindim arkadasim..

18. 13 Ağustos 2007
  19. Eski_dxuxnya

Eski_dxuxnya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ÇOk beğendim,teşekkürler.

üzülerek söylüyorum ki, teknolojiyi bukadar biliçsizce kullanan bir millet daha yoktur üstümüze... çocukluğumdan hatırlıyorum, otomatik telefonlar henüz ilçelere yayılmamıştı ve yeşil bir telefon,sağ alt köşede siyah bir tuşa basarak postaneyi arar ,falanca numarayı bağlarmısınız derdik ptt memuruna ve o şartta konuşulurdu telefonla... ve birgün otomatik telefon şebekesi geldi çocukluğumu geçirdiğim ilçeye ve insanlar sanki içlerinde ki o manasız olguları telefondan çıkarırcasına, rastgele numara çevirip birbirini işletmeye başlamışlardı, nasılsa kimse kimsenin kim olduğunu bilmiyordu...ardından bunada alışıldı zamanla ve denge kısmen sağlandı derken cep telefonları girdi devreye... aman Allahım bu ne görgüsüzlüktür yada israftır, cebinde ekmek parası bulunmayan insanlar, son model telefonlarla iştirak ettiler bu teknolojiye.. çoluk-çocuk ana- bana bir ailede 5 telefon... bi anektot aktarayım size;
    Fransada iki iş adamı yolda arabaları arıza yaptığı için, geçen arabalardan cep telefonu istemeye başlamışlar ve o dönem henüz avrupada dahi çok nadir bulunuyor cep telefonu, ve cevirdikleri araçlardan hiç birinde cep telefonu bulamamışlar.. ardından bir türk ailesi durmuş aracın yanına ve cep telefonu bulunur mu, yolda kaldık bir yeri aramamız lazım deyince, bizim gurbetçi ailemiz anında 3 telefon birden uzatmış adamlara... çok düşündürücüdür bu. ha konuya mukabele etmek istediğim ayrıntı bun da saklı.maalesef alımdada-kullanımdada cılkını çıkarmakta üstümüze yok. gizli numara hususu da bunların meyveleri.